Platform Ayakkabı Modelleri: Online İndirimli Fiyat ve Seçenekler

Platform Ayakkabı Modelleri: Online İndirimli Fiyat ve Seçenekler Galeri

Platform ayakkabı modelleri çıktığından beri, ince ve yüksek topukluların rahatsızlığı artık yaşanmıyor. Yeri daha iyi kavradığı için daha rahat olan bu modeller hem çok şık hem de kullanışlı. Ayaklar içinde daha rahat ediyor, ağrı derdi son buluyor. Daha çok kısa boylu bayanların tercih ettiği platformları uzun boylu bayanlar da tercih ediyor. Kısa yürüyüşlerde, çarşı gezmelerinde rahatlıkla giyilebilecek bu modellerin tabanları destekli olduğundan oldukça rahat. Kadınsı bir hava da katıyor elbette. Bu sezon bol bol platform göreceksiniz vitrinlerde ve online mağazalarda. Yüksek tabanlar, bütün ayağın zeminine destek verdiği için ayak çok rahat ediyor. Sivri burunlular elbette ki platformlara oranla daha şık duruyor. Fakat sezonun modelleri kısa boylular için büyük bir kolaylık. Rahatlık açısından da kadınların göz bebeği olmuş durumda. Tabanlarındaki destek yükselti sayesinde en az 4 santimetrelik bir fark yaratan bu modeller daha yüksek de olabilmekte. Rahatlık, şıklık ve fonksiyonellik bir arada.

Platform Ayakkabı Modelleri

Platform Ayakkabı Modelleri

Platform topuk denince ilk aklımıza gelen daha feminen ve klasikler oluyor. Oysa ki bu sezonun en gözde modellerinin arasında sporlar da yer alıyor. Bu sporlar hem kısa ve orta uzunluktaki yürüyüşler için ideal hem de ekstra bir şıklık sağlıyor. Üstelik boy sorununuza da şık bir çözüm getiriyor. Hem sportif görünmeyi, hem de rahatlığı seven genç kızların tercihi topuklular oldukça rahat. Bu sezonun en son trendi de neonlar. Yeniden moda olacak bir tasarım da 70'li yılların kalın tabanlıları. Sıradışı ayakkabılar çılgın görünmeyi sevenlerin tercihi. Rengarenk, fosforlu, neon renkler, yırtık modeller, püsküllü, taşlı, boncuklu abiyeler, çizmeler, kısacası düşünebileceğiniz her tarz ve model mevcut mağazalarda ve online satış sitelerinde. Bol desenli, fosforlu, cıvıl cıvıl ayakkabılar çok moda. Topuklu sandaletler, terlikler ve şık tasarımlı rengarenk ayakkabı tasarımlarına bir göz atmanızda fayda var. Özellikle terlikler plaj şıklığını da tamamlıyor. Gece gezmelerinde de giyilebilen bu modeller yaz sıcağında ayaklarımızı serin tutarken şıklığımıza da şıklık katıyor. Bu sezon ip bağcıklı, ince kemerli modeller de oldukça moda. Keten tarzı hafif kumaşlar, şeffaf terlikler de sezonun gözdesi durumunda.

Platform Ayakkabı Online Alışveriş İmkanları

Zizigo'da %60'a varan indirimlerin yanı sıra, ücretsiz kargo imkanı, 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri servisi ile güvenli alışveriş yapma imkanına sahip olacak ve bir problem dahilinde aldığınız ürünü 365 gün iade edebileceksiniz. Pabbuc'ta %70'e varan yaz indirimleri var. Outlet bölümünde %80'e varan indirimlerle alışveriş yapmanız mümkün. Ekostand'da %50 indirimli ürünler güvenli alışverişle kapınızda. Hediye puanı da veren site bir problem halinde ücretsiz iade imkanı sunuyor ve her alışverişe bir sürpriz hediye vaad ediyor. Yeni Çarşım'da da sezon indirimlerinden yararlanarak güvenli alışveriş yapabilir ve modayı böylece takip edebilirsiniz. Şıklığı, rahatlığı ve fonksiyonel eşyaları sevenlere iyi alışverişler!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları