Plantronics: Bluetooth Kulaklık Fiyatlarında İndirim Kampanyaları

Plantronics kulaklık Galeri

Plantronics şirketi yaklaşık elli yıldır çeşitli kulaklıklar üreterek iletişim alanında hatırı sayılır bir yer edindi. ABD'de 1961 yılında kurulan şirket günümüze kadar kalitesini koruyarak yenilikçi tasarımlar üretti. Kullanışlı ve modern tasarımlarıyla her zaman ödüllere layık görülen ürünleri bulunmaktadır. 2009 yılında multimedya ve bluetooth kulaklık ürünlerinde uluslararası üç ödüle layık görüldü. Yenilikçi tasarımları, kolay kullanım özellikleri, kullanılan çevre dostu malzemeler ve kullanıcılara maksimum ses performansı sağlayan kulaklıklar üreten plantronics bu özelliklerini günden güne geliştirerek ödülleri hak ettiğini tekrar tekrar kanıtlamaktadır. Türkiye'de de bluetooth kulaklık markaları arasında en çok tercih edilen ve beğenilen markalarından biridir. Sunduğu birinci sınıf kalite ve ses performansı ile kullanıcılardan tam not almaktadır.

Plantronics Kulaklıklarda Kullanılan Teknolojiler

Plantronics Kulaklıklarda Kullanılan Teknolojiler

Bluetooth kulaklıkların daha iyi ses kalitesi verebilmesi için performanslarını maksimuma çıkaran teknolojiler kullanılmaktadır. En önemli özelliği olan bluetooth teknolojisi ile cihazlar birbirleriyle kablolar yerine kısa menzilli radyo frekansıyla iletişim kurarlar. Her iki cihazda da bluetooth işlevi varsa belirli bir mesafeye kadar cihazlar birbirleriyle iletişimde kalabilir. Cihazlara göre farklılık gösteren bluetooth mesafesi 10 metre ile 100 metre arasında değişim göstermektedir. Eşyalar ve duvar gibi engeller bluetooth mesafesini azaltabilir. Smartwind teknolojisi kullanılan plantronics kulaklıklarda dışarıda görüşme yaparken, yada gürültülü bir ortamda bulunurken yapılan görüşmelerde dış seslerin karşıya gitmesini engelleyerek daha net ve kaliteli bir görüşme olanağı sağlar. Dışarıda rüzgarın da sesini ve oluşturduğu parazitleri en aza indirerek neredeyse hiç duyulmamasını sağlayan bir teknoloji kullanılmıştır. Konuşmacının sesini en net şekilde yakalanmasını sağlayan çift mikrofon kullanılan modeller de konuşmacının sesini çok net bir biçimde karşı tarafa iletilmesini sağlamaktadır. Sesli uyarı özelliği bulunan kulaklıklar kalan pil ömrünü ve arayan bilgisini vermektedir. Dolayısıyla herhangi bir iş yaparken işi bırakmaya gerek kalmadan bluetooth kulaklık sayesinde arayanın kim olduğu öğrenilebilir. Ayrıca son modellerinde bulunan çağrı yönetme özelliğiyle de çağrıyı cevaplamak yada reddetmek mümkün. Türkçe desteği olmadığı için ingilizce olarak cevaplamak için answer, reddetmek için de ignore demek yeterli olmaktadır. Son aranan numarayı çağrı yöneticisi sayesinde tekrar geri aramakta mümkün olmaktadır.

Her İhtiyaca Yönelik Tasarlanan Kulaklıklar Online Alışverişte

Plantronics'in her ihtiyaca göre sunduğu kulaklık modelleri ile her iş kolunda çalışan kişiler için ideal. Ellerin serbest kalmasını sağlayan bluetooth kulaklıklar ister ev hanımı, ister bir ofis çalışanı isterse de çağrı merkezinde çalışan biri olsun herkesin ihtiyacına yönelik cevaplar vermektedir. Telefon görüşmesi yapılırken aynı anda telefondan mesaj yazılabilir yada internete bağlanılabilmektedir. Online olarak sahip olunabilecek plantronics kulaklıklar hızlıal.comda indirimli fiyatlarla alınabilmektedir. Çift telefona bağlanabilme,müzik dinleyebilmeye olanak sağlayan çeşitli kulaklıkların özelliklerine göre fiyatları da değişiyor. hızlıal.comda her modelin bütün özellikleri ayrıntılı bir şekilde sıralanmış olduğundan aranan ve ihtiyaca en uygun plantronics kulaklıklardan arzu edilen seçilebilir. hızlıal.com adı gibi hızlı kargo imkanı da sunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları