Piranha Navigasyon: GPS ve Navigasyon Aletlerinde İndirimli Fiyatlar

Piranha Navigasyon Galeri

Teknoloji, gün geçtikçe ortaya çıkardığı cihazlar sayesinde insan hayatını kolaylaştırma yolunda önemli adımlar atmaktadır. İnsanlık hizmetine sunulan cihazlar günlük hayatta ve iş hayatında sağladığı faydalar ile önemli bir yer tutmaktadır. Son yıllarda bu cihazlara bir yenisi daha eklenmiş ve bireylere büyük bir kolaylığın imkânlarını sunulmuştur. Özellikle de sürücülere sunduğu kolaylık ile daha uzun yıllar yeni tasarımları ile varlığını koruyacağa benziyor. Evet, tam da düşündüğünüz gibi navigasyon cihazlarından bahsediyoruz ve bu konuda kendini ispatlamış Piranha Navigasyon markası gün geçtikçe navigasyon sektöründe çeşitli yeniliklerle adından çokça söz ettirmektedir.

Piranha Navigasyon’dan Kaliteli Seçenekler

Söz konusu cihaz, bir bilgisayar sistemi özelliği göstererek kullanım konusunda da büyük bir rahatlık sunmaktadır. Aracınıza bu sistemi kurma aşamasını tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken olduğunuz ve gideceğiniz yerin bilgilerini girmektir. Sistem, bu aşamadan sonra girilen bilgi neticesinde uydu bilgilerini kullanarak kısa yolları bulacak ve sürücüleri bulduğu yoldan gitme konusunda yönlendirerek son aşamayı gerçekleştirecektir. Sürücüler de rahat bir yolculuğun keyfini çıkaracaklar. Bu şekilde insan hayatına büyük kolaylık getiren söz konusu cihaz yeni bir pazarı da beraberinde getirmiştir. Oluşan pazar ile her geçen gün söz konusu cihazlara bambaşka özellikler eklenerek yön verilmektedir. Şu an Türkiye’de 100.000’in üzerinde merkez, sisteme aktarılmış ve bu sayı gittikçe artacaktır. Sürücülerin kullanacağı güzergâhlar, kısa yollar, köprüler ve tüneller gibi gidiş-dönüş yerleri sistemde bulunmaktadır. Bu mükemmel deneyimi yaşatma adına hizmet veren firmalar, seçenekleri bol cihazları piyasaya sürmektedirler. Piranha Navigasyon bu anlamda sektöre sunduğu cihazlar ile dikkat çekmektedir. Ekran boyutu konusunda tüketicilere 3.5 inçten 8.0 inç gibi geniş seçenekleri olan cihazlar sunmaktadır. Geniş ya da dar ekran seçeneği ile aracınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Ekran konusunda bu özelliğin yanında HD ekran seçeneklerinin sunduğu görüntü kalitesinden de yararlanabilirsiniz. Söz konusu marka ürünlerine yerleştirdiği “Bluetooth” özelliği ile de ilgi çekmektedir. Bu özelliğin yanında olmazsa olmaz bir önem arz eden radyo seçenekleri de bulunmaktadır. Firma müşterilerine söz konusu cihazlara eklediği “Televizyon Desteği” ile mükemmel bir sürüş keyfinin imkânlarını sunmaktadır. Piranha Navigasyon ürünlerinde bulunan dahili hafıza seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. 4 GB gibi yüksek hafıza seçenekleri ile bir ayrıcalık elde edeceksiniz. Firma kaliteyi arttırma yolunda sistemlerine eklediği “Harita Sağlayıcılar” ile kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Başarsoft, Infotech ve Navteq gibi harita sağlayıcıları ile hizmet vermektedir. “Ömür Boyu Harita Güncellemesi”ne sahip cihazlar ile kaliteli ve güvenli hizmette sınır tanımayan söz konusu markanın ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Piranha Navigasyon ve GPS cihazlarını aracınızda kullanarak sürüş konusunda mükemmel bir kolaylık elde ederek yolculuğunuzun bir eziyet haline gelmesini engelleyebilirsiniz.

Kaliteli Sistemlerde İndirimli Fiyatlar

Yeni Çarşım, Darty ve Hızlıal gibi online mağazaları ziyaret ederek Piranha Navigasyon hizmetlerinden indirimli fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Söz konusu mağazaları ziyaret ederek aracınıza uygun kriterde cihazı seçerek uygun fiyat aralıkları sayesinde cebinizi sarsmayacak bir alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Böylece araç kullanma konusunda mükemmel bir rahatlığa çok uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları