Pipa Nişantaşı: Uygun Fiyatları ve Lezzetli Menüsüyle Fırsatın Adresi

Mekan leziz yemekleri ve iç mekan tasarımıyla dikkat çekmektedir. Galeri

İtalyan mutfağının İstanbul'daki en iyi temsilcilerinden biri olan Pipa Nişantaşı, kaliteli sunumu, modern ve farklı iç mekan dekorasyonu, seçkin servis kalitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Pipa, genel anlamda a'dan z'ye İtalyan mutfağı üzerine servis vermektedir. Bu anlamda, aperatiflerden ana yemeklere, tatlılardan içkilere kadar bu mutfağa ait her ürünü restorant menülerinde bulmak mümkündür. Müşterilerini İtalyan mutfağıyla tanıştıran marka, kaliteli tabakları ve şık servisi ile göze de hitap etmektedir.

Pipa Nişantası Hakkında Merak Edilenler

Şık restorant, öğlen 12.00 ile gece 01.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Tek kişilik masalardan kalabalık gruplara kadar çok sayıda müşteri grubunu ağırlayabilen işletme, kibar servisiyle müşteri memnuniyeti kazanmış bir markadır. İşletme, Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında olmak üzere iki şubeye sahiptir. Sık sık yenilenen iç mekan dekorasyonu mekanın görsel zenginliğini artımaktadır. İşletme tam bir İtalyan mutfağı hizmeti sunmaktadır. Mutfağa özgü makarna çeşitleri, risotto, ricotta ve canneloni gibi beğenilen tarifler, klasik bir İtalyan lezzeti olmakla birlikte hem ülkemizde, hem de dünyaca çok sevilen pizzalar işletmede servise sunulmaktadır. Mekan özellikle pizza konusunda iddialıdır. Patlıcanlı pizza gibi farklı ve değişik türler lokanta tarafından hazırlanmakta ve oldukça beğenilmektedir. Pipa Nişantaşı'nda İtalyan mutfağına özgü içecekler de satışa sunulmaktadır. Özellikle İtalyan şarapları başta olmak üzere, alkollü ve alkolsüz içecek türleri uygun fiyatlara müşterilere servis edilmektedir. Mekanda, çeşitli müzik etkinlikleri yapılmakta ve canlı müzik programları da düzenlenmektedir.

Pipa Nişantaşında Sunulan Kampanyalar ve Menü Çeşitleri

Pipa Nişantaşı, genel olarak müşteri memnuniyetine önem veren, temiz ve kaliteli servisi olan bir işletmedir. İşletmenin fiyat aralıkları İstanbul rakamlarına göre yüksek seviyede olmayıp, normal fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Bununla birlikte, çeşitli kampanyalarla yemekler daha cazip fiyatlara sunulmaktadır. İşletmenin yeni kampanyası Power Lunch etkinliğidir. Power lunch menüsü özellikle çalışanlara yönelik olarak hazırlanan uygun fiyatlı öğle yemekleri etkinliğidir. Bu kampanyada, bir kadeh içecek hediye olmak üzere ve iki veya üç yemek çeşidi menü olarak oldukça uygun fiyatlara sunulmaktadır. Bu kampanya sayesinde, özellikle çalışan bay ve bayanlar öğle aralıklarında ekonomik fiyatlara, şık bir restorantta ve kaliteli bir servisle yemek yeme imkanını yakalamaktadır. Kurulduğu yıllardan bu yana müşterileri tarafından beğeni kazanan, seviyeli ve titiz servisiyle dikkat çeken ve takdir edilen işletmede uygun rakamlara leziz tatları denemek mümkündür. Sadece yemek için değil, içki içerek hoş vakit geçirmek, canlı müzik aktivitelerine giderek eğlenceli vakit geçirmek ve kaliteli müzik dinlemek, işletmenin menüsünde bulunan İtalyan mutfağının leziz tatlılarından yemek için de Pipa Nişantası tercih edilebilir. Sevdiğimiz insanla romantik dakikalar geçirmek ve lezzetli yemekler yemek, arkadaşlarımızla doğum günü gibi kutlamalar yapmak ve birçok farklı etkinlikler için bu kaliteli mekana gitmek mümkündür. Yaz ve ilkbahar günlerinde mekanın yazlık mekanından, kış ile sonbahar günleri de kapalı mekanından yararlanmak imkanı bulunmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları