Pierre Cardin: Pierre Cardin Online Alışveriş Sitesi ve Ürünler

Pierre Cardin: Pierre Cardin Online Alışveriş Sitesi ve Ürünler Galeri

Pierre Cardin İtalyan asıllı ve Fransız vatandaşı dünyaca ünlü bir modacıdır. Pierre Cardin dikiş hayatında 1930 lu yıllarda dikiş hayatında başlamıştır. Bu yıllarda bir terzinin yanında çalışarak iş hayatında atılan ünlü modacı İkinci Dünya Savaşından sonra işine dört elle sarılarak moda dünyasında hızla ilerlemiştir. Kurduğu dikimevleri ve farklı markalarla zaman içinde tekstil sektöründe büyük ilerlemeler gösteren Pierre Cardin giderek şirket halini almıştır. Günümüzde markanın erkek giyim koleksiyonları ve kadın iç giyim, çanta. çorap ve eşarp üretimi ayrıca, monilya, halı ürünleri de bulunmaktadır. Kaliteli ürünleriyle klasikleşen marka her dem alıcıyla buluşmakta ve beğenilmektedir. Yurdumuzda satış noktaları ve şubeleri bulunan marka Türk tüketicisi tarafından da hayli beğenilmektedir. Her sezon yenilenen marka ürünleri beğenilerek kullanılmaktadır.

Pierre Cardin Online Alışveriş Sitesi

Pierre Cardin Online Alışveriş Sitesi

Günümüzde piyasamızdaki geniş ilerlemeler sayesinde Pierre Cardin'in birçok şubesinden rahatlıkla ürün alımı mümkündür. Öte yandan online alışveriş mağazasından ürün alımı da mümkündür. Markanın "pierrecardin.tk" ve Pierrecardin adlı internet adresinden ürün incelemesi yaparak yeni sezon ürünleri hakkında bilgi edinmek ve alışveriş yapmak mümkündür. Pierre Cardin markası erkek koleksiyonunda, gömlek, pantalon, mont, ceket, kaban, paltoi triko, spor giyim, kot, sweatshirt, ayakkabı, terlik, bot, kravat ve yelek gibi birçok giyim ürününe yer vermektedir. Kadın çizgisinde iç çamaşırı, çanta, eşarp, çorap bulunmaktadır. Pierre Cardin'in mobilya ve halı koleksiyonları da bulunmaktadır. Koleksiyonlar her sezon başında yılın moda renkleri ve çizgileri doğrultusunda değiştirilmektedir. Pierre Cardin özellikle erkek giyimi ve eşarplar konusunda oldukça iddialı bir markadır. Her sezon şık desenleri ve çizimeriyle tüketiciye ürünler sunan marka klasik çizgide oldukça rahat ve şık modeller üretmekte, spor çizgide ise modellerde, havalı ve fark edilen bir görünüm yaratmayı amaçlamaktadır.

Ürün Alışverişi

Pierre Cardin markası genel çizgisi itibariyle kaliteli ürünler sunduğundan piyasa fiyatlarının üzerinde ürün satışı yapmaktadır. Pierre Cardin'in online alışveriş sitesinden özellikle mevsim sonlarında oldukça uygun fiyatlara ürün alımı yapılması mümkündür. Öte yandan firma her mevsim başında yeni sezon ürünlerini online alışveriş mağazasından belirli aralıklarla ve oldukça uygun fiyatlara satışa sunmaktadır. Bu dönemleri takip ederek oldukça ekonomik fiyatlara ürün alımı mümkündür. Giyim ürünleri ile birlikte halı ve mobilya koleksiyonları da markanın mağazasından satışa sunulmaktadır. Ürünler hakkında bilgi alarak beğenilen ürünlerin uygun ödeme seçenekleriyle online şekilde alınması hem zaman kazanmamızı sağlayacak, hem de şubelerden daha uygun fiyatlara alışveriş imkanı sağlayacaktır. Firma özellikle kredi kartına taksit sağlayarak uygun ödeme imkanları sunmaktadır. Hasarlı veya yanlış ürün gönderiminde ise iade olanağı bulunmaktadır. Ürün siparişi verilmeden önce mutlaka site yönetimiyle bağlantıya geçerek ürün hakkında bilgi alınarak sipariş ona göre verilmelidir. Ayrıca kargo teslin alındıktan sonra hemen kontrol edilerek bir hata veya hasar durumunda iadesi için site yönetimiyle görüşülmelidir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları