Pierre Cardin İç Giyim: Online Fırsatlarla Gecelik, Jartiyer, Pijama

Pierre Cardin İç Giyim: Online Fırsatlarla Gecelik, Jartiyer, Pijama Galeri

Günün bütün yorgunluğunu ve stresini rahat ve huzurlu bir şekilde uyuyarak atmak, beyni ve vücudu dinlendirmek gibisi yoktur. Bu rahatlıkta yattığımız yatak ve yastık kadar giysilerin de önemi büyük. Rahat, sağlıklı ve esnek olmaları uyku kalitesini artırıp güne daha zinde ve mutlu başlamayı sağlar. Bunun yanı sıra bazı geceler daha şık ve romantik olmak gerekebilir. Bu durumda dantel, tül ve saten gecelik ve sabahlıklar tercih edilmelidir.

İç Giyim Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

İç giyim, normal giysiler gibi yıkanıp ütülenmemesi gereken ürünlerdir. Dantel, tül ve saten gibi kumaşlarla hazırlandıkları için çok daha nazik kullanmak gerekiyor. Dantel ve tül ağırlıklı gecelik ve jartiyerler 30 derece ve altında hassas programda sıvı deterjan ile yıkanmalı, kurutma yapılmamalıdır. İç çamaşırlarının yıkanması için özel üretilen torbaların içine koyarak yıkandığı takdirde yıpranmaları önlenmiş olur. Yıkadıktan sonra asarak değil düz bir zemine ya da çamaşırlığa havlu sererek üzerinde kurutmak sarkmaları ve formunun bozulmasını önler. Saten olan gecelikler ılık ütüm ile ütülenebilir. Pijamalarda yine aynı şekilde yıkanıp ütülenmelidir. Bu şekilde bu hassas ürünler bozulmadan yıllarca kullanılabilir.

Pierre Cardin Gecelik, Pijama ve Jartiyer Modelleri

Pierre Cardin Gecelik, Pijama ve Jartiyer Modelleri

Pierre Cardin iç giyim sektöründe de bir numara olan bir marka. Gecelikleri birbirinden şık ve seksi. İnce askılı ve göğüs kısmı destekli modelleri olukça kullanışlı. Dantel ve tüllerle kişiyi çok daha romantik ve seksi hissettiriyor. Siyah, beyaz, somon, pembe gibi renklerde tüllü, dantelli, saten ve leopar desenleri ile adeta gece elbisesini andıran modeller kadınlara sunuluyor. Pijama takımları da gecelikler kadar süslü ve romantik. Penye ve saten kumaş kullanılarak tasarlanmış modellerin, yaka, kol ve ön kısımları tül ve dantel detayları ile daha şık bir hale getirilmiş. Pıerre Cardın jartiyerleri de bol dantel detaylı. Büstiyerlerle kullanıldığında cazibesini ikiye katlayan modeller günlük yaşamda da kullanılacak kadar rahat. Antibakteriyel kumaştan üretildiği için koku ve mikrop barındırmayan jartiyerleri hassas cilde sahip olanlar da rahatlıkla kullanabilir.

Online satış Mağazaları ve Fırsatlar

Online  satış Mağazaları ve Fırsatlar

Fabrikadaneve.com online satış mağazası Pierre Cardin ürünlerini indirimlerle sunuyor. 250 TL ve üzerinde sipariş verildiğinde anında hediye sunan mağazada sürekli indirim kampanyaları var. Kadın ve erkek giyim, ev tekstili, ev ve mutfak gereçleri, elektrikli ev aletleri, saat ve porselen ürün gruplarını satan mağazaya üye olunduğunda fırsatlarından mail ile üyelerine bilgi veriyor. Hediyelik eşya, ev elektroniği, kozmetik, sağlık, hobi, giyim, ayakkabı, bilgisayar, ofis ve kırtasiye, telefon, çocuk, beyaz eşya, takı, spor, film, mobilya, ev tekstili, kitap, müzik ve daha bir çok kategoride ürün satan Hepsiburada.com’dan indirimler ile Pierre Cardin ürünleri de satın alınabilir. Güvenli alış veriş ortamı sağlayan online mağaza bir çok banka kredi kartına taksit imkanı da sağlıyor. Ceyyiz.com’da markanın ürünlerini indirim fırsatları ile sunan online mağaza. Mağazada 50 TL ve üzeri kargo ücretsiz, 7 gün 24 saat telefonla destek hattı ve %100 gizli üye olmadan alış veriş imkanı sağlıyor. Ayrıca alış veriş yaptıkça Ceyyiz puanlar birikiyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları