Pierre Cardin Halı: İndirimli ve Kampanyalı Online Satış Noktaları

Pierre Cardin Halı: İndirimli ve Kampanyalı Online Satış Noktaları Galeri

Ev dekorasyonu oldukça önemlidir. Zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz eviniz, özellikle modern çağda olduğumuz şu zamanda mutlaka modern ve tarz sahibi olmalı. Ev dekorasyonu, çevrenizdekilere karakteriniz hakkında bilgi verirken, tarzınızı da yansıtmaktadır. Böyle önemli bir konuda da mutlaka her ayrıntıya dikkat edilmeli ve özenli davranılmalıdır. Mobilyalardan perdelere, aksesuarlardan halılara kadar, her detayın oldukça önemli olduğu dekorasyon öğeleri mutlaka kaliteli markalardan tercih edilmeli ve kullanışlı olmalıdır. Evinizin dekorasyonuyla uyumlu olan mobilya, tekstil ürünleri ve aksesuarları tercih etmek oldukça önemlidir. Bu tür ürünlerin tercihinde, ucuz markaları tercih etmek yerine kaliteli markaları tercih ederek uzun vadede ekonomi yaratabilirsiniz. Moda sektöründen sonra tekstil ürünlerine de el atan Pierre Cardin, tekstil ve halı ürünlerinde birbirinden şık modelleriyle 2012 sezonunda da dikkat çekiyor.

Tamamlayıcı Öğeler

Boyasız bir duvar düşünülemeyeceği gibi, halısız bir zemin de çiğ duracaktır. Bu yüzden bu tür ürünlerin tercihinde özenli davranmalı ve zevkinize uygun ürünleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Modern olarak dekore edilmiş evlerde, uzun tüylü modeller çok hoş görünürken, klasik mobilyalarla döşenmiş odada, klasik bir model çok daha uygun olacaktır. Tarzına ve rengine karar verdikten sonra dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta da sizin için kullanışlı olup olmamasıdır, örneğin evde çocuk varsa uzun tüylü modellerden kaçınmalısınız. Bu noktada Pierre Cardin Halı modelleri, size yardımcı olacaktır. Kataloglarda yer alan birbirinden şık ve modern ürünlerle dikkat çeken marka, sezonun trend desen ve renklerini yansıtıyor. Kendine has çizgisiyle yaptığı tasarımlarla dikkat çeken Pierre Cardin, giyim sektöründen sonra, ev tekstili ürünlerindeki başarısını da kanıtlayarak bu sektördeki yerini de sağlamlaştırmış oldu.

Online Alışveriş Seçenekleri

Pierre Cardin Halı, kaliteli görüntüsü ve dokusu ile her sezon yepyeni koleksiyonlarla karşımızda. 2006 yılında Royal halı ile sektöre giren marka, “ve moda halıya dokundu” diyerek modadaki öncülüğünü bu sektöre de taşımıştır. Antimikrobiyal özelliği ile dikkat çeken markanın ürünleri, çocuklu aileler için de oldukça ideal. Konsepte dayalı ürünleri ve Türkiye’nin tamamında oluşturduğu dağıtım ağı ile halıda tüketicinin ilk tercihleri arasında yer almıştır. Klasik desenlerin eskitme modellerinin yanı sıra, modern dokunuşlarla tasarlanmış modelleri evinize taşıyarak incelik ve sanatsal dokunuşu hissedin. Fiyatları ebatları ve modellere göre değişen ürünler, 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Türkiye’nin birçok bölgesinde bayisi bulunan firmanın ürünlerini, dilerseniz internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Mağazalarda inceleyeceğiniz ürünleri, markanın web adresindeki e-katalogdan da inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Markanın kendi web adresinin yanı sıra, dünyaca ünlü markaların tekstil ve dekorasyon ürünlerini çok daha uygun fiyata satan adreslerden yararlanarak, en yeni ve en popüler ürünlere, indirimli ve kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Evmanya, Trendyol, Zidaya, Evimm gibi indirim siteleri, dünyaca ünlü ve kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyata satarak, her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaktadır. Siz de online adreslerden faydalanarak, dekorasyonunuzu baştan aşağı çok daha uygun fiyata yenileyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
  • Zidaya
  • Trendyol
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları