Pierre Cardin Deri Mont: İndirimli ve Kampanyalı Online Alışveriş

Pierre Cardin Deri Mont: İndirimli ve Kampanyalı Online Alışveriş Galeri

7 Temmuz 1922’de doğan İtalyan asıllı Fransız modacı Pierre Cardin’ in modaya ve giyime olan ilgisi daha çocuk yaştayken 1936 yılında bir terzinin yanında çalışarak başladı. Ailesinin Fransa’ya taşınması ile beraber, dönemin ünlü modacıları Jeanne Paquin, Christian Bernard ve Elsa Schiaparelli ile birlikte çalışmaya başladı. 1947 ve 1950 yılları arasında ünlü Fransız modacı Christian Dior’un yanında çalıştı ve mesleğinde kendini geliştirdi. 1950 yılında "Mansion De Couture" adlı kendi mağazasını açtı. Bu mağazayı açmasıyla beraber, haute couture akımını geliştirdi ve yaydı. 1963 yılında dar ve vücudu saran "tayt" giysisinin dünyada yaygınlaşmasında büyük rol oynadı. Moda dünyasının devi haline geldi ve birçok yeniliğe imza attı. Uniseks kavramını yaygınlaştırdı. Pierre Cardin deri montta da modaseverlerin gözdesi haline gelmiştir.

Deri Mont Modelleri ve Trendler

Dünyanın en iyi kabul edilen beş modacısından biri olarak kabul edilen Pierre Cardin deri mont koleksiyonuyla bu kış sezonunu da her kış sezonu gibi sımsıcak ısıtacak gibi görünüyor. Siyah, kahverengi, bordo gibi şık ve zarif tasarımlarıyla hem erkek hem de kadın takipçilerine yine birçok seçenek sunuyor. Uniseks ve avangart kavramlarını literatüre geçiren modacı klasik çizgisine eklediği sıradışılık ile yine dikkatleri üzerine çekiyor. Kadınların ister feminen ister klasik modeller tercih edebileceği ve erkeklerin ister günlük tarzda spor giyim ister şık klasik giyim tercihinde kolaylıkla bulunabileceği tasarımlarla, Pierre Cardin kış sezonu yine geniş bir yelpaze sunuyor. 140 ülkede 900 farklı ürün çeşidiyle en çok kabul gören markalardan biri olan marka, sadece giyim, iç giyim, aksesuar gibi alanlarda değil, ayrıca deri mont sektöründe de modaya yön veriyor, yenilik katmaya devam ediyor.

Markalarda Online İndirimli Mont Alışverişi

Deri mont klastır ve bakım ister. Satın aldığınız deri montları daha uzun süre kullanabilmek için usulüne uygun şekilde bakım yapmalısınız.Öncelikle deri çizgilerini korumanız için onları her zaman geniş enli askılarınıza asın. Deri eşyalarınızı hava geçirmeyen kılıklarda saklamayın, aksi halde deri montlarınız kurur. Kırışıklıklarınızı askıda düzeltmeye çalışın, eğer ütü yapmak zorundaysanız, ütünüzü yapay ipek moduna getirip montunuzu o şekilde ütüleyin. Giysinizi giymeyeceğiniz zamanlar, asla katlayıp kaldırmayın, askıda dursun. Aksi halde kırışır ve o katladığınız şekilde kalır. Derilerinizin asla öyle olmasını istemezsiniz değil mi? Deri montunuzu giyerken asla üzerine parfüm veya sprey özellikli maddeler sıkmayın. Bu kimyasal maddelerle birleşen derinin eskimesine yol açar. Montunuzun üzerine çay veya kahve gibi maddeler döküldüyse kuru bir bezle silmeniz yeterli olacaktır. Ancak montunuzun üzerine boya, mürekkep gibi çıkarması zor olan maddeler döküldüyse hiç düşünmeden kuru temizlemeciye yollayın. Pierre Cardin deri montlar, birçok online alışveriş sitelerinde yer almaktadır. Üstelik indirimli fiyatlarla.Markanın indirimli modellerini Markafoni, Trendyol, Zidaya gibi online alışveriş sitelerinde bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları