Philips Elektrik Süpürgesi: Elektrikli Ev Aletlerinde İndirimli Fiyat

logo Galeri

Aydınlatma ve sağlık sektörü başta olmak üzere tüketici ürünlerinde de sektörün liderlerinden biri olan Philips, teknolojinin kullanımının yalın ve kolay anlaşılabilir olması gerektiğine inandığı için, kendine Sense And Simplicity sloganını uygun görmüştür. Hollanda merkezli firmanın dünya üzerinde yüzden fazla ülkede, yüz yirmi binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Türkiye'de 1930 yılında faaliyet hayatına başlamıştır. Ve aynı zamanda markanın Türkiye ayağı 2002 yılından itibaren Kafkasya, Afganistan ve Orta Asya bölgesini de içine alan Türkiye grubunun merkez ofisliğini yürütmektedir.

Ev Teknolojisinde İşlevsel Ve Kolay Kullanım Çözümleri

Ev Teknolojisinde İşlevsel Ve Kolay Kullanım Çözümleri

Tüketici ürünleri kategorisi altında günlük hayatımızın vazgeçilmez birçok cihazı bulunmaktadır. Bunlar arasında mutfakların baş tacı blender ve mikser gibi yemek hazırlama ürünleri, su ısıtıcılar, çay ve kahve makineleri, ızgara, fritöz gibi yemek pişirme ürünleri, ütüler ve süpürgeler yer almaktadır. Philips elektrik süpürgesi modelleri torbalı, torbasız, ıslak ve kuru temizliği aynı anda yapanlar, el süpürgeleri, dikey şarjlılar olmak üzere oldukça geniş seçeneklere sahiptirler. Hepsinin yaratım amacı hızlı, ekonomik ve benzersiz temizliğe ulaşmak içindir. Kullanım kolaylığı yanında tasarım konusunda da iddialı olan ürünler sayesinde artık temizlik bir yük olmaktan çıkmaktadır. Birçok özelliği barındıran Philips elektrik süpürgesi modelleri sayesinde içiniz rahat bir şekilde işinizi tamamladıktan sonra sevdiklerinize ayırmak için bol bol zamanınız kalacaktır. Markanın çok tercih edilen süpürge modellerinden bazılarına göz atıp, teknik özelliklerinden kısaca bahsedelim. SilentStar modeli içerisinde 1250 ve 2000 watt motor güçlerine sahip ürünler yer almakta. Çok sessiz çalışması, modelin en büyük artısı. 450 W emiş gücüne kadar çıkabilen ürünler toz torbalı şekilde dizayn edilmişler. DailyDuo kablosuz ve dikey tasarımı ile günlük temizlik için ideal bir ürün. Ayrılabilir özelliği sayesinde el süpürgesi olarak da kullanılabiliyor. Markanın en bilinen modellerinden biri ise Marathon toz torbasız olanı. 2200 watt'a kadar motor gücü seçeneği mevcut. Emiş gücü kalitesi ise 440 watt'a kadar çıkabiliyor. Ayrıca bu modelin en büyük özelliği filtresinin tek dokunuş ile kendisini temizlemesi. Tozlar filtreden sepete akarak emiş kalitesini engellememiş oluyorlar. AquaTrio ise başlı başına bir temizlik ünitesi. Üç işlemi bir arada yapmanıza olanak sağlayan süpürge dikey olarak tasarlanmış. Yüksek emiş gücü ile toz ve kirleri topladıktan sonra sulu temizlik aşamasına geçebilirsiniz. Ve daha sonra kurulama özelliği sayesinde kısa sürede temizlik işlemi sonlandırılıyor. Marka yer bakımı alanında 40. yılını kutladığı bu günlerde tüketiciye teşekkürlerini piyasaya sunduğu yeni bir ürün ile göstermiş durumda. Performer modeli Philips elektrik süpürgesi alana araç temizleme seti hediye ediliyor. Ayrıca bu modelde diğer modellerde olmayan 500 W emiş gücü bulunuyor. Özel siyah titanyum kaplama yüzeyi ile performans ve estetiklik bir üründe buluşmuş durumda.

Alışverişlerinizde Sanal Dünyanın Gerçek Avantajları

Sunduğu çözümler ile tüketicinin bir numaralı markalarından biri olan Philips elektrikli ev aletlerini indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Yenicarsim.com web sitesinde bu ürünleri en uygun fiyatlar satın alabileceğiniz gibi bazı ürünlerde ücretsiz kargo hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Ülkenin en büyük sanal mağazası olan Hepsiburada.com internet sitesinden sipariş verdiğinizde ise oldukça cazip indirim oranları sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan elektrikli ev aletleri hakkında detayları araştırın, karşılaştırın ve en uygun ödeme koşulları ile online alışveriş avantajlarını kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Hepsiburada.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları