Philips Aydınlatma: Aydınlatma Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar

Philips Aydınlatma Ürünlerinde Avantaj Galeri

Aydınlatma sektörünün lider markalarından biri olan Philips, kendisini dünyada kanıtlamış önemli bir firmadır. Elektrik ve elektronik aletlerinde başarısını kanıtlamış olan marka, Türkiye’de yılardır var olan ve kaliteli ürünleri ile tüketicinin güvenini kazanmıştır. Küçük ev aletlerinden aydınlatma ürünlerine kadar yüzlerce farklı modele imza atan Philips, Hollanda merkezlidir, ancak Türkiye’de çok geniş bir hizmet ve servis ağına sahiptir. Tasarruflu ampullerden floresan lambalara kadar geniş bir yelpazede model üreten Philips aydınlatma, hem ekonomik hem de kaliteli ürünleri ile bilinmektedir. Teknolojiye yatırım yaparak tüm ürünleri üstün kalitede üreten marka, ürünlerindeki şık tasarımları ile dikkat çekmektir. Marka bu sektörde de ürün çeşitliliği ile her zevke uygun tasarımlar gerçekleştirmektedir.

Philips Aydınlatma Ürünlerinde Kalite

Philips aydınlatma ürünlerinin kalitesi yıllardır değişmiyor. Sıkı bir kalite kontrol sistemi oluşturan marka, ufak bir defosu olan ürününü bile ıskartaya çıkarıyor. Led ışıklı, enerji tasarruflu ve klasik ampullerle floresan lambaları ile bilinen marka, halojen ampul tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Ürettiği her üründe belirli bir garanti süresi veren marka, bu süre içinde arızalanan ürünü bedelsiz değiştirmektedir. 1930 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren firma, 1967 yılında İzmit’te ampul, starter ve balast fabrikası kurmuş, böylece ışıklandırma sektörüne girmiştir. 1986 yılında Philips Aydınlatma Sanayi adında firma kuran marka, böylece sanayi ve ticari faaliyetlerine başladı. Markanın genel anlamda ilk kuruluşu ise 1891 yılındadır. Şirket karbon flamentli lambaların üretimi ile sektöre girmiştir. Sonrasında ise üretim alanını geliştirmiş, günümüzde ise dünyanın dev bir sanayi tesisi haline gelmiştir. Avizeler, sarkıtlar, spot lambalar, ampuller ve daha birçok ışıklandırma ürünlerinin imalatını yapan şirket, ışıklandırma ürünlerinde de tüketicilerin ilk tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Son derece kaliteli ürünleri ile uzun süre dayanan modeller tasarlayan marka, uzun saat çalışma kapasitesi bulunan ampuller üretmektedir. Kendine özgü bir teknolojisi olan, her yıl yaptığı teknolojik yatırımları ile gelişmeleri yakından takip eden şirket, yaptığı bu yatırımlarının karşılığını tüketici güveni olarak geri almaktadır. Bu güven ise hem itibar, hem de maddi kazanç olarak şirketin kasasına girmektedir. Kaliteden ödün vermeden yaptığı üretimleri ile tüketicinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik çalışmalar yapan markanın hedefi ise, 2025 yılına kadar, her yıl 3 milyar insanın hayatında bir iyileşme sağlayabilmek olarak belirlenmiştir.

Online Alışverişte İndirimli Ürünler

Philips aydınlatma ürünlerini yapı marketlerde bulmak mümkündür. Ancak bu kaliteli markanın ürününü uygun fiyatlarla satın almanın en önemli yolu da online alışveriş sitelerinden geçmektedir. Yeni Çarşım gibi online alışveriş siteleri, yıl boyu avantajlı indirim kampanyaları düzenlemektir. Bu kampanyalar düzenli olarak takip edildiğinde, markanın tüm ürünlerini cazip fiyatlarla satın almak mümkün olmaktadır. Online alışveriş siteleri, onlarca farklı markanın ürününü satmakta, bu sayede kullanıcının mağaza mağaza dolaşma zahmeti ortadan kalkmaktadır. İstenilen ürünü birkaç dakika içinde bulunduğu online alışveriş sitelerinden sipariş vermek de birkaç dakika ile sınırlıdır. Verilen sipariş en geç üç gün sonra adrese teslim edilmekte, ödeme ise kredi kartına taksitle ya da ürün tesliminde yapılabilmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları