Peşinatsız Araba: Uygun Kredi Ödemeli Sıfır Araba Seçenekleri

L 200 Galeri

Hayallerimiz büyük ancak bütçemiz küçük olabilir. Bu hayal kurmaya da gerçekleştirmeye de engel bir durum değildir. Çünkü artık geri ödeme konusunda tüketicilere sunulan pek çok seçenek var. Peşinatsız araba alabilme fırsatı kuşkusuz bu seçeneklerin en cazip olanı. Herkes kendi aracının sahibi olmak ister. Evin önünde park etmiş ve anahtarları cüzdanımızda duran bir araba bazen hayati bir öneme sahiptir. Ufukta para biriktirip o arabaya sahip olabilme imkanı henüz görünmüyorsa sunulan bu fırsatlar çok daha büyük bir önem taşıyacaktır.

Peşinatsız Araba Kampanyaları İle Hayalinizdeki Araca Sahip Olmak Çok Kolay

Peşinatsız Araba Kampanyaları İle Hayalinizdeki Araca Sahip Olmak Çok Kolay

Peşinatsız araba satışı zaman zaman otomobil firmaları tarafından düzenlenen bir kampanya dahilinde gerçekleşiyor. Bu fırsatı kaçırmamak için satın almayı düşündüğünüz araçla ilgili düzenlenen her türlü kampanyayı takip etmekte fayda var. Bazı peşinatsız araba kampanyaları ise aracı hemen teslim alıp ödemeyi birkaç ay ötelemenize olanak tanıyor. Firmaların anlaşması bulunan bankalar aracılığı ile de otomobil kredisi kullanarak uygun taksitler halinde aracın bedelinin tamamını geri ödeyebiliyorsunuz. Fiat'ın düzenlediği kampanyaya göre hiç peşinat ödemeden aracın tamamı için kredi kullanmanız mümkün. Hyundai finans desteği sayesinde de eşsiz konfordaki bir Hyundai modeline peşinat ücreti ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Keza Honda finans sistemi de Akbank, Koçfinans ve Honda Türkiye'nin bir ortak projesi olarak peşinatsız araba sahibi olmanıza olanak tanıyor. Ayrıca ara ödeme, artan ödeme ve balon ödeme gibi farklı kredi opsiyonlarından birini de seçebiliyorsunuz. Bankaların bazı otomobil firmaları ile anlaşması olmasından dolayı kredi kullanımı sırasında boğucu bürokratik işlemler ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Genelde altmış aya kadar vade imkanı sunan krediler uygun faiz oranlarına da sahip. Ödeme planı konusunda ise size en uygun olanı belirleyebiliyorsunuz. Kredi kullanımı sırasında sıfır kilometre araçların sadece rehni yeterli oluyor. Ancak bazı bankalar gerekli gördükleri takdirde kefil de talep edebiliyorlar. İkinci el araç kredilerinde ise kefil isteniyor ve aracın da en çok beş yaşında olması gerekiyor. Kredi başvurusu için kimlik bilgileriniz ve aracın faturası gerekiyor. Ancak otomobil firmasından araç satın almanın bir diğer avantajı da işlemler için koşturmanıza gerek kalmaması. Çünkü kredi ile ilgili tüm yazışmalar firma ve banka arasında çözümleniyor.

Sıfır Araçlarda Uygun Geri Ödeme Seçenekleri

Garanti bankasının sunduğu çok büyük kolaylık olan ilk oto kredisi hattı 444 68 66 sayesinde uzman bir ekipten, aklınıza takılan her türlü soru ile ilgili yardım ve destek alabiliyorsunuz. Başvuru yapabilmenize de olanak tanıyan bu hat üzerinden başvurularınızın sonucunu da öğrenebiliyorsunuz. Garanti bankası ile anlaşması bulunan ve aralarında Audi, Kia, Mazda, Nissan, Skoda, Suzuki, Toyota ve Honda'nın da bulunduğu otuza yakın araç markası ile ilgili peşinatsız araba kredisi başvuru yapmak için garanti.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz. Markaların düzenlediği kampanyalardan haberdar olmak için ise fiat.com.tr ve ford.com.tr gibi siteleri düzenli takip etmeyi unutmayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları