Perspective

Perspective Galeri

2000 yılında piyasadaki yerini alan Perspective'in tek lisanslı üreticisi olan ve 1973 yılından itibaren piyasada olan Kelebek Tekstil, sektördeki tecrübesi ile marka ürünlerini tasarlamaktadır. Sürekli gelişim gösteren ve kalitesinden ödün vermeyen marka, hızla değişen kadını hedefine aldığı vizyon anlayışı ile gelişimine devam etmektedir.


Yeni Sezonun Perspective Koleksiyonları

Yeni Sezonun Perspective Koleksiyonları

Perspective, dünya modasını takip eden koleksiyonları ile her sezon tasarımlarını yenilemektedir. Firmanın koleksiyonlarını hazırlarken en göz önüne aldığı konu kadının hayatın her alanında kendini güzel ve şık hissederek kendi imajını oluşturabilmesidir. Dinamik, doğal ve modern tasarımları ile dikkat çeken firma, iş yaşamından davetlere, kokteyllerden yemeklere, tatilden geceye kadar günün her saatinde giyilebilecek şık kıyafetler sunuyor. Perpective, moda dergilerinin de sıkça yer verdiği, ünlü isimlerin tasarımcı olarak fikir danışmanlığı yaptığı, son yıllarda adından sıkça söz ettiren bir marka. Moda dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden Perpective, yeni koleksiyonunda da günümüz kadınının değişimine odaklanarak birbirinden şık tasarımlar sunuyor. Perspective koleksiyonları, her sezon şıklık ile rahatlığı bir araya getirerek, en iyi kalitede en son teknoloji ile üretilmiş ürünleri sizler için sunuyor. Perspective'in yeni koleksiyonu, yeniliklere ve trendlere ayak uydurabilen tasarımlar ile eski görünümü modern çizgilerle bir araya getirerek en güzel kombini yaratıyor. Perpective, şehirli kadının kendine yakışanı arayışını moda anlayışı ile bir araya getirerek stil sahibi bir imaj yaratıyor. Perpective yeni koleksiyonunda, trendlere hakim olan, zaman zaman minimal zaman zaman iddialı sofistike tasarımlrıyla yine adından söz ettiriyor.

Online Alışverişle İndirimli Fiyat Fırsatları

Perspective, 200 yılında Türkiye piyasasındaki yerini aldıktan sonra, özgün tasarımları ve modern koleksiyonları ile dünya modasında da dikkat çekti Türkiye'den sonra Avrupa, Orta Doğu ve Güney Afrika'ya kadar gelişme göstererek buralarda da mağazalar açtı. Şu an, Perspective koleksiyonları 42 farklı ülkede, 100 farklı satış noktası ile moda severlerle buluşmaktadır. Türkiye'de de birçok mağaza ile hizmet veren Perspective'in İstanbul, Mersin, Adana, Gaziantep, Bursa, Edirne, Kayseri'de mağazaları bulunuyor. Perpective ürünlerine mağazalarının yanı sıra, Trendyol gibi özel alışveriş sitelerinin indirim kampanyalarında da uygun fiyatlarlar sahip olmak mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları