Perdeler: Tüm Perde Markaları ve Perde Satan Online Mağazalar

Perdeler: Tüm Perde Markaları ve Perde Satan Online Mağazalar Galeri

Perde, geçmişten günümüze kadar gelen evimizin güzelliğine güzellik katan pencereleri şenlendiren bir kumaştır. Bu kumaş rengarenk modelleri, desenleri ve kalitesiyle insanlar için tam bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu kumaş güneşin dik geldiği saatlerde bizi güneş ışıklarından, gecenin köründe ise karalıktan koruyan bir kumaştır. Tülün bir diğer özelliği, bizi yabancı gözlerden korumasıdır. Evimiz mobilya ve aksesuarlarla döşendikten sonra en önemli şey eşyalarımızın renk tonlarına uygun bir tül almaktır. Farklı renk seçenekleri, desen ve kumaş türleri ile tüller seçilmesi zordur. Ama seçildiği zaman ise insanda güzel bir tebessüm bıraktıracak şekilde huzur verir.

Hangi Perdeler Kullanışlıdır ?

Perde seçimi için duvar boya rengi ve koltuk takımı, fiskos gibi eşyaların rengine uygun olarak zıt renkli kumaşlarda kullanılabilir. Perde altına güneşlik adı verilen kalın bir kumaş takılır. Evin genişliğine bağlı olarak ve pencerelerin genişliklerine bakılarak perde ve güneşlik alınmalıdır. Aksi taktirde hoş bir görüntü sergilemez. Kornişe takılarak sergilenen bir kumaştır. Bu kumaşın hergün birçok yeni trendi çıkmaktadır. Modası sürekli olarak değişen tül eski dönemlerde tavandan yere kadar uzanırdı ve kalın kumaşlardı. Günümüzde pencere boyunda ve daha ince tüller tercih edilmektedir. Günümüzde yatak odalarında dekoratif olarak çok şatafatlı tüller kullanılmaktadır.Eski dönemlerde de tül kumaşına desenine ve kabarıklığına çok büyük bir ilgi vardı. Genellikle katlamalı modeller tercih edilmektedir. Tülün altından sarkan ipler tülü daha gösterişli bir hale getirmektedir. Birçok farklı tercih edilmekle birlikte son zamanlarda boncuklu tüller de çok rağbet görmüştür. Canlı renkte, şatafatlı modelde ve oda rengine uygun tüller en vazgeçilmezlerimiz olur. Ebruli desenli ve boncuklu tüller son zamanlarda en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Tül üreten fabrikalar bu sektörü online olarak ta yapmaya başlamışlardır. İnternet üzerinde rengarenk tülleri, tül tokalarını ve birçok ürünü katalog halinde internet kullanıcısına sunmuşlardır. Kafanızda belirlediğiniz bir tül modelini yada hayalindeki tül model ve desenini internet üzerindeki mağazalardan fırsatlar dahilinde takip edebilir ve alabilirsiniz. Perde seçimi özellikle kadınlar için bir tutku haline gelmiş ve her gittiği evde ilk baktığı yer tüller olmuştur. Aldığınız tüllerin altına boncuk ve işleme gibi süslemeler yaparak kafanızda belirlediğiniz bir perdeyi elde etmek mümkün olur.

En İyi Perde Markaları

En İyi Perde Markaları

Trend tüller günümüzde birçok yerde satılmaktadır. Moda olan tülleri sadece internet üzerinde ve mağazalarda değil bütçesi düşük insanlar için semt pazarlarında da bol çeşit ve renk çeşitlerine sahip tezgahlarda da çok güzel ve gösterişli tüller satılmaktadır. Taç, Brillant, Linens, Broderi gibi markalar bünyesinde sürekli yenilenen hoş görünümlü kumaşlar sergilemektedir. Bu firmalar Tül sektörünün öncülerindendir. evimister.com, evmanya.com, altincicadde.com, bamarang.com, westwing.com gibi sitelerden son model tüller ve perdeler hakkında bilgi alabilir, yeni modellere bakabilir, indirimli fiyatlarla, çok uygun fırsatlar dahilinde, istenirse kredi kartı ile alış veriş yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Westwing
  • Bamarang
  • Linens
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları