Perdeci: Online Satış Yapan Perdeciler | Uygun Fiyatlara Perde

Perdeci: Online Satış Yapan Perdeciler | Uygun Fiyatlara Perde Galeri

İnternet üzerinde kaliteli perde satışının adreslerinden biri olan Perdeci 1987 yılında kurulan La dantela firmasına aittir. Yüzlerce yurtdışı fuarına katılan deneyimli firma, Perdeci ile Türkiye'de bir ilke imza atarak online perde siparişi dönemini başlattı. Online siparişler için doğru ölçüleri almanız yeterli olacaktır. İnternetten verdiği hizmeti kurduğu bayilik sistemi ile de destekleyen Perdeci üretici firma olmasının sağladığı imkanlarla piyasanın en uygun fiyatlarını verdiği konusunda iddialıdır. Firma birbirinden farklı modellerin yer aldığı geniş bir koleksiyona sahip. Yere kadar uzanan tüller ya da camı ikiye bölen tasarımlar. Kenarlarda fonlar ya da kalın kumaşlardan güneşlikler. Kumaşlar da tasarım modelleri kadar önemlidir. Özellikle tülün kalitesi evinizin havasını bir anda değiştirebilir. Benzer şekilde fon ya da güneşlik kumaşların kalınlığı, rengi ya da deseni dekorasyonunuzu canlandırabileceği gibi onu söndürebilir de. Dolayısıyla bir evin tamamlayıcı öğesidirler. Tül, keten, pastel ya da rengarenk fark etmez, birbirinden farklı seçenekler arasında size uygun, tarzınızı yansıtan doğru modeli bulabileceğiniz tasarımları inceleyebilirsiniz. Kumaş tasarımlarla beraber, jaluzi, stor ya da farklı mekanizmalı sistemleri de tercih edebilirsiniz.

Modeller ve Fiyatlar

Ev ve ofis tasarımları için temelde ikiye ayrılan modellerde klasik kullanım tarzı tül ve güneşlikten oluşan ikili tasarımlardır. Tülün desenini tamamlayıcı kumaşlardan, dekorasyon tarzınıza ve rengine uygun güneşlik modelleri seçebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz diğer modeller arasında zebra, jaluzi, ip, dikey ve delikli modeller yer alıyor. Tül ve güneşlikler daha çok evlerde tercih edilirken, mekanizmalı sistemler ofislerde kullanılıyor. Mekanizmalı sistemler temizliği ve kullanımı kolay modellerdir. Açma ve kapama tek bir hareketle yapılabildiği için yoğun ofis ortamları için idealdir. Tül ve kumaş modeller için de korniş ya da rustik modeller mevcut. Asılma modellerinde yapılan bu seçenek ile evinizin dekorasyon tarzını ilk bakışta yansıtabilirsiniz. Çocuk odaları için de renkli tasarımlar ya da ünlü çizgi film karakterlerinin olduğu modeller tercih edebilirsiniz. Tül modellerin fiyatı metresi 15 TL'den başlarken, ip modellerin fiyatı 3 metresi 35 TL'den başlıyor. Stor modellerde metre karesi 18 TL'den, zebra modellerde metre karesi 55 TL'den başlıyor.

Online Satış Mağazaları

İnternetten nasıl alınır diye düşünebilirseniz. Ancak doğru ölçüleri aldıktan sonra artık bu alışveriş çok kolay. Üstelik ölçüleri internetteki formlara girdiğinizde hangi modelde ne kadar ödeyeceğinizi de görebiliyorsunuz. Evmanya online alışveriş mağazası bu işte öncü şirketlerden yalnızca birisi. Evimister'de hem indirimli fiyatları yakalayabilir hem de kargo ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Böylece hem evinize hem de cebinize uygun doğru modeli bulmanız da oldukça kolay. Online satış mağazaları arasında, fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz ve modelleri görselleriyle birlikte inceleyebileceğiniz adreslerden biri de En İyi Perdeci internet sitesidir. Yine aynı şekilde Perdeci Pazarı internet sitesinde siparişinizi online verebilir, yine görselleriyle birlikte modelleri ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Stor tercihleriniz için Stor Burada internet sitesini öneriyoruz. 6 günde tercih ettiğiniz modeli evinize teslim de edebiliyorlar.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları