Perde Markaları: Uygun Fiyatlı Perde Markaları ve Online Satış

Perde Markaları: Uygun Fiyatlı Perde Markaları ve Online Satış Galeri

Günümüzün tamamını geçirdiğimiz mekanların tamamının günlük aydınlatması pencereler ile sağlanmaktadır. Bir evin veya iş yerinin pencere alanı ne kadar fazla ise, mekanın içine giren güneş ışığı da o ölçüde fazla olacaktır. Yeterli derecede güneş ışığı almayan mekanlar basık ve boğuk bir görünüm ile içinde bulunanlara kasvet çöktürmektedir. Bu nedenle pencereler ev veya iş yerleri için son derece önemli unsurlardır. Pencerelerin dışardan veya içerden bakanlar tarafından hoş görünmesi veya gece olduğunda dış taraftan iç kısımın görünmesini engellemek amacı ile perdeler kullanılmaktadır. Perdeler ayrıca yazın sıcak güneşin eve girmesini önleyerek koruyucu görevi de üstlenmektedir. Bu sektörde faaliyet gösteren yerli veya yabancı onlarca firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında her zevke ve her bütçeye hitap edecek modeller bulmak mümkündür. Fiyatlar markadan markaya değişiklik göstermekle birlikte, kumaşın kalitesine ve ürünün boyutlarına ve işçiliğine göre belirlenmektedir.

Perde Markaları ve Modelleri

Odalarınızı, ofislerinizi, kısacası tüm yaşam alanlarınızı süsleyen perdelerin de tıpkı kıyafetler gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Piyasada kumaş veya tül çeşitler, katlamalı modeller, storlar, jaluziler, rustik modeller gibi çeşitleri satılmaktadır. Aralarından seçim yapmak ise tamamen kullanıcıların zevkine kalmıştır. Son yıllarda kullanım kolaylığı ve modern bir görüntü açısından stor veya katlamalı modeller daha sık tercih edilmektedir. Renk renk, desen desen modeller, odanızın döşemesine ve eşyalarınıza uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Uyumlu olarak döşenen ürünler odaya veya ofisinize ayrı bir hava katarak adeta bakanın içini açacaktır. Son dönemlerde perde süsleri de moda haline gelmiştir. İrili ufaklı taşlar ve boncuklar kullanılarak yapılan bu süsler, pencerenin orta kısmından sallandırılarak değişik ve şık bir görünüm sağlamaktadır. Bu süslerin bazılarında ürün ile bir örnek püsküller veya ponponlar da bulunabilmektedir. Piyasada, bu sektörde hizmet veren perde markaları arasında kendini ve kalitesini ispat etmiş belli başlı birkaç marka vardır. Taç, Linens, Brillant, Verdi, Decomoda, Persan, Nope, Elvin, Ecobella gibi markalar en beğenilen ve en çok satın alınan perde markalarındandır. Bu markalar, modellerini belirlenmiş boyutlarla hazır paketler halinde sattıkları gibi sipariş üzerine ürünler de üretmektedir.

Online Alışveriş İmkanları

En güzel modelleri cazip fiyatlar ile Evimister, Evmanya ve Dekoreko'da bulabilirsiniz. Bu ürünler satın alınacağı zaman önce kullanılacak pencerenin ölçüsü alınmalıdır. Bu ölçüler bilinip, ne kadarlık bir ürün gerekeceği bilindikten sonra geriye en kolay kısım kalmaktadır: renk ve denesene karar vermek. Bunu, mağaza mağaza dolaşarak seçebileceğiniz gibi, evinizdei bilgisayarınızın başında, hazır oda kataloglarını önünüze serip seçerek de yapabilirsiniz. Online alışveriş siteleri perde markaları konusunda da bayanlara yardımcı olmakta, kaliteli ürünleri uygun fiyatlara ayağınıza kadar getirmektedir. En şık modeller için Linens'in kendi online alışveriş sitesinden yararlanabilirsiniz. Ecobellahome sitesi de uygun fiyat ve Türkiye'nin her yerine kargo imkanıyla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bunların dışında en kaliteli ve en şık modellere Trendyol, Limango, Markafoni, Vip Dükkan gibi özel alışveriş klüplerine üye olup, kampanyaları takip ederek, %80'e varan indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Linens
  • Markafoni.com
  • Evimister
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları