Penti: Çorap Modelleri ve Online Alışveriş'te İndirim Fırsatları

Penti: Çorap Modelleri ve Online Alışveriş'te İndirim Fırsatları Galeri

Çorap deyince aklınıza ilk gelen markaları sayın desek, birçoğunuzun "Penti" diyeceğinden eminiz. Akıllarda bu denli yer etmiş bir olan marka, 1950 yılından beri faaliyet gösteriyor. 1950 yılında İstanbul'da "Bilka ve Naylon Çorap" adıyla iki firma olarak kurulduktan sonra, 1970 yılında "Öğretmen Çorap" adını alarak tek bir marka haline geldi. 1984 yılında adını "Penti" olarak değiştiren firma, daha sonra ürün çeşitliliğini artırarak ince kadın çorapları, vücudu şekillendiren çoraplar, iç çamaşırı, mayo, pijama gibi ürünleri satış kartelasına ekledi. 2007 yılında online satış sitesini açan firma, birçok ünlüyü reklamlarında oynatarak da akıllarımızda yer etmeye devam ediyor. Bayanların eteklerini, elbiselerini, tuniklerini, birbirinden renkli, desenli ve çeşitli çoraplarıyla tamamlayan şirket, online alışveriş sitesiyle de göz dolduruyor.

Her Çeşit Çorap Penti'de

Her Çeşit Çorap Penti'de

Çok beğenerek kısa, güzel bir şifon elbise aldınız ya da güzel bir etek. Altına değişik ve giysinize uyacak türden bir ince külotlu çorap arıyorsunuz; bir sürü mağaza gezdiniz ama aradığınız çorabı bir türlü bulamadınız. Bu noktada en yakın Penti mağazasına; "Adım atacak halim yok" diyorsanız da online alışveriş sitesine uğramanızı şiddetle tavsiye ederiz. Yüzlerce renk, çeşit ve desendeki çoraplar arasından istediğiniz çorabı bulabileceğinizden eminiz. Bayanların zevkine hitap eden, 2012 yaz modasına uygun renklerde tasarlanmış, kaliteli, kolay kolay yırtılıp kaçmayan ve tüm bu özelliklerine rağmen uygun fiyatlarla satılan çorapların yanı sıra; iç giyim ürünleri, ev giyim ürünleri, vücut şekillendiriciler ve aksesuarlar bulabilmeniz mümkün. Özellikle bölgesel fazlalıklarından dolayı istediği tarzdan kıyafetleri, elbiseleri giyemeyen bayanlar, Penti'nin vücut şekillendirici çoraplarını mutlaka denemeli. Fazlalıkları toparlayarak güzel bir görünüm sağlayan şekillendirici çorapların yanı sıra; kalçalarının sarkıklığından ve şekilsizliğinden şikayetçi olan bayanlar için kalça kaldırırıcı çoraplar da mevcut. Büyük beden giyenleri de unutmayan Penti, büyük beden külotlu çoraplarını da müşterilerinin beğenisine sunuyor. Bunların dışında taytlar, soket çoraplar, file külotlu çoraplar, ürün çeşitlerinden sadece birkaçı.

Penti Online Alışveriş Fırsatları

Penti 'nin internet sitesinden online olarak alışveriş yapmak çok kolay. Öncelikle siteye üye olup beğendiğiniz ürünleri sepetinize atmalı, adresinizi ve ödeme bilgilerinizi girmelisiniz. İşte bu kadar basit. Kargo ücreti tüm Türkiye'ye 5 TL, ancak 50 TL ve üstü alışverişlerde kargo ücreti ödemiyorsunuz. Daha önce buradan alışveriş yaptıysanız, yani ürün kalıpları hakkında fikriniz varsa; oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan internet sitesinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Fakat ilk kez alışveriş yapacaksanız da üzülmeyin, ürününüz defolu geldiyse ya da bedeni uymadıysa, hiç kullanılmamak şartı ile 30 gün içinde faturanız ile birlikte, ürününüzü iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Bunların dışında, online olarak sitelerinden alışveriş yapacak olan müşterilerine özel fırsatlar da sunuyor. Yeni sezon pijama, ev ve iç giyim ürünlerinde 3 al 2 öde fırsatı, bunlardan sadece bir tanesi. Ek olarak siteye üye olunca, alışveriş yaptıkça, site üzerinden ürünlere yorum yaptıkça, arkadaşlarınızı davet ettikçe, arkadaşlarınız davetinizi kabul ettikçe ve onlar da alışveriş yaptıkça puan kazanabilir; biriken puanlarınızı internet sayfası üzerinden dilediğinizce harcayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Penti
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları