Pattaya Turları: Ekonomik ve Online Kampanyalı Uzakdoğu Tur Fiyatları

Pattaya Turları: Ekonomik ve Online Kampanyalı Uzakdoğu Tur Fiyatları Galeri

Pattaya, Tayland'ın önemli sahil şehirlerinden birisi ve ilginç bir şekilde erkek nüfusunun kadın nüfusundan bir hayli düşük olmasıyla biliniyor. Öyle ki, kimi şehir efsanelerine göre bir erkeğe kırk kadının düştüğü bir yer olarak tanımlandığına da rastlayabilirsiniz. Fakat elbette, Pattaya'yı yalnızca bu yönüyle ele almak ve değerlendirmek hem yanlış hem de haksızlık olacaktır. Çünkü, bu sahil şehri aynı zamanda Uzak Doğu'nun coğrafi güzelliklerinden de nasibini almış ve eğlence mekanlarındaki çeşitliliğiyle de dikkatleri çekmiş bir tatil yöresi. Yeşilin, mavinin ve gecenin geriye kalan bütün renklerinin birleşimi olan yerlerden anlayacağınız! Bununla birlikte vahşi hayvanları, masaj merkezleri de bahsedilmesi gereken diğer atraksiyonlarından! Ve belki de hepsinden önemlisi, ulaşım ve yiyecek gibi temel ihtiyaçlar pek çok yöreye göre son derece ucuz! Şüphesiz ki tüm bunlar, tatil seçiminde bu şehri bir adım öne taşıyor!

Pattaya Turları

Pattaya Turları

Bu popülerliğinden olsa gerek yılın farklı zamanlarında firmalar seyahat severler için Pattaya Turları düzenlemeyi hiç es geçmiyorlar. Ve vizenin gereksizliği de bu noktada pek çok turistin işine gelmekte. Türk Hava Yolları, bu bölgeye yedi günlük seferler düzenlemekte. Dört yıldızlı otellerde altı gece konaklamanın, kahvaltının, hava alanı - otel arasındaki transferlerin, panoramik şehir turunun, rehberlik hizmetinin, havalimanı vergilerinin ve zorunlu sigortanın ücrete dahil olduğu bu paket temel harcamalarını asgari düzeyde tutmak isteyenler için son derece uygun. Fakat seyahat düzenleyeceğiniz tarihten oldukça önce bir zamanda rezervasyon yaptırmanız gerekecek, özellikle yaz sezonunda. Aerosvit Havayolları da sekiz günlük Bangkok & Pattaya Turları düzenlemekte. Ve Türk Hava Yolları'ndan farklı olarak müşterilerine üç ya da dört yıldızlı otel tercihi sunmakta. Bu da bütçesi daha dar olanları Aerosvit Havayolları'na yönlendirecek gibi görünüyor. Ayrıca tur kapsamındaki bütün seyahatlerde otobüs transferlerinin ücretsiz olması da cabası. Emirates Havayolları da Pattaya Turları ile tanınan bir diğer firma. Daha uzun süreli seyahat düşünenler için de on güne dek varan çeşitli seyahat seçenekleri mevcut. Yalnızca birinci sınıf otellerde konaklama seçeneğine sahip olmasına karşın bir hayli ekonomik de!

Online Fırsatlar

Gezisitesi, Mydays, Günün Tatili, Gezex, Yakala Co, Grupfoni ve Grupanya gibi gezi fırsatları sunan siteler zaman zaman bu yere de tur düzenlemektedir. Tek yapmanız gereken bu siteleri sık sık takip etmeniz. Elbette, Pattaya turlarında her firmanın kendine göre ekstra gezileri mevcut. Hatta genel olarak programlarının bir hayli zengin olduğunu söylemek mümkün. Tercih yaparken bu günlük programları da kontrol etmeniz yararınıza olacaktır. Şayet birlikte gittiğiniz ekipten kopmadan tamamlamak istiyorsanız seyahatinizi. Elbette, bağımsız olarak da şehri keşfetmek isteyebilirsiniz ancak bu hem ekonomik hem de kimi güvenlik nedenlerinden dolayı bölgeye aşina değilseniz pek tavsiye edilmiyor. O yüzden her halükarda programın size ne kadar hitap ettiğini de göz önünde bulundurmalısınız. Bu ve benzeri detayları ayrıntılarıyla ilgili firmaların resmi web sitelerinde bulabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Türk Hava Yolları
  • Gezisitesi
  • Gezex
  • Mydays
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları