Paten Fiyatları: İndirimli ve Uygun Fiyata Paten Buradan Alınır

Paten Fiyatları: İndirimli ve Uygun Fiyata Paten Buradan Alınır Galeri

İlkbahar ve yaz aylarının yaşandığı şu günlerde sokaklarda, park ve bahçelerde paten kullanımı oldukça tercih edilmektedir. Özellikle güzel havalarda, açık mekanlarda çok tercih edilen bu tekerlekli araçlar zevkli anlar yaşatmaktadır. Paten, altında küçük tekerlekleri olan ayakkabı benzeri bir aksesuardır. Bu aksesuarlar buz üzerinde kullanılan buz pateni ve tekerlekli olanlar şeklinde ikiye ayrılmaktadır. Özellikle çocuk ve gençler arasında çok yaygın kullanılan bir spor aleti olan bu aksesuarların bir diğer modeli de kaykaylardır.

Paten Markaları ve Modelleri

Paten Markaları ve Modelleri

Yurt dışında ve ülkemizde birçok firma bu aletleri üretmektedir. Piyasada birçok ürün satılmakta ve her geçen yıl farklı modeller üretilmektedir. Eski yıllarda klasik tekerlekli ürünlerin yanısıra artık son yıllarda kullanımı daha kolay olan roller blade denilen ürünler tercih edilir olmuştur. Busso, Excess, Roxa, Juf, Prof fitness gibi markaların ürünleri en tercih edilenler arasındadır. Paten fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir. 45,00 ile 800,00 TL arasında değişen paten fiyatları kullanılan malzemenin kalitesi, tekerleklerin kayma durumu ve yapıldığı malzeme, ürünün büyük veya küçük olmasına göre değişmektedir. Genellikle çocuklar için üretilen modellerde düşük fiyat etiketine sahipken, yetişkinler için hazırlanan paten fiyatları daha yüksek fiyat aralığına sahiptir. Modellerde özellikle roller blade patenlerde tekerlek kullanımı ve tekerlekten üretilen malzeme çok önemlidir. Teknolojinin gelişmesi ve üretim tekniklerinin gelişmesiyle kaymayan ve dendeyi artıran özel ürünler hazırlanmaktadır. Bu da paten kullanımının eski yıllara oranla daha gelişmesini sağlamaktadır. Paten ve benzeri modellerin alışverişi spor malzemeleri satışı yapan mağazalardan, markaların satış şubelerinden, büyük alışveriş merkezlerinden alınabilir. Bu tip ürünlerin alınabileceği bir başka yolsa online alışveriş siteleridir. Bu sitelerden birçok ürünü indirimli rakamlarla almak mümkündür.

Paten Modelleri Online Alışverişi

Paten çeşitleri fitness paten, urban paten, çocuk pateni, agresif (street) paten, çanta, tekerlek malzemeleri olarak çeşitli satış kategorileri bulunmaktadır. Ürün satışları online mağazalardan yapılabilmektedir. Online mağazalarda paten fiyatlarında çoğu zaman piyasa fiyatının altında satış bedelleri bulunmaktadır. İlkbahar ve yaz dönemi geldiğinden paten fiyatları açısından, ürünlerin satışlarında çeşitli indirimler uygulanmakta ve ücretsiz kargo kampanyaları düzenlenmektedir. Gitti gidiyor, Hepsi Burada, Sahibinden, Sporcity, Webdenal, Sporena gibi online mağazalardan ürün alımı mümkündür. Bu online mağazaların yanında yurt dışı kaynaklı birçok mağazadan da ürün alımı yapılabilir. Ancak özellikle yurt dışından alınan ürünler sipariş verilmeden önce mutlaka iyi incelenmeli ve ürün teslim alındıktan sonra hemen kontrolü yapılmalıdır. Online mağazalar ürün iade sistemine göre çalışmaktadır. Bu nedenle, üründe herhangi bir hasar veya eksiklik varsa mutlaka kontrol edilerek siteye iadesi yapılmalıdır. Kaykay ve diğer ürünler hem ülkemizde hem de uluslararası alanda çok ilgi uyandırmaktadır. Bu nedenle hem ülkemizde hem de yurt dışında özellikle bahar ile yaz aylarında çeşitli yarışmalar ve turnuvalar düzenlenmektedir. Bu zevkli ürünlerden alarak çocuklarımızın spor yapmasını sağlama imkanı bulmak yerinde olacaktır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları