Park Yatak: ve Oyun Parklarında İndirimli Online Fiyat Kampanyaları

Park Yatak: ve Oyun Parklarında İndirimli Online Fiyat Kampanyaları Galeri

Katlanabilir ve kolay taşınabilir özelliklere sahip olan park yataklar ve oyun alanları; hem sizi, hem de bebeğinizi, gerek ev içerisinde gerek tatillerinizde rahat ve eğlenceli kılan ürünlerden yalnızca biri. Doğumdan hemen sonra kullanmaya başlayacağınız, bebeğinizi içerisinde yatıracağınız, aynı zamanda da hoşca vakit geçirmesi için oyun alanı olarak kullanabileceğiniz bu ürünler; en büyük yardımcılarınızdan biri olmaya aday. Üstelik, ülkemizde hemen her markaya ait ürünü kolayca bulabiliyoruz. Chicco'dan Kraft'a, Graco'dan Kanz'a kadar aklınıza gelecek dünyaca ünlü hemen her markaya ait ürün, bizim de ülkemizde bulunabiliyor. Gelişen internet ve online alışveriş siteleri sayesinde mağaza mağaza dolaşmaya gerek dahi duymadan, bir çok markaya ait park yatak modellerini inceleyebilir, yapılan yorumları okuyup beğendiğiniz ürünü evinize kadar getirtebilirsiniz.

Popüler Park Yatak Markaları ve Modelleri

Popüler Park Yatak Markaları ve Modelleri

En çok tercih edilen ve güvenilen markalardan biri olan Graco, şık dizaynları ve ortalama fiyatları ile dikkat çeken ilk isimlerden biri olmayı başarıyor. Contour Prestige modeli; pembe, kırmızı, yeşil gibi renklerle beğenimize sunulan ve epey popüler olan bir ürün. Bebeğinizin yalnız başına uyumasını sağlarken, canı sıkılmadan tek başına oyun oynayıp, vakit geçirebileceği bir alanı da yaratan bu ürünler; 65cm.'e 95 cm. ebatlarında. Çıkarılabilir muhafazası, hijyen ürünleri ve silme bezleri için kutular, çıkarılabilir ve katlanabilir alt değiştirme ünitesi, sıcaklık izleme modülü gibi özellikleri ile bu yatakları doğumdan itibaren, bebeğiniz yaklaşık üç yaşına gelinceye dek kullanabiliyorsunuz. Electra Vibe modeli sahip olduğu katlama düğmeleri sayesinde; hızlı ve kolay, şemsiye tipi kurulum ve katlamayı olanaklı hale getiriyor. Kraft markasında ise en popüler olan modellerden biri PR001. Sallanma aparatı sayesinde beşik olarak da kullanabildiğiniz bu üründe müzik, titreşim ve ışık yayan oyuncaklı bir dönence de mevcut. Kenarında bulunan fermuarlı pencere ile bebeğinize giriş ve çıkışlarda kolaylık sağlarken, ekstra dolgulu şiltesiyle de rahatı ve konforu sunar. Chicco'da da hemen her bütçeye hitap eden bir ürünle karşılaşmak mümkün. En popüler modeli ise Lullaby LX. Bu ürünü Fuego, Graphic, Pegaso ve Vega çeşitleri ile farklı renk ve desenlerde bulabilirsiniz. Müzik köşesine sahip bu yatak, uzaktan kumandalı ışığı ve titreşimli yapısıyla bebeğinizin uyku esnasında rahat ve huzurlu olması için ona eşlik ediyor. Üzerinde farklı farklı hayvanların asılı olduğu oyuncak barı ise hemen her çocuğun yüzünü gülümsetecek cinsten. Tüm bu markalardan daha uygun fiyatlı olan firmaların park yataklarına göz gezdirmek isterseniz de, ilk dikkatinizi çekecek olanlar Le Bebe, ExorBaby ve Baby Max olacaktır.

Online İndirimler, Kampanyalı Fiyatlar

Online İndirimler, Kampanyalı Fiyatlar

Park yataklarına ve oyun parklarına da diğer tüm ürünler gibi kampanyalı fiyatlardan ve taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabileceğiniz onlarca site mevcut. Gerek E-Bebek, Bebefix gibi sadece anne ve çocuk ürünleri satan firmaların adreslerinden, gerekse Hepsi Burada, Hızlı Al, Yeni Çarşım gibi online marketlerden bu ürünleri çok uygun fiyatlarla bulabilir, kapınıza kadar da kargo ile getirtebilirsiniz. Hem zahmetsiz hem ucuz olan bu adresleri alışveriş yapmadan önce ziyaret etmekte fayda var.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bebe
  • E-Bebek
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları