Park Bravo: Online Alışveriş İmkanı ve İndirim Oranları

Park Bravo: Online Alışveriş İmkanı ve İndirim Oranları Galeri

Park Bravo kadın giyiminde önemli yer edinmiş bir markadır. Hanımlar için giyim modelleri üreten firma son derece kaliteli koleksiyonlarıyla her sezon bayanların özellikle tercih ettiği markaların başında gelmektedir.İlk olarak 1970'li yılların başında Ankara'da küçük bir dükkanda başlayan firmanın macerası yıllar içinde ilerleyerek gelişmiştir. Başarı çizgisini her dönem daha da artıran firma günümüzde Park Bravo şirketler grubu halini almıştır. Bünyesinde Nine West, Inglot, La Senza adlı çizgilerini de barındıran firma, her türlü bayan giyimi, ayakkabı, çanta gibi aksesuarlar, iç çamaşırları ve makyaj malzemeleri satışı yapan önemli bir markadır. Markanın alt çizgileri olan Nine West ayakkabı ve çanta ile kemer, cüzdan gibi aksesuarların sergilendiği koleksiyonlardır. La Senza ise iç çamaşırı çizgisidir. Inglot makyaj ve diğer güzellik malzemeleri markasıdır. Park Bravo markası, alt gruplarıyla birlikte bir kadının a dan z ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımlı bir firmadır. Park Bravo mağazalarına giren hanımlar her ihtiyaçlarını burada karşılayabilirler.

Park Bravo Şubeleri ve İndirim Oranları

Park Bravo Şubeleri ve İndirim Oranları

Park Bravo günümüzde birçok ilimizde şubeleri olan bir firmadır. Yurt çapında İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Esişehir, Bursa, İzmit, Mersin, Gaziantep, Kayseri, Trabzon, Samsun, Ordu, Kıbrıs ve yurt dışında Kazakistan ile Köstence'de birçok seçkin semtte ve alışveriş merkezlerinde mağazaları bulunmaktadır. Bu şubelerde her sezon hazırlanan ve moda renkler ile çizgilerin de yer aldığı koleksiyonları bulmak mümkündür. Park Bravo firması her sezon mutlaka koleksiyonunu yenilemektedir. Koleksiyonda spor giyim, günlük giyim ile iş kıyafetleri, abiye kostümler bulunmaktadır. Bu giyim koleksiyonlarına ilave olarak ayakkabılar ve çanta gibi aksesuarlarının koleksiyonları da ayrı şekilde hazırlanmaktadır. Sezon başında firma kredi kartına uygun taksitlerle ödeme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca devamlı müşterilere verilen Park Bravo Grup Kart ile alışverişlerde puan biriktirerek ücretsiz ürün alımı da mümkün olmaktadır. Öte yandan sezon başlarında firmada belirli bir limitin üzerinde alışveriş yapanlara %30'a varan indirimler yapılmaktadır. Sezon sonunda olan indirimlerde ise büyük indirim oranları uygulanmaktadır. %70'lere varan indirimlerle sezon sonlarında oldukça uygun fiyata ürün alışverişi yapmak olasıdır.

Online Mağazalardan Ürün Alımı

Park Bravo markasının ve diğer çizgilerinin koleksiyonları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve yeni sezon ürünlerine göz atmak için firmanın resmi internet siteleri olan Park Bravo ve Park Bravo Group adlı internet siteleri takip edilebilir. Marka resmi sitesinde ürün satışı yapmamaktadır. Bu anlamda markanın birçok yerde şubesi bulunduğundan online satış konusu cazip görünmemektedir. Ancak markanın bazı ürünlerine internet üzerinden satış yapan online mağazalardan edinmek mümkündür. Gitti gidiyor, Hepsi Burada, 1Varmış 1 Yokmuş, Morhipo, Trendyol, Moda Kampanya gibi online mağazalardan takip ederek marka ürünleri en özel fiyat ve indirimler ile satın alınabilir. Özellikle markanın ayakkabı çizgisi olan Nine West ürünlerinin yukarıda sayılan ve benzeri mağazalardan satışı yapılmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları