Pardesü Fiyatları: Yeni Sezon Pardesü Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Günümüzde birçok marka, son derece şık ve uygun fiyatlı pardesüler hazırlamaktadır. Galeri

Pardesüler, su geçirmeyen kumaş yapısı ve şık görünümüyle uzun yıllardır moda dünyasının en önemli giyim ürünlerinden biridir. Hanımlar, beyler ve çocuklar için ayrı bedenlerde hazırlanan bu ürünler, uzun yıllardır birçok marka tarafından tasarlanmıştır. Modellerin tarihi 19. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Bu anlamda, ünlü İngiliz markası olan Burberry trençkot modellerini geliştiren ve bir dünya giyim ürünü haline getiren firmadır. Marka halen, her sezon farklı modellerde ürünler hazırlamaktadır. İlerleyen yıllarda, trençkot, diğer adıyla pardesüler, 1. ve 2. Dünya Savaşı yıllarında Avrupa orduları tarafından resmi asker üniformalarıyla beraber giyilmiştir. Modellerin hafif olması, sudan etkilenmemesi askeri birlikler tarafından etkilenmemesi tercih edilmesini sağlamıştır.

Pardesü Modelleri ve Belli Başlı Markalar

Pardesüler, bu modelleri yıllardır işleyen Burberry dışında, artık yerli ve yabancı birçok marka tarafından hazırlanmaktadır. Bu durum trençkot modellerinde ve pardesü fiyatlarında geniş aralıkların olmasını sağlamaktadır. Her sezon olduğu gibi, bu sezon da zengin renk ve model aralıkları dikkat çekmektedir. Sezonda, birçok renk seçeneği kullanılmaktadır. Klasik renkler olan, krem, siyah ve kahverenginin yanında, bordo, hardal sarısı, yeşil, mavi, pembe tonları da sık kullanılmıştır. Modellerde desenler de kullanılmaktadır. Ekose, leopar ve küçük çiçek desenlerinden hazırlanmış trençkotlara marka koleksiyonlarında rastlamak mümkündür. Çeşitli aksesuarlarla süslenmiş modellerin özellikle yaka süslemeleri dikkat çekmektedir. Kemerli, kruvaze veya üç düğmeli olarak tasarlanan ürünler şık kesimleriyle bu sezon a çok kullanılacaktır. Hanımlar için ürün hazırlayan, Roman, Park Bravo, Zara, İpekyol, Mango, Koton, Vakko ve özellikle tesettürlü hanımlarımıza koleksiyon hazırlayan Armine, Kayra, Tekbir, Zühre gibi markalardan, şık trençkot modellerini incelemek ve uygun pardesü fiyatlarına alışveriş yapmak mümkündür. Beyler için, Sarar, Zara, Kığılı, Koton gibi markaları kaliteli modelleriyle bu sezon hizmet vermektedir.

Ürün Alışverişi Seçenekleri ve Online Ürün Alımı Tavsiyeleri

Uygun pardesü fiyatlarına ulaşmak ve kaliteli modelleri almak için birçok alışveriş seçeneği bulunmaktadır. Markaların satış mağazalarından, özellikle özel günler öncesinde yapılan kampanya aralıklarından yararlanarak uygun fiyatlara ürün alımı yapılabilir. Online mağazalar da alışveriş için son derece uygundur. Sanal adreslerden piyasa rakamlarında göre daha düşük pardesü fiyatlarından yararlanmak mümkündür. Tredyol, 1v1y, Morhipo ve Markafoni, yerli ve yabancı birçok markanın modellerini satışa sunan güvenilir adreslerdir. Bu sanal mağazalarda bütçemize uygun ödeme şartlarını seçmek ve cebimizi sarsmadan ödemek imkanı bulunmaktadır. Kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme ve havale ile ödeme bu yollardan bazılarıdır. Markaların hemen hemen hepsinin kendi internet sitesi ve online mağazası bulunmaktadır. Bu adreslerden, o markaya özel ürünleri almak mümkündür. Öte yandan, Boyner, Ykm gibi birçok markanın ürünlerini bir arada satan büyük alışveriş merkezleri de çoğu zaman hazırladıkları indirimlerle avantajlı imkanlar sunmaktadır. Bu mağazalardan, birçok marka koleksiyonunu inceleyerek kendimize en uygun trençkotu seçmemiz mümkündür. Bu şekilde, sonbahar ve kış günlerinde şık pardesülerden seçerek şıklığımızı koruyabiliriz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Roman
  • Kayra
  • Markafoni.com
  • Boyner
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları