Parantez Giyim: Bayan Giyim Modasında En Uygun Fiyatlar ve İndirimler

Parantez Giyim: Bayan Giyim Modasında En Uygun Fiyatlar ve İndirimler Galeri

Bayan giyimde birçok marka vardır. Bu markaların hepsi bayanların tercihleri ölçüsünde kıyafetler tasarlamaktadır. Modanın tüm etkileri bu alanda üretim yapan firmaların ürünlerinde olmak zorundadır. Çünkü hem yaz sezonu ürünlerinde hem de kış sezonu ürünlerinde yapılan tüm koleksiyonlar moda renkleri ve aksesuarları barındırmalıdır. Bununla birlikte kumaş kalitesi de çok önemlidir. Bazı firmalar ithal kumaşlar kullanmayı tercih etmektedir. Bayan giyimin öncülerinden birisi de Parantez Giyimdir. Ankara Balgat’ta bulunan firma tüm Türkiye’ye ürünlerini buradan göndermektedir. Bayan konfeksiyon alanında üretim yapan firmada, etekten gömleğe, ceketten pantolana, takımdan elbiseye kadar tüm ürün çeşitleri bulunmaktadır. Firmanın kumaş tercihi genellikle ithaldir. Tüm koleksiyon kendi atölyesinde üretilmekte olup fason üretim yapılmamaktadır. Stilistleri ve modelistleri dünya çapındaki bütün hazır giyim fuarlarına katılmaktadır. Buralardan aldıkları ilhamla son trendleri birleştirip ürünler tasarlamaktadırlar. Toptan giyimde İstanbul önde gelen şehirler arasında olmakla birlikte Ankara’da İstanbul seviyesine ulaşmıştır. Parantez giyim hem toptan satış yapmakta, hem de kendi perakende mağazalarında ürünlerini satışa sunmaktadırlar.

Parantez Giyim

Ankara’nın öncü firmaları arasında gelen Parantez giyim bayan koleksiyonda tüm çeşitte üretim yapmaktadır. Firmanın Türkiye çapında birçok ilde kendi perakende mağazaları vardır. Bu mağazalar Ankara’da “Acity Avm”, “Antares Avm”, “Bakanlıklar” ve “Bahçeli”, Bursa’da “İnegöl”, Gaziantep “SeyhKamil”, Malatya “Mili Egemenlik”, Antalya “Kalekapısı” ve “Lara”, Çorum “Yeni Yol”, Isparta “İyaşpark Avm”, Samsun “Zafer Mah” de kendi perakende mağazaları bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin tüm il ve ilçelerindeki birçok satış noktalarında ürünleri satılmaktadır. Marka 2012 Yaz sezonuna baya iddialı girmiştir. Hazırladıkları koleksiyon herkes tarafından beğeni görmüştür. Ürün yelpazeleri büyükşehirde yaşayan bayanlara hitap ettiği gibi, küçük şehirlerdeki bayanların tercihlerine göre de tasarlanmaktadır. Her bayanın zevkine hitap eden firma büyümeye devam ederek her sezon tüm koleksiyonu ile de mağazalarda aranılan markalar arasında olmaktadır.

Bayan Giyim Modasında En Uygun Fiyatlar ve İndirimler

Marka kendi koleksiyonları ile tüm piyasada bilinirliliğini artırmakta ve ses getirmektedir. Her geçen gün kendi perakende mağazalarının sayısını ise artırmaktadır. Koleksiyonları genç gruba hitap ettiği gibi, orta yaş grup hanımlara da hitap etmektedir. Ev hanımı ya da çalışan tüm bayanlar bu markadan kendilerine uygun ürün bulabilirler. Ayrıca büyük beden koleksiyonları ile de hanımlardan tam not almaktadır. Firmanın ürün çeşitliliğindeki fiyatlar ise; Bluzlarda 89 TL ve 129 TL arası fiyatlar, bolerolar 69 TL ve 99 TL, ceketler 199 TL ve 289 TL, elbiseler 139 TL ve 199 TL, etekler 99 TL ve 149 TL, gömlekler 99 TL 159 TL, pantolonlar 99 TL 159 TL, tunikler ise 99 TL ve 149 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ayrıca sezon sonu cazip indirim seçenekleri de tüm bayanlara sunulmaktadır. Markanın ürünleri mağazalardan bulabileceğiniz gibi birçok online satış firmasından da bulabilirsiniz. Bu siteler arasında “Yenimoda” ve “Modanisa” yer almaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları