Pansiyon: Online Rezervasyon Küçük Otel ve Pansiyon Fiyatları

Pansiyon: Online Rezervasyon Küçük Otel ve Pansiyon Fiyatları Galeri

Havalar biraz ısınmaya başlayınca insanlar yavaş yavaş tatil planları yapmaya başlıyor. Tatil için ,"nereyi seçsek?" ,"nereleri gezmek gerekir"?, "en uygun fiyata nerede kalırız?" gibi sorularda eşler arasında karşılıklı soruluyor olsa gerek. Otel fiyatları eğer cebinizi yakıyorsa o zaman sizin için daha uygun seçenekler sunan, küçük otel dediğimiz pansiyonlar tam size göre...Tatil için nereyi seçerseniz seçin bu mecralar her daim tatil yöresinde bulunmakta ve otellere göre daha uygun fiyat avantajını sunmaktadırlar. Pansiyonlar, Aile ve turistik olarak ikiye ayrılır. Tatil bölgesinde oturan ve boş odası olup bunu yerli ve yabancı turistlere kiralamak isteyen yöre sakinlerinin mecralarına aile pansiyonu denir. Turistik olan ise sadece bu işi yapmak için orada bulunan, daha profesyonel kişiler tarafından bir otel edasında yönetilen mekanlardır.

Tam ve yarım pansiyon ne demek?

Tam pansiyon, müşterilerine sabah,öğle ve akşam kahvaltısı ve konaklamak için yer temin eden modele denir. Yarım pansiyon, öğle ve akşam yemeği hizmeti sunan modeldir. Tam olandan tek farkı öğle yemeğinin olmamasıdır. Oteller, fiyatlarını cazip bulmayan müşterileri için de ek bir hizmet olarak bu modeli sunar. Sadece deniz,kum ve güneş için tatile giden otel yerine dışarıda bir yerlerde yemek ihtiyacını karşılayanlar için yarım modeli vazgeçilmez olandır. Ekonomik olarak tatile gelen müşteriyi rahatlatır. Tatil için oteller büyük yarış içinde olurlar. Gerek internet yolu gerekse gazete ile günlerce,haftalarca reklamlarını verirler. Ülkemizi özellikle dolar kuru sebebiyle bir çok yabancı turist ziyaret etmektedir. Avrupa'da aldığı bir aylık maaş ile Türkiye'de bir aile bir ay tatil yapabilmektedir. Hal böyle olunca özellikle Alman turistler akın akın Türkiye'de gelmektedir. Neredeyse otellerin tamamına yakını en uygun fiyat avantajını sunmak ve kullanıcıyı rahatlatmak için kredi kartına uzun vadeli taksitler yapmaktadır. Bunun yanında otellerde her akşam farklı bir sosyal aktivite düzenlenmektedir. Amaç tabii ki mutlu mesut ayrılan turistleri önümüzdeki sene arkadaşları ile beklemek olsa gerek.

En uygun pansiyon Fiyatları

En uygun pansiyon Fiyatları

Naçizane olarak size tavsiye edebileceğimiz bir kaç tane mecra var. Buralarda kredi kartına taksit ve erken rezervasyon seçeneği tatilinizi rahatça yapma imkanı veriyorlar. Bunun yanı sıra yakala.co, sehirfirsati.com gibi fırsat kuponları satan sosyal mecralardan indirimli kupon alarak tatilinizi daha da uygun fiyatlara getirebilirsiniz. Eğer gitmek istediğiniz tatil bölgesine uygun bir fırsat yok ise hmstatil.com, gezisitesi.com gibi tatil sitelerinden yararlanmakta fayda var.

Caliente Bodrum: 12 yaşına kadar olan çocuklarınızı ücretsiz olarak konaklama imkanı veren otelde, her şey dahil 93 TL'den başlayan fiyatlar ile tatilinizi yapabilirsiniz.
Club Hotel Sunbel : Her şey dahil 70 TL'den başlayan fiyatlar ile tatil imkanı veren bu otelde %30 a varan indirimler söz konusu, bunun yanı sıra 0-12 yaş arası çocuklarınızı da ücretsiz olarak alıyorlar.
Mastertatil.com adlı site üzerinden gitmek istediğiniz yeri seçtiğiniz zaman, önünüze en uygun tatil fırsatlarını çıkarmaktadır. Gerisi size kalmış, iyi tatiller !

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları