Panço: Çocuk Giyiminde Uygun Fiyatlar ve İndirimler Burada!

Panço: Çocuk Giyiminde Uygun Fiyatlar ve İndirimler Burada! Galeri

Panço 1978 yılında küçük bir satış yeri ile tesktil hayatına başlamıştır. İstanbul'da ticari hayatına başlayan marka yıllar içinde gelişere 1984 yılında ilk mağazasını açmıştır. Kaliteli, ürün çizgisini bozmadan devam ettiren marka mağaza sayısını ve ürün yelpazesini gidrek artırmıştır. Günümüzde marka ürün çizgisini bir hayli artırmış, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tanınan bir marka haline gelmiştir. Türkiya alanında yaklaşık 80 adet mağazası ve sayısız satış şubesi bulunmaktadır. Yurt dışındaysa Türkmen ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Avrupa ülkeleri olarak birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Panço markası aynı zamanda birçok önemli çocuk markasının tesktil alanında lisansına sahiptir. Pepee, Ben10, Fenerbahçe Çocuk giyimi, Wings gibi markaların lisanlı temsilcisi olarak hizmet vermektedir. Panço markası, yeni doğan, kız bebek, erkek bebek, erkek çocuk giyim, çocuk kadın giyim olarak birçok alanda ve yaşta çocuk için giyim ürünleri hazırlamaktadır.

Panço Markası Ürinlerinde İndirim Fırsatları

Panço Markası Ürinlerinde İndirim Fırsatları

Sonbahar kış sezonunu uğurladığımız ve 2012 ilkbahar yaz aylarını yaşamaya başladığımız şu günlerde Panço markası yavrularımız için bribirnden renkli ve kullanışlı bir koleksiyon ile vitrinlerdeki yerini almıştır. Yeni sezon koleksiyonlarında birçok renk ile birbirinden farklı modeller hazırlanmıştır. Kız çocukları için her zaman kullanılan pembe ve kırmızı tonlarının yanında sarı, yeşil, fuşya, turuncu gibi canlı renklerde yoğun olarak kullanılmıştır. Erkek çocuklar için mavi, beyaz, krem, sarı, yeşil gibi renklerde göz alıcı koleksiyonlar hazırlanmıştır. Günlük giyimden, abiye çizgilere, deniz koleksiyonundan spor aktiviteleri için yapılan ürünlere kadar birçok giyim malzemesi seçeneği bulunmaktadır. Panço markası ürünlerine ayrıntılı olarak göz atmak, koleksiyon modellerini incelemek ve online alışveiş imkanları için markanın resmi internet sitesi ziyaret edilebilir. Bu siteden markanın tüm koleksiyonları, lisanslı ürün koleksiyonları ve indirim kampanyaları incelenebilir. Markaya ait satış noktaları ve şube adresleri de ayrıntılı adres bilgileriyle sitede bulunmaktadır. Sitede yer alan fırsat ürünleri bölümünde indirimde bulunan tüm ürünleri yakından incelemek mümkün bulunmaktadır.

Panço Markası Ürün Kampanyaları ve Alışverişi

Panço sezon sonlarında ve yeni sezona başlanan günlerde büyük indirimlerle müşterilerine hizmet vermektedir. Markanın internet sitesinde bulunan fırsat ürünleri bölümünde ise oldukça uygun fiyata koleksiyon ürünlerinden satın almak mümkündür. Uygun ödeme imkanlarıyla ve uzun taksit imkanlarıyla annelere hizmet veren marka çeşitli kampanyalarla tüketicilere sunum yapmaktadır. Yeni sezon ayakkabılarında yüzde otuz indirim uygulanmaktadır. Giyim ürünlerinde ise yüzde altmışlara varan indirimlerle oldukça uygun ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Düğün gibi etkinliklerin oldukça fazla olduğu yaz aylarında minikler için lazım olacak abiye kıyafetlerin uygun fiyatla alınabileceği markada sünnet, çocuk baloları, doğumgünleri, bayramlar, kır partileri gibi yaz mevsimine yakışan etkinlikler için uygun kostümler alınabilir. Panço markasında birçok kıyafet seçeneği bulunmaktadır. Uygun ödeme fırsatlaıyla online mağazadan alınabilecek modelleri yavrularımıza giydirerek severek kullanacakları kıyafetleri olmalarını sağlayabiliriz. İndirimli olarak alacağımız ürünlerle aile bütçemizi de sarsmamış oluruz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları