Palette Altın Karamel: En Kaliteli Saç Boyaları İndirimli Fiyatlarla!

Palette altın karamel saç boyası sezonun en beğenilen renk tonlarından biridir. Galeri

Palette saç boyaları, ünlü bakım ve kozmetik ürünleri firması Schwarzkopf'a bağlı bir markadır. Schwarzkopf dünyaca ünlü bir bakım firması olup, güzellik ve bakım ürünleri alanında, birçok konuda hazırlanan bakım krem, saç boyası ile diğer saç bakım ürünleri, makyaj malzemeleri gibi birçok bakım ürünü hazırlamakta ve satışa sunmaktadır. Firmanın bir markası olan Palette hanımlara kaliteli ve kalıcı saç boyası hizmeti sunmaktadır. Renkler arasında en beğenilenlerden biri Palette altın karamel rengidir.

Palette Altın Karamel Rengi ve Markanın Diğer Renk Seçenekleri

Palette markası geniş renk seçenekerine sahip önemli bir boya markasıdır. Firmanın ürünleri ülkemizde satılmakta ve hanımlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Renk seçenekleri olarak, siyah, kızıl, kahverengi ve sarının tüm tonlarını görmek mümkündür. Markanın boya çeşitleri bazı kategoriler altında isimlendirilmiştir. Bunlar, "ıntensive color creme" adındaki krem saç boyası, "permanent naturel colors" adındaki doğal boya, "deluxe" isimli kaliteli görünüm sunan özel boya, "mousse color", kuaför kullanımına uygun olan profosyonel saç boyası "salon colors", "mousse colors", şampuan olarak hazırlanan ve bu şekilde kullanılan "clor shampoo", etkili bir boya olan "instant color" boya çeşitleridir. Marka ürünleri geniş renk yelpazesine sahiptir. Ürünlerin kaliteli yapısı, saçların boyarken aynı zamanda bakım yapmakta ve saçı beslemektedir. Belirli bir parlaklık kazanan saçlar, aynı zamanda kalıcı olarak boyanmaktadır. Boyaların dayanıklı ve kaliteli yapısı beyaz saçların da tamamen kapanmasına olanak sağlamakta ve boya tonu kalıcı şekilde kalmaktadır. Markanın renk tonları arasında en beğenilen ve sezonun moda renklerinden biri Palette altın karamel rengidir. Birkaç sezondur oldukça revaçta olan karamel rengi bu boyada çarpıcı ve farklı bir tona bürünmüştür. Boyanın içeriğinde bulunan altın renginde tonlamalar renge çekicilik ve parlaklık sağlamaktadır.

Ürün Alımı Bilgileri ve Online Alışveriş Seçenekleri

Palette altın karamel rengi markanın ürünleri arasında tüp boya şeklinde satılmaktadır. Evde veya kuaförde bu ton rahatlıkla uygulanabilir. Halihazırdaki saç rengimiz bu tona çok uzaksa profosyonel hizmet alarak, ilk boyama işlemini bir kuaföre yaptırmak yerinde olacaktır. Evde uygulayacağımız ambalajlarda ise, tüp saç boyası, kullanma kılavuzu, eldiven, saç bakım kremi ve açıcı oksidan losyon birlikte bulunmaktadır. Bu yumuşak ve dikkat çeken renk, özellikle kumral saçlara sahip, beyaz veya kumral tenli hanımlara oldukça yakışacaktır. Ela veya yeşil gözlü hanımlara da bu tonlar çok uyum sağlamaktadır. Alışveriş için kozmetik mağazaları, kuaför salonları, alışveriş merkezlerinin güzellik ve bakım bölümleri tercih edilebilir. İnternet üzerinden hizmet sunan online mağazalar da uygun rakamlarıyla dikkat çekmektedir. Ülkemizde güvenilir şekilde hizmet sunan ve ünlü markaların oirijinal ürünlerini ekonomik fiyatlara tüketicilerle buluşturan, Vanilya Club, Luxybox, Zidaya ve Balerin Kozmetik tercih edilebilecek adreslerdir. Bu online mağazalardan saç boyası olmak üzere, birçok saç bakım ürününü ve güzellik bakım malzemelerini uygun ödeme koşulalrıyla almak mümkündür. Bu sezonun gözde renkleriyle saçımızı boyayarak görünümümüzde değişiklikler yapabiliriz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Balerin Kozmetik
  • Vanilya Club
  • Zidaya
  • Luxybox
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları