Padişah Halı Modelleri Ve Fiyatları: Online Alışveriş Fırsatları

Padişah Halı Modelleri Ve Fiyatları: Online Alışveriş Fırsatları Galeri

Bir evin olmazsa olmazlarından birisi hiç şüphesiz halılar, yumuşak zemin döşemeleridir ve her evde mutlaka mevcuttur. Tarihte bilinen en eski yer döşemesi, İskit prensine ait olan ve mezarında bulunan yün halıdır. Farklı deseni, ilmek yoğunluğu, figürlerin çokluğu göze alındığında, bulunan bu yer döşemesi günümüzde satılan birçok üründen daha estetik ve daha başarılı durumdadır. Bu bulgu, yer döşemelerinin milattan önce beşinci yüzyılda kullanıldığını kanıtlar nitelikte. Halılar günümüzde de koltuk takımlarıyla ve duvar renkleriyle kurdukları ahenkle evimizin güzelliğine güzellik katıyor. Evimizde çeşitli renk ve desenlerde birçok yer döşemesi kullanıyoruz ve kesinlikle bu renk ve desenler evimizin atmosferini belirliyor. Örneğin mavi renk, suyu çağrıştırdığı için banyolarda sıkça kullanılır genellikle. Birçok farklı türü ve modeli mevcuttur. Bunun yanı sıra oturma odalarında genelde koyu renkler tercih edilir. Tabi bu tercih evin diğer eşyalarına göre değişebilmektedir.

Sektörün Önde Gelen Markalarından: Padişah Halı

Sektörün Önde Gelen Markalarından: Padişah Halı

Böyle köklü ve önemli bir ev eşyası günümüzde de dekoratif açıdan büyük önem taşımaktadır. Halı türlerini ele alırsak iki kategoride incelemek mümkün. El dokuma ürünleri ve makine üretimleri. Makine üretimleri yün, ipek ve pamuklu olmak üzere üçe ayrılır. Aralarında ise en değerli olanı ipekten yapılanıdır. İpeğin daha pahalı olması ve imalinin diğer türlere oranla daha zor olması onu değerli yapmaktadır. Makine ve el dokuma ürünlerini satan firmalardan birisi de Padişah firmasıdır. Firma, Erdemoğlu Şirketler Topluluğunun yoğun çalışmalarıyla 2004 yılında sektöre ilk adımını atmıştır. Padişah, beğenilen şık tasarımları ve cep yakmayan uygun fiyatlarıyla kısa sürede aranılan marka haline gelmiştir. Firma, sıkça tercih edilen birbirinden güzel ürünlerini, sürekli artan bölge bayileri ve bini aşkın perakende satış noktalarıyla alıcılarına ulaştırıyor. Kurulduğu günden bugüne hızla gelişen firma, Türkiye'nin dört bir yanında hizmet vermeye devam ediyor. Geçen zaman içerisinde sektörün en büyük iki markasından biri olmayı başaran firma, yurt dışında yirmiye yakın ülkeye ürünlerini ihraç ediyor. İpek, yün, pamuklu bütün türlerin satışını yapan firma oluşturduğu koleksiyonlarla evinin sultanlarını mutlu etmeye devam ediyor. Çamlıca, Regal, Işıltı, Ferman, Shaggy başlıca tercih edilen koleksiyonlar arasında. Daha binlerce model arasından dilediğinize kolaylıkla sahip olabilir kısa zaman içerisinde evinizi firmanın ürünleriyle süsleyebilirsiniz. Padişah modelleri ve fiyatları kesinlikle cezbedici olup çok kullanışlı ve uzun ömürlü ürünleri alıcılarına sunmaktadır.

Online Alışveriş Seçenekleri

Online Alışveriş Seçenekleri

Siz de evinizi Padişah halı modelleriyle süslemek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Evinizden dışarı adım dahi atmadan online alışveriş mağazalarından sipariş vererek beğendiğiniz modeli kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Bu ünlü markanın ürünlerini satan çeşitli siteler mevcut. Benimevim.com.tr adresinde 12 aya varan taksit seçenekleri ve uygun fiyatlarla markanın ürünlerini satın alabilirsiniz. Ayrıca internet alışverişinin güvenilir adresi Evimister.com adresinde de her eve her cebe uygun Padişah halı modelleri ve fiyatları mevcut. %50'ye varan indirimleri ve ödeme kolaylıklarını bu sitede bulabilirsiniz. Oturduğunuz yerden evinizin şıklığını ve görüntüsünü değiştirmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken yüzlerce model arasından istediğinizi seçmek.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları