Özdilek Nevresim Takımları: Online Alışveriş ve Kampanyalar!

Özdilek Nevresim Takımları: Online Alışveriş ve Kampanyalar! Galeri

Ev tekstili sektörüne 1971 yılında 2 dokuma tezgahı ile senede 10 ton havlu üretimi ile başlayan Özdilek firması, sektörün devlerinden bir tanesidir. Kuruluşundan kısa süre sonra dünya çapında bir pazara yayılan markanın birçok ilde alışveriş merkezi kapasitesinde ve büyüklüğünde satış mağazası ve birçok avm'de de ev tekstil ürünleri mağazası bulunmaktadır. Üretilen tüm ev tekstil ürünlerinin ipliklerini de kendi iplik fabrikalarında üreten fabrika, günlük 40 ton pamuk ipliği oluşturmaktadır. Nevresim takımları, uyku setleri, havlu ve bornoz takımları, battaniyeler, pike takımları, yatak örtüleri ve daha birçok ev tekstil ürünü ile hizmet veren firma, kalitesinden ödün vermeden birbirinden güzel ürünlerin üretimine devam etmektedir.

Ev tekstili Ürünler

Markanın, farklı zevk ve ihtiyaçlara göre üretmiş olduğu değişik nevresim takımı grupları bulunmaktadır. Saten, lüks saten, pamuklu veya pamuklu saten gibi kumaş seçenekleri bulunan marka, nevresim takımları tek kişilik veya çift kişilik ürünlerinde son moda baskı teknikleri kullanmaktadır. Desenlerini sezonun moda figürlerinden oluşturan markanın nevresim takımı koleksiyonlarında yıllarca eskimeyecek klasik desenler bulmak da mümkündür. Zaman zaman özel günler için farklı koleksiyonlar da çıkarılmaktadır. Sevgililer gününde çıkarılan kalpli veya gül desenli modeller kullanıcılar tarafından beğenilerek satın alınan hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Nevresim takımları çift yastıklı veya 4 yastıklı üretildikleri gibi yastıkların çift taraflı kullanılan modelleri de mevcuttur. Özdilek markası, Tüketiciyle dost altın kalite ödülüne de layık görülmüş, başarılı ve kalitesini ispatlamış bir firmadır. Ayrıca firmanın nevresim takımlarının kumaşları antibakteriyel özellik taşıyarak yatak ve uyku sağlığınıza katkıda bulunmaktadır. Hijyen ve kalitesinden ödün vermeden üretilen bu takımlar tüketici ile gerek fabrika satış mağazaları gerek ev tekstil mağazaları gerekse online alışveriş yolu ile tüketici ile buluşturulmaktadır.

Online Alışveriş İmkanları

Birbirinden güzel desenlere sahip, kullanışlı ve kaliteli Özdilek nevresim takımlarına, markanın kendi online alışveriş sitesinden ulaşmak mümkündür. Özdilekshop'ta diledğiniz yüzlerce eski ve yeni zsezon ürünleri uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Buradan alınan ürünler de tıpkı mağaza ürünleri gibi 2 yıl garantilidir. Firma, Türkiye içi bütün alışverişlerin kargolarını kendisi karşılamaktadır. Ancak iade ve değişim gibi durumlarda kargo ücreti tüketiciye ait olmaktadır. Ödeme banka havalesi veya kredi kartı ile yapılabilmektedir. Pratikev, Özdilek nevresimlerini %25'e varan inidirm fırsatları ile bulabileceğiniz bir online alışveriş sitesidir. Sitede ücretsiz kargo imkanı da bulunmakatdır. Ayrıca sitede bulunan outlet mağazadan eski sezon ürünlerine daha fazla indirim fırsatı ile ulaşmak mümkündür. Nevresimdunyası, evim.net, hepsiburada ve altıncı cadde gibi online alışveriş siteleri de Özdilek ürünlerini rahatlıkla bulabileceğiniz onlien alışveriş siteleri arasındadır. Ayrıca zaman zaman yapılan kampanyalar ile Trendyol, Markafoni, Limango, gibi özel alışveriş klüplerinde,markanın ürünlerine %70'e varan indiirm fırsatları ile sahip olmak mümkündür. Bu sitelerde kredi kartına taksit ve özel hediye çeki indirimi imkanları da mevcuttur.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evim.net
  • Limango
  • Altıncı Cadde
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları