Özdilek Havlu: Havlu ve Bornozlarda İndirimli Online Alışveriş Fiyatı

Özdilek Havlu Modelleri Burada Galeri

1971 yılında Bursa’da küçük bir işletme ve 5 çalışanı ile tekstil sektörüne adım atan Özdilek 10 bin ton havlu üretimiyle bugün yoluna sağlam adımlarla devam ediyor. 20’den fazla ülkeye dış satım yapan markanın özdilek iplik fabrikasında dokunan ipliklerle havlu ve ev tekstili için aradığınız bütün ürünler özenle hazırlanıyor. Şirketin büyümesindeki en önemli faktör kazandığını teknolojiye yatırması oluyor. Özdilek havlu, bornoz ve ev tekstili ürünleri senelerdir büyük bir beğeni ile kullanılıyor.

Son Model Özdilek Havlu koleksiyonu

Ülkemiz pamuk dokumacılığında dünyanın en prestijli üreticileri sıralamasında yer alıyor. İklimsel özellikler ve coğrafi konum nedeniyle pamuk yetiştiriciliği oldukça yaygın. Tekstil için en önemli ham maddenin pamuk olduğu düşünülürse ülkemiz bu konuda oldukça şanslı. Dünyaya nam salan adı ile ABD, Suudi Arabistan, Dubai gibi önemli ülkelere dış satım yapan havlu ve bornoz ürünleri hem koleksiyonu hem de üstün kalitesi ile bir numara olmayı başarıyor. Özdilek havluyu ilk elinize aldığınızda ürünün yumuşak dokusunu hemen hissedebilirsiniz. Özenle işlenmiş desenlerle süslü modellerin yumuşak dokusu suyun hemen emilmesine sebep oluyor. Bu organik doku asla polyester veya benzeri bir ürün içermez. Markanın ürünlerinde yıpranma, dökülme bulmanız neredeyse imkânsız. Üstün kalite ile üretilen ürünleri uzun yıllar kullanıp hatıra olarak saklayabilirsiniz. Aynı şekilde özdilek bornoz takımları banyo sonrası keyifleriniz için. Suyun hemen çekilmesini sağlayan dokuması ile kendinizi pamuklar içinde hissedebilirsiniz. Markanın havlu ve bornoz takım koleksiyonuna hayran kalan genç kızlar çeyizlerinde mutlaka bir takım bulundurmak istiyorlar. Özel gipür işlemeli bornoz ve havlu takımları sayesinde kendinizi Osmanlı hamam kültüründe hissedebilirsiniz. Otantik çizgilere koleksiyon içinde yer veren markanın havlu ve bornoz dışında nevresim takımları, yatak örtüleri ve battaniyeler gibi ev tekstili alanında hizmet vermeye devam ediyor. Özdilek ürünlerini uzun yıllar kullananlar ev tekstil ürünlerini gözü kapalı tercih ediyor. Çünkü senelere meydan okuyan kalitesi ile üretimine devam eden markanın bütün ürünleri hem göz alıcı hem de kaliteli oluyor. Uygun fiyatları ile alıcılarını mutlu etmeyi unutmayan firmanın başarısı daha çok konuşulacak gibi görünüyor.

Online Mağazalarda Havlu Modelleri

Özdilek havlu ve bornoz ürünlerini uygun fiyatlara almak isteyenler markanın kendi online sitesinden sipariş verebilirler. Kampanya ve indirim fırsatlarının hiç bitmediği Markafoni online mağaza sayesinde daha uygun fiyatlara aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Markanın ürünlerine güvenen alıcılar online alışveriş mağazaları sayesinde mağazaya gitmeden diledikleri ürünü satın alabiliyorlar. Mağaza fiyatlarının yarısı ve çok altındaki indirim fırsatlarını kaçırmayın. Evmanya ve Evim.net gibi online alışveriş sitelerinde yapılan ev tekstili ürünlerinden markanın koleksiyonuna ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile sipariş verebilirisiniz. Kapıda ödeme seçenekleri ve hızlı kargo hizmeti sunan online mağazalar sayesinde gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini çıkarın. Kampanya ve avantajlı fiyatları kaçırmamak için acele edin!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları