Oyunlar 1: Türkiye'nin En Büyük Ücretsiz Oyun Platformu için Tıkla!

Oyunlar 1: Türkiye'nin En Büyük Ücretsiz Oyun Platformu için Tıkla! Galeri

Türkiye, online olarak oyun oynamayı seven bir ülkedir. Ülkemizde bir çok site de bunun en büyük ispatıdır. Özellikle yaramazlık yapan çocukları bilgisayar başında oyalanması için bırakan bir çok anne ve baba vardır. Bunun yanında sıcaktan ve iş stresinden sıkılan ve hızlı bir şekilde stres atmak için de oyun sitelerine giren bireylerde mevcuttur. Durum böyle olunca bu büyük pastadan pay kapmak için bir çok site bu duruma müdahil olmuştur. Kaliteli ve hızlı hizmet sunanların sayısı ise oldukça azdır.

Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Sitesi Oyunlar 1

Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Sitesi Oyunlar 1

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen oyun sitelerinden biri olan Oyunlar 1, birbirinden farklı kategoriler ve binlerce yazılımı ile bunu ispatlıyor. Resmi sitesi olan oyunlar1.com'dan üzerinden ulaşabilirsiniz. Spor yazılımları sevenler için basketbol ve futbol kategorileri mevcuttur. Frikik atma, penaltı kullanma, çift kişi maç ya da üçlük atma, serbest atış kullanma gibi farklı seçenekleri size sunar. Bunun yanında hız ve yarış tutkunları için ise araba, motor ve uçak bölümü bulunuyor. Araba yarışlarında sürekli kazanarak kariyer yapabilir, motor bölümünde ise safari turu atabilirsiniz. Ya da bunlar size yetmiyor ise uçaklar ile etrafa bomba atabilirsiniz. Daha çok savaş ve aksiyon isteyenler için dövüş, macera ve savaş yazılımları bulunuyor. Savaş bölümünde en popüler olanlar ise Tank 2012, Yıkıcı 2, Penguen Saldırısı 3 gibi yazılımlardır. Dövüş bölümü de oldukça ilgi çekici ve eğlenceli duruyor. Dünyaca ünlü yapım olan Kadillak ve Dinazorlar, Boksör, Ninja Öfkesi, Gölge Okçu gibi sunumlar burada bulunuyor. Küçük kız çocukları için ise en eğlenceli makyaj, giysi giydirme ve manken yazılımları bulunuyor. Uydur Giy, size verilen farklı elbiseler ile en güzel şekilde karakterimizi giydiriyor ve jürinin karşısına çıkarıyoruz. Cool Gitarist ile gitariste en uygun kıyafeti seçmenizi sağlıyor.Kabile Kızı, Rock Kraliçesi, Pijama Çetesi, Nedimeler de en popüler olarak oynanan diğer sunumlardır. Manken bölümünde ise Süpermodeller, Kara Melekler, Retro giyim, Moda Uzmanı 3 ve Ada 3 en çok tercih edilenlerdir. Makyaj bölümünde ise dünyaca ünlü yıldızlara makyaj yapma imkanını size sunuyorlar. Ronaldo, Natalie Portman, Johnny Depp, Rihanna, Zac Efron, Selena Gomez ve Justin Bieber gibi en çok tanınan kişilere makyaj yapma ve giydirme imkanı sunuyor.

Farklı Kategoride Yüzlerce Yeni Yazılım!

Oyunlar 1 zeka bölümünde ise çok keyifli sunumlar mevcut. Köy ya da çiftlik kurma, Tetris gibi eğlenceli yapımlar stres atmanıza yardım ediyor. Oyunlar 1 kağıt kategorisinde ise 21, Poker, Solitaire gibi en çok oynananları bulabilirsiniz. Bir zamanların fenomen karakteri Mario'nun maceralarla dolu bölümleri de burada sizleri bekliyor. Sitede 4 farklı dil seçeneği bulunuyor. Bunun yanında üye olduktan sonra beğendiğiniz yapımları listenize ekleyebilir, daha sonra giriş yaptığınızda kolayca bulmanızı sağlar. Arkadaşlarınıza da tavsiye edebilir, çift kişilik yazılımlar ile beraber eğlenebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları