Oyun Parkı Beşik: ve Yatak Modellerinde Kaçırılmayacak Online Fiyatlar

Oyun Parkı Beşik: ve Yatak Modellerinde Kaçırılmayacak Online Fiyatlar Galeri

Oyun parkı beşikler hem yatak, hem de bebek oyun alanı olarak kullanılabilen çok işlevli mobilyalar. Park yatak olarak da tanımlanan bu mobilyalar annelerin en büyük kurtarıcısı olmuş durumda. Çeşitli tipleri, büyüklükleri ve renkleri bulunan bu oyun parkı beşikler bebeğinizi hem adapte edilmiş oyuncaklarıyla, müzik ve titreşim moduyla eğlendiriyor, hem sallayarak rahat bir uyku uyumasını sağlıyor, hem alt değiştirme bölümü, kolay taşınabilirliği, ile annelere kolaylık sağlıyor. Eskinin klasik bebek akryolalarının yerini alan bu çok fonksiyonlu mobilyalar bebeklerin renkli dünyasına da hitap ediyor ve onları eğlendiriyor. Eski tip bebek yatakları sabit birer ağır mobilya idi ve hiç de konforlu ve kullanışlı değildi. Bebeğinizi uyutmak için sürekli ayakta sallamak, ninni söylemek ve ev salıncağı gibi öğelerden yararlanmak zorundaydınız. Oysa ki bu yeni ürünler en donanımlı şekilde büyük bir konfor sağlıyor ve sizi tüm bu yorgunluklardan kurtarıyor. Sallanma fonksiyonu sayesinde ayaklarınızda sallamak zorunda kalmayacağınız bebeğiniz ve sizin için eşsiz bir rahatlık ve konfor sağlıyor. Müzik ve titreşim fonksiyonu sayesinde de adeta bir ninni gibi hoş bir müzikle bebeğinizin uykuya dalması sağlanmış oluyor. Bebek sahibi olacaksanız ya da olmayı düşünüyorsanız bu mobilyalar tam size göre. Hem kullanışlı hem de şık.

Oyun Parkı Yatak ve Beşik Modelleri

Oyun Parkı Yatak ve Beşik Modelleri

Hafifliği ve taşınabiliyor oluşu, odadan odaya veya evden eve portatif bir rahatlık sağlıyor. Aynı zamanda beşik olarak da kullanılan, sallanan bu yataklar bebeğinizi uyuturken de en büyük yardımcınız. Tek bir hareketle sabit olan yatak hareketli hale getirilebilir ve bir beşik gibi sallanmaya başlar. Oyun parkı beşikler tekerlekli olduklarından kolayca taşınabilir ve hafif malzemelerden yapıldıkları için taşınmaları da güç değildir. Yatağın yan kısmında oyuncak veya başka eşyaları koymaya yarayan bir göz vardır ve bu epeyce işinize yarayacaktır. Bazı modeller müzikli ve titreşimli imal edildiğinden bebeğiniz ninni konforunda rahatça uyuyabilir. Bazı modellerde üst bölümde sallanan oyuncaklar bulunur. Böylece bebeğiniz hem eğlenir hem de sıcak renkler bir huzur sağlar. Katlanabilir olanları da bulunan bu yataklar kolayca taşınabilir. Cibinlikli yapısı nedeniyle bebeğiniz gece veya gündüz saatleri dahilindeki uykusu sırasında sinekler ve diğer haşerattan uzak kalacak ve uykusu bölünmeyecek. Bu anneler ve bebekler için büyük bir konfor sağlıyor elbette. Gece mışıl mışıl bir uykuya dalan bebeğiniz sık sık uyanmayacağı için siz de deliksiz bir uyku çekebilirsiniz.

Beşik Modellerinde Online Fırsatlar

Bebek Parkı'nda ilginizi çekecek 300 TL'den 450 TL'ye kadar olan fiyatlarıyla %40 indirimli Baby Max markalı ürünler satılmakta. Sallanabilme özelliği, alt değiştirme ünitesi, oyuncaklar, ekstra cibinlik, müzik, titreşim ve ışık özelliği bulunuyor bu ürünlerin. Katlanınca çok az yer kaplıyor. Euro Mobilya'da da her şehre ücretsiz kargo hizmetiyle de bu ürünleri satın alabilirsiniz. Bebeğinizin ve sizin rahatınız için çok gerekli bu mobilyadan bir tane siz de edinmelisiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları