Oylat Otelleri: İndirimli Online Fiyat, Erken Rezervasyon Fırsatları

Oylat Otelleri: İndirimli Online Fiyat, Erken Rezervasyon Fırsatları Galeri

Oylat, Bursa'nın İnegöl içesine bağlı olan, kaplıcaları ile meşhur bir yeridir. Kaplıcaların tarihi çok eskiye dayanmaktadır, tarihi kalıntılar da bunları destekler niteliktedir. Kaplıcalar, ormanın içinde yer alan vadinin içinde yer almaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan incelemeler sonucu suyun sıcaklığının 40.5 derece olduğu ve bunun yanı sıra suyun tedavi edici bir özelliği taşıdığı belirlenmiştir. Genel olarak romatizma ağrıları olanlar tarafından sıkça tercih edilen kaplıcalar aynı zamanda kireçlenme, cilt ve böbrek rahatsızlıkları, düşük ve yüksek tansiyon, eklem yorgunlukları gibi bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Kaplıcalarda bulunan su temiz, kokusuz, renksiz ve berrak bir görünümdedir.

Oylat Kaplıcaları

Bu kaplıcalar tedavi edici özelliğinin yanı sıra bulunduğu konumdan dolayı dört mevsim, yerli ve yabancı turistlerin ilgi kaynağı olmaktadır. Bursa'nın Uludağ sırtında çevresi yeşil vadiler ile çevrilmiş bir yamaç üzerine kuruludur. Kaplıcaların bulunduğu konumda ayrıca birçok ağaç türüne de rastlamak mümkündür. Toprağı zengin bu mekanda yerli ve yabancı turistlerin konaklama ihtiyaçlarını Oylat otelleri sağlamaktadır. Ayrıca kaplıcalar kadar meşhur olan bir başka özelliğe Oylat mağarasıdır. Ekonomik olarak çok uygun fiyatlar ile pansiyonlar ve Oylat otelleri size burada rahat bir tatil imkanı sunmaktadırlar. Bursa-Oylat arası yaklaşık olarak 72 km'dir. İstanbul arasındaki mesafe ise yaklaşık 300 km etmektedir.

Oylat Otellerinde En Uygun Fiyatlar ile Konaklayın

Oylat Otellerinde En Uygun Fiyatlar ile Konaklayın

Bu bölgede hizmet veren tesislerin genel olarak bir çoğu termal otellerdir. Bir çoğu oldukça lüks hizmet verip, turistler için en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadırlar. Konum olarak bulunduğu yer itibari ile tüm yıl açıktırlar. Özellikle büyük şehirden bir kaç haftalığına kaçıp kafasını dinlemek isteyenlerin en uğrak mekanları bu bölgedir.

Yeşil Vadi: Yeşil Vadi, yörenin en güzel bölgesinde bulunmaktadır.

Çağlayan Otel : 15 suit toplamda 41 tane odası bulunan mekanın suit odalarının tamamında küvet vardır. 2 kişilik odalarda duş yapmak istediğiniz zaman kaplıcaya ait su devreye girer. Özel olarak 2 tane jakuzili kapalı termal havuzu bulunan mekanda aileleriyle beraber tatile gelenler için çok sayıda aile odası bulunmaktadır. Spa merkezi, fitness salonları, masaj ve güzellik salonları da hizmetinize sunulmuştur.

Yeni Çağlayan Otel: 26 tane suit toplamda 88 tane odası bulunmaktadır. Aileniz ile beraber rahat,huzurlu bir ortamda tatil yapmanız için herşey mevcuttur. Gruplar halinde gelenler için düşünülmüş olan toplantı salonu ayrıca eğlenmeniz için masa tenisi, bilardo ve internet cafesi de 24 saat hizmetinizdedir. Odanıza kaplıca suyu gelir. Açık kahvaltısı ile inanılmaz bir manzara eşliğinde size tatil fırsatı sizleri bekliyor.

Rahat bir tatil geçirmek için yapmanız gereken tek şey burayı tercih etmek. Bunun yanı sıra Yakala.co, Gezex, Semt Fırsatı, Grupanya gibi siteler üzerinden fırsat kuponları alarak tatilinizi daha da ucuza getirebilirsiniz. Oylat otelleri sizleri memnun etmek için burada bekliyor olacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Grupanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları