Oxford Ayakkabı: Modelleri ve Satın Alınabilecek Online Siteler

Oxford Ayakkabı: Modelleri ve Satın Alınabilecek Online Siteler Galeri

Pabuçlar temel bir giyim malzemesi olmakla birlikte, aynı zamanda birçok erkek ve hanımların hemen hemen tamamı için vazgeçilmez bir tutkudur. Şık beyler ve hanımların özellikle önem verdiği konuların başında ayakkabı modelleri gelmektedir. Birbirinden farklı ve seçkin marka, her sezon farklı ve seçkin koleksiyonlarla tüketicilere hizmet vermektedir. Bu markaların hazırladığı modellerin hepsi de birbirinden farklı ve kalitedir. Ancak klasikleşmiş bazı modeller her zaman yerini korumaktadır. Oxford ayakkabılar da bunların başında gelmektedir.

Oxford Ayakkabı Modelleri

Oxford Ayakkabı Modelleri

Marka, İngiliz modasının en önemli temsilcilerinden biridir. Geçtiğimiz yüzyıllarda İngiliz beylerinin beğenerek giydiği bu modeller, elde yapılan deri kunduralar olarak tasarlanmaktaydı. Pabuçların genel olarak modeli, düz, bağcıklı ve deri üzerinde çeşitli süslemeleri olması ve genellikle iki renkli olarak hazırlanmasıdır. İngiliz centilmenlerden dünyaya yayılan ve beylerin özellikle geçtiğimiz yüzyıllarda çok severek kullandığı bu modeller günümüzde erkek ayakkabı modellerinin en belli başlı modellerinden biri olarak varlığını sürdürmektedir. Özellikle abiye kullanımlarda, süet veya parlak deriden yapılan ve tek renk olarak tasarlanan modeller çok beğenilerek giyilmektedir. İki renkli klasik modeller ise daha çok hafta sonu veya günlük olarak tercih edilebilir. Oxford ayakkabılar günümüzde, sadece beylerin kullanım tekelinden çıkmış, hanımlarında severek kullandığı modeller haline gelmiştir. Pabuçların düz modelleri tek renk veya iki renk olarak bayanlar için de hazırlanmaktadır. Bu modeller günlük yaşamda, özellikle iş hayatından hem şık, hem de rahat olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Özellikle, son birkaç sezondur modellerin topuklu modelleri bayanların kullanımlarına sunulmaktadır. Oldukça şık olan ve çok beğenilen topuklu Oxford ayakkabılar çok tutulmuş ve halen kullanılmaya devam etmektedir. Hem topuklu, hem de bağcıklı üretilen modellerin birçok farklı renk seçeneği de bulunmaktadır.

Satın Alınabilecek Online Siteler

Satın Alınabilecek Online Siteler

Oxford Ayakkabılar, yıllardır varolan ve klasikleşmiş bir model olduğundan hemen hemen bütün pabuç ve kundura markaları tarafından işlenen modellerdir. Hem erkek, hem de bayan pabuş üretimi yapan firmalar mutlaka bu klasik modeli de çalışmaktadır. Pabuç alışverişi gerek yabancı gerekse yerli birçok markanın satış butiğinden alınabilir. Hotiç, İnci, Ataköy, Erbil Süel, Prada, Gucci, Elle, Yeşil Kundura, Yargıcı, Mudo, Mango, Zara gibi yerli ve yabancı markaların koleksiyonlarından bu modelde ürün almak mümkündür. Büyük alışveriş merkezleri ve geniş çaplı ürün satış mağazaları da alışveriş yapılabilecek mekanlardır. Alışveriş yapmak için bir başka seçenek ise, internet üzerinden satış yapılan online mağazalardır. Günümüzde hayli yaygınlaşan internet kullanımı sayesinden gerek yerli, gerekse yabancı kaynaklı birçok sanal mağaza a dan z ye birçok ürün satışı yapmaktadır. Giyim ve pabuç satışı konusunda da zengin bir ürün yelpazesi olan firmalardan bu modellerin hemen hemen her çeşidi alınabilir. Mango Online shop, Gitti gidiyor, Elle online shop, Hotiç online shop, Trendyol, Zizigo, My shopping, Morhipo, Limango, Steve Madden gibi online mağazalardan bu anlamda alışveriş yapmak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Deriden
  • Yargıcı
  • Hotiç
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları