Oturma Grupları Fiyatları: En Uygun Fiyatlı Oturma Grubu Ürünleri

Oturma Grupları Fiyatları: En Uygun Fiyatlı Oturma Grubu Ürünleri Galeri

Evlerimizde rahatlık ve konfor yaratan dekorasyon içinde, en önemli olan öğeler koltuklarımızdır. Koltuklar, evlerin hemen hemen tüm oturum alanlarında kullanılmaktadır. Renk ve model çeşitliliği içinde, son günlerin moda akımları ile şekillenen koltuklar, tek veya takım olarak satılmaktadırlar.

Oturma Grupları Fiyatları

Bir evde dekorasyon yapılırken, odanın metrekaresine göre tercihler yapılmaktadır. Eğer oda metrekareniz küçük ise, takım halinde olan koltuklardan çok, köşe takımlar tercih edilmelidir. Oda metrekareniz büyük ise, oturma grupları tercih edilmektedir. Genelde iki tekli, bir üçlü veya iki üçlü olarak kullanılan modeller olduğu gibi, tek tek bir araya getirilen, farklı modeller de mevcuttur. Bir koltuk takımı alırken, dikkat edeceğiniz bazı hususlar vardır. Takımın, iskeletinin sağlam olması gıcırdama, sallanma ve kırılmaya karşı önlemdir. Ayrıca, birleşme yerlerindeki yapışkan, conta ve vidalar kontrol edilmelidir. Oturum açısından rahat, ergonomik ve kullanışlı olmalıdır. Koltukların üst yüzeylerindeki kumaşlar, üzerinde desen varsa düzgün yerleştirilmiş olmalı ve köşe kenarlarda dikişler muntazam olmalıdır. Seçilen kumaşlar, yırtılmamalı ve leke tutmayan olmalıdır. Kullanılan sünger kaliteli, gri sünger olmalıdır. Tüm bunlara dikkat edildiğinde, geriye sadece tarzınızı belirlemek ve stiller arasından seçim yapmak kalıyor. Genelde, son dönem dekorasyon stilleri ile şekillenmiş farklı modeller, piyasada bol miktarda bulunmaktadır. Son dönem, Retro stil, Akdeniz stili, Patchwork, Klasik stil ve modern olmak üzere, pek çok çeşit zenginliği oluşmuştur. Son dönem, eskiye dönüş olarak bilinen retro stil ve patchwork modellerinde köşeli, rahatlığın ön planda olduğu, rengarenk desenli modeller çok tercih edilmektedir. İngiliz country stili dediğimiz, portakal ve sarı renkli bol çiçekli takımların da yarattığı etkiyi yadsımamak lazımdır. Her şekilde, duvar renklerine ve evin tarzına uyan, bu modeller ile yaratılan şıklık ve kalite üst seviyededir. Oturma grupları fiyatları ise, çok çeşitlilik arz etmektedir. Seçtiğiniz tarza, kumaşa ve iskelette kullanılan ağacın kalitesine göre, fiyatlarda farklılıklar oluşmaktadır. Piyasada, modellere göre oluşturulan ödeme politikalarında, en ucuzdan en pahallıya kadar geniş bir yelpaze vardır. Bazı firmaların, dönemsel yaptıkları kampanyalar ve indirimler ile taksitli ve iskontolu olarak, uygun alışverişler de yapılmaktadır. Bu uygulamalarda, en kaliteli olan takımları %20-70 arasında iskontolar ile satın alabilir ve uzun süre sağlam kullanımlı, elit etkiyi evlerinize getirebilirsiniz. Modellerden seçim yaparken, sadece model şıklığı değil, rahatlık ve bütçe aralıkları iyi değerlendirilmelidir. Kalitesi ve çizgisi ile üretim yapan mobilya firmaları, iyi değerlendirilmeli, modeller arasında karşılaştırmalar yapılmalıdır. Çünkü önemli olan, kaliteli bir malzemeyi uygun almaktır.

En Uygun Fiyatlı Oturma Grubu Ürünleri

Online olarak en uygun fiyatlar ile Evim.net, Dekoreko, Evmanya ve Evimister'den alışveriş yapabilirsiniz. En uygun oturma grupları fiyatlarını ise, piyasada İstanbul Modoko sanayi sitesinde, Bursa İnegöl sanayi sitesinde ve İkea’da bulabilirsiniz. İnternet üzerinden araştırarak, kampanyaları takip edebilir ve kaliteli ürünleri uygun bütçeler ile sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
  • Evim.net
  • Dekoreko
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları