Oto Teyp: Ünlü Markaların En Son Teyp Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Oto teyp görseli Galeri

Oto teypler günümüzde artık sıfır kilometre satılan birçok araçta standart donanım olarak sunuluyor. Ancak eski tip bazı otomobillerde bu özellik bulunmuyor. Günümüzde teknolojinin gelişmesi sayesinde eskiden çok pahalı fiyatlarla satılan bu ürünler artık daha cazip ücretler karşılığında satın alınabiliyor. Birbirinden farklı birçok marka ve model olması müşteriler açısından avantaj sağlıyor. İnternet üzerinden satış yapan birçok sitede cazip fiyatlar ve indirimler bulmak mümkün. Bu siteleri takip eden kullanıcılar istedikleri ürünleri umduklarından daha uygun fiyatlara satın alabilirler.

Oto Teyp Satan Online Alışveriş Siteleri

Yeni Çarşım internet sitesi Sony marka oto teypler modellerinde büyük oranlarda indirim uyguluyor. Özellikle İpod / İphone uyumlu Sony CDX-MR60UI Marine modeli dikkat çekici. Paslanmaya karşı güçlendirilmiş dış yüzey ve UV ışınlarına dayanıklı yapısı ürünün kullanım süresini uzatıyor. Ayrıca müşterilerden bu ürün için kargo bedeli talep edilmiyor. Ayrıca bazı kredi kartları için özel kampanyalar düzenlenmiş. Belirlenen miktarın üzerinde alışveriş yapan müşteriler ekstra bonus kazanma fırsatını yakalıyor. Hızlıal.com sitesinde de yüzde 33’e varan oranda indirimli fiyatlarla oto teyp ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik bazı ürünler için ‘aynı gün kargo’ özelliği var. Bu tip ürünleri normal teslimat süresinden hızlı satın alabilirsiniz. Özellikle Pioneer markasının DEH-4100 modeli özellikleri ile öne çıkan bir ürün... Cd çalar özelliğinin yanı sıra fm / am radyosu da bulunuyor. Cihaz ayrıca İpod uyumlu... Gold Bilgisayar de online alışveriş için değerlendirebilecek sitelerden birisi. Eğer bir ürün, indirime girmişse, kargo bedavaysa ya da yanında hediye fırsatıyla sunuluyorsa özel logolar sayesinde kullanıcı doğrudan bilgilendiriliyor. Sitede oto teyp kategorisinde saydığımız özellikte birçok cihaz bulabilirsiniz. Bimeks mağazasının online satış sitesi olan Bimeks.com.tr’de de benzer ürünler çok cazip indirimlerle satışa sunulmuş. Yüzde 46’ya varan indirimli fiyatlardan ve belirlenen kartlar için peşin fiyatına 6 taksit fırsatından yaralanmak için siteye göz atabilirsiniz. Ayrıca belirlenen bazı markalar için Web’e özel’KDV kadar indirim’ olanağı da var.

Oto teyp satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

Piyasada birbirinden farklı birçok cihaz var. Hatta birçok yeni özelliği barındırmasına rağmen çok çok ucuza satılan ürünler dikkatinizi çekecektir. Cihazı satın almadan önce ihracatçısına ve yedek parça bulunabilirliğine dikkat edin. Çünkü genellikle bu tip ucuza satın alınan ürünlerin yedek parçası bulunmaz ya da bulunsa dahi çok yüksek maliyetli olur. Dolayısıyla teknik servisi ile kendini kanıtlamış, bilindik markaları tercih etmek kullanıcıların yararına olacaktır. Oto teybin hangi formatları desteklediği de ayrıca önemli. Mp3 gibi eski yayın formatında 100 - 150 şarkı dinlemek mümkünken, yayın formatı daha güçlü olan mp4 ile bu sayı 50’lere düşmektedir. Ayrıca aux çıkışının bulunmasına da dikkat edin. Aux çıkışı sayesinde aracın teybine farklı bir cihaz (mesela portatif mp 3 player) bağlayabiliyorsunuz. Bu şekilde farklı bir cihaz kullanarak da ses sisteminden yararlanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bimeks
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları