Örümcek Adam: Orijinal Fan Aksesuarları ve Kostümlerinde İndirimler

Örümcek Adam Çocuk Kostümü Galeri

Bambaşka bir dünyanın kapısını aralayan çizgi film kahramanları sadece çocukların değil büyüklerin de ilgisini çekmeyi başarıyor. Özellikle çocuklar için tasarlanmış pek çok üründe popüler çizgi film kahramanlarını görmek mümkün. Son dönemlerde küçük çocukların ilgiyle izlediği Pepee, tekstil ürünlerinden oyuncaklara, aksesuarlardan mama kaplarına kadar pek çok üründe yer alıyor. Kız çocuklar için tasarlanan ürünlerde Hello Kitty ve Barbie figürleri sıkça kullanılırken erkek çocukların ürünlerinde bakugan ve ben10 karakterleri göze çarpıyor. Yıllar geçse de popülerliğinden birşey kaybetmeyen Örümcek Adam baskısına pek çok oyuncak ve tekstil ürününde rastlamak mümkün. Bu süper kahramanın kostümleri ve fan aksesuarları da bulunuyor.

Örümcek Adam Fanlarına Özel Ürünler

Çizgi filmi ile çocukların, sinema filmi ile de yetişkinlerin kahramanı olan Örümcek Adam, pek çok ürüne hayat veriyor. Kostümleri en çok satılan modeller arasında. Daha çok 7 ile 9 yaş arasındaki çocukların tercih ettiği kostümün yetişkinler için olan modeli de mevcut. Bu kostümler alt, üst ve kafalık olmak üzere 3 parçadan oluşuyor. Kostüm kadar ilgi çeken bir diğer ürün ise maske. Bu süper kahramanın maskesi özellikle erkek çocuklarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Araç maskotları da özellikle yetişkinler tarafından ilgi görüyor. Araç camından yukarı doğru tırmanıyormuş görüntüsü katan bu maskot el kısmında bulunan sağlam vantuzları ile cama sıkıca tutunuyor. Kafası 360 derece dönebilen bu maskot ile çocuklar yolculuğun nasıl geçtiğini anlamayacak. Çocukların içinde oynadıkları, eğlenceli vakit geçirdikleri oyun çadırlarında da bu sevilen kahramana rastlamak mümkün. Erkek çocuk pijamalarında da en sevdikleri kahramanın baskısı yer alıyor. Çocuklar bu pijamayı çok seviyor. Okul ürünlerinde de spider man resimleri sıkça kullanlıyor. Okul defterinden çantasına, suluktan kaleme kadar pek çok üründe bu kahramanı görmek mümkün. Oyuncak modelleri de vazgeçilmezler arasında. Robot seti, yapı bloklarından oluşuyor. Çocuklar bu blokları biraraya sevdiği kahramanın robotunu oluşturuyor ve onunla doyasıya eğleniyor.

Kostüm Ve Aksesuarlarda Online İndirim Fırsatları

Süper kahramanlar hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekiyor. Bunu farkında olan üreticiler de ürün tasarımlarında bu kahramanlara sıkça yer veriyor. Siz de bu ürünlere ilgi duyuyorsanız internetin nimetlerinden olan online mağazalar aracılığı ile beğendiğiniz modellere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yeni Çarşım e-ticaret sitesi size çok geniş ürün seçeneği sunuyor. Satış fiyatları da piyasa değerinin altında. Bazı ürünlerde de ekstra indirim uygulanıyor. Sitede aynı gün kargo ve ücretsiz kargo fırsatı sunan ürünler de mevcut. Örümcek Adam kostümünden maskotuna, çalışma masasından oyuncağa kadar pek çok ürün cazip fiyatlarla Yeni Çarşım e-ticaret sitesinde satışta. Bankaların kredi kartlarına özel 12'ye varan taksitli ödeme seçenekleri de bu online mağazada sizi bekliyor. İhtiyacınız olan ya da beğendiğiniz ürünler siz yorulmadan bir tıkla üstelik çok uygun fiyatlarla kapınıza geliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları