Orta Sehpa Modelleri: En Güzel Orta Masalarında İndirim Fırsatları

Orta Sehpa Modelleri: En Güzel Orta Masalarında İndirim Fırsatları Galeri

Özellikle geniş bir salona sahip olan evlerin koltuk ve kanepelerinden sonra en önemli eşyası orta sehpalarıdır. Ev dekorasyonunu tamamlayıcı bir unsur olarak ve misafir geldiğinde ikram yapmak için kullanılır. Bazen kullanışlı bir çay sehpası olarak görev yapar bazen de sırf görselliği tamamlayıcı olarak evleri süsler. Evinizin klasik ya da modern döşenmiş oluşuna, mobilyaların cinsine, rengine ve kumaşlarına göre orta sehpanızı seçmeniz gerekir. Eviniz küçük ise üzerinde çay içebileceğiniz, hatta bir arkadaşınız geldiğinde küçük bir yemek masası görevini üstlenecek bir sehpa almanız gerekir.

Orta Sehpa Modelleri Nasıl Olmalı ve Nasıl Seçilmeli

Orta Sehpa Modelleri Nasıl Olmalı ve Nasıl Seçilmeli

Eviniz ve salonunuz çok küçükse ve bir yemek masası sığdıramıyorsanız hiç üzülmeyin! Şimdi akıllı küçük masalar sayesinde bu sorun kökünden çözülmüş bulunuyor. Kapalı vaziyette durduğunda küçük bir çay masası olan ürün, açıldığında genişliyor, makaslı mekanizması sayesinde yükseliyor ve iki misli büyüklüğünde bir yemek masasına dönüşüyor. Günümüzde son derece kullanışlı, evinizin dekorasyonuna ve en önemlisi bütçenize uyan çok değişik modeller bulunmaktadır. Aslında öyle çok çeşit vardır ki seçmesi gerçekten de çok zordur. Fiyat aralığı ve evinizin stili, seçimi belirleyecektir. Genellikle dikdörtgen çalışılmıştır ancak kare, yuvarlak ve elips şeklinde olanları da vardır. Bazı modellerde ise çeşitli geometrik desenler bir arada kullanılarak hayal gücü bir hayli zorlanmaktadır. Modern bir ev döşemişseniz aslında işiniz çok kolay olmayacaktır. Çünkü seçim yaparken çok zorlanacaksınız. Klasik zigon sehpalardan yola çıkılarak çalışılmış bir modelde dört ayrı kareden oluşan ve hepsi bir araya toplandığında tek parça gibi görünen bir ürün, hem siz hem de misafirleriniz için son derece kullanışlı olacaktır. Bu yıl beyaz mobilyalar çok moda olduğu için eğer yemek masanız ve sandalyeleriniz beyaz ise mutlaka diğerleri de beyaz olmalıdır. Çekmeceleri olan, çeşitli süs eşyalarının konabileceği rafları olan, üzeri camlı, yanları kapalı veya açık, üzeri deri kaplı, kapakları açılarak üzerinde satranç, tavla veya dama oynayabileceğiniz bir tablaya dönüşen, bilgisayar masasına dönüşebilen, ortasındaki camlı bölme sayesinde yapma çiçek ya da canlı çiçek saksısı konabilen modeller evlerde kullanılmaktadır. Ayrıca değişikliği seviyorsanız içinde gerçek balıklar yüzen, akvaryum şeklinde tasarlanmış bir tane alıp evinize gelen misafirlerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Orta Sehpa Modellerinde İndirim Fırsatları Burada!

Evlerde ve ofislerde en çok kullanılan orta sehpa modellerini seçmek biraz zor olsa da en önemlisi diğer eşyaların stilidir. Mutlaka eşyalara uyum sağlaması gerekmektedir. Mobilya mağazalarını dolaşarak eviniz ya da iş yeriniz için en uygun olanı bulabilirsiniz. Fiyatlar 50.-TL’den başlayarak 2.000.-TL ve üzeri olarak değişmektedir. Hayallerinizde değişik bir model varsa ısmarlama da yaptırabilirsiniz. Ayrıca internet sitelerini araştırarak istediğiniz gibi bir tasarımı satın alabilirsiniz. Mağazaların indirimli ve kampanyalı satışlarını takip ederek istediğiniz ürüne inanılmaz indirimlerle sahip olabilirsiniz. Kredi kartı ile taksitli ödeme imkanlarından yararlanabilir ve evinizi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Evimister, eviniz için en şık ürünleri bulabileceğiniz ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz sitelerin başında geliyor. Evimister ile hem ekonomik hem de keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları