Opel Corsa Kampanya: Anahtar Teslim Arçalarda Uygun Kredi Fiyatları

Opel Corsa Kampanya Galeri

Yüksek güvenlikli, aileniz ve sizin için en iyi güvenliği sağlayabilecek ve yakıt tasarrufu konusunda adından söz ettiren bir araç arıyorsanız, Opel Corsa sizin için en uygun modeldir. Geliştirilmiş özellikleri sayesinde, bilhassa uzun yolculuklar esnasında kendinizi evinizdeymişçesine rahat hissetmenizi sağlayacak bu araç, isteğe bağlı olarak 3 kapılı veya 5 kapılı olarak üretilmiştir. Geniş iç hacminin yanı sıra bagaj hacmi olarak da yeterli seviyede olan araç, tüm özellikleri ile tam bir aile otomobilidir. Uygun fiyatlı olarak satılması da onu çok daha cazip kılmaktadır. Opel Corsa kampanyalarından yararlanarak oldukça uygun bir fiyattan kolayca satın alabileceğiniz bu modeli kaçırmamanız tavsiye edilir.

En Son Model Aracın Detaylı Özellikleri

Kontrolü tamamen size verecek aracın yepyeni özellikleri, size bambaşka bir sürüş deneyimi yaşatabilecek niteliktedir. Elektronik iklim kontrol özelliğine sahip kliması, tahmine yönelik olarak çalışmakta ve gittiğiniz yere göre otomatik olarak araç içi ısısını ayarlamaktadır. Böylece Corsa, her tür hava koşulunda, en uygun iç sıcaklığını sağlamaktadır. Eğer park etmekte bazı sorunlar yaşıyorsanız, aracın park pilotu özelliği sayesinde görüş alanınıza girmeyen yerlerde dahi kontrolü ele alabilirsiniz. Aracın bu özelliği, geri vitese geçildiği andan itibaren otomatik olarak devreye girmektedir. Sesli uyarı sayesinde eğer aracınızın arkasında park etmenizi engelleyecek bir nesne varsa, anında haberdar olabilirsiniz. Bisiklet sürmek sizin için bir tutkuysa ve bisikletinizin gittiğiniz her yere sizinle birlikte gelmesini istiyorsanız, FlexFix özelliği sayesinde bunu gerçekleştirebileceksiniz. Dilediğiniz her an kullanıma hazır olan bu özellik, kullanmadığınız anlarda ise neredeyse görünmez olmaktadır. Arka tamponun içine başarıyla gizlenen bu kısımdaki taşıyıcı alçak bir seviyeye konumlandırılmıştır. Bu sayede siz özelliği kullanmaya başladığınız anda 2 adet bisikleti rahatlıkla taşıyabileceksiniz. Aracın çift katlı fonksiyonel bagajı, arka koltukların katlanabilir olması sayesinde size ekstra alan sunabilmektedir. Bu sayede yolculuklarınızda ailenizin tüm bavullarını ve diğer kişisel eşyalarını Opel Corsa'nızın bagajında taşıyabileceksiniz. Araçta yer alan bilgi ve eğlence sistemi, modelin farklılığını ortaya koyan en önemli unsurdur. Bu kısmı dilerseniz radyo dinlemek için, dilerseniz de mp3 çalarınızı bağlayarak, sevdiğiniz müzikleri dinlemek için kullanabilirsiniz. Etkileyici bir görünüme sahip olan bu kısım, özellikleri sayesinde benzeri olmayan bir deneyim sunmaktadır. Eğlence ve bilgi sistemini, direksiyon üzerinde başarılı bir şekilde yerleştirilmiş tuşlar sayesinde kolayca kontrol edebileceksiniz. Bu model teknolojik yönleri ile ön plana çıkmaktadır. Aracın önemli özelliklerinden bir diğeri de cep telefonu bağlantısı özelliğidir. Bu sayede cep telefonunuzu bluetooth aracılığıyla otomobilinize bağlayabilecek ve cep telefonunuzda bulunan müzikleri aracınızda dinleyebilecek, telefonunuzu şarj edebileceksiniz. Tüm bu fonksiyonları ise yine direksiyon üzerinden kontrol edebileceksiniz. Eşsiz detaylarla süslenen bu aracı Opel Corsa kampanyalarından yararlanarak kolayca satın alabilirsiniz.

Birbirinden Cazip Opel Corsa Kampanyaları Sizi Bekliyor

Bu yeni nesil otomobili, firmanın cazip avantajlarından yararlanarak uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Opel.com.tr adresine girerek, en yeni Opel Corsa kampanyalarından haberdar olabilir ve satın alacağınız aracın detaylı özelliklerine göz atabilirsiniz. Üretici firma bu aracı satın almak istediğiniz taktirde size uzun vadeli taksit veya düşük faizli kredi gibi imkanlar sunmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları