Opel Astra Turbo: Spor Opel Modellerinde Cazip Kredi Koşulları

Yeni Modellere Uygun Kredi Fırsatlarıyla Sahip Olun Galeri

Otomobil ve motorlu taşıtlar sektöründe oldukça gelişmiş bir ülke olan Almanya, bu sektörde büyük bir paya sahiptir. Yüksek mühendislik gücüne sahip olan birçok otomobil markası bu ülkede kurulmuş ve kendini geliştirmiştir. Bu markaların başında Alman markası olan Opel gelmektedir. Firma, artan talepler doğrultusunda gelişmiş teknolojileri ile her yıl birçok farklı modelde araç üretmektedir. Piyasaya giriş yaptığı zamanlarda ilk olarak Almanya'da tanıtılarak kullanılmaya başlanmıştır. Marka, teknolojinin gelişmesiyle birlikte kendini geliştirmiş olup şu an dünya üzerinde birçok ülkede üretim yapmaktadır. Her yıl birçok modelde araç üretmektedir. Bu modellerin başında firmanın müşterilerine sunduğu Yeni Astra ailesi gelmektedir. Bu model, şık tasarımı ve mekanik özellikleriyle otomobil tutkunları tarafından oldukça ilgi görmektedir. Geliştirilen donanımları ve yenilenen ekipmanları sayesinde diğer firmalar arasında kendisini ispatlamış görünüyor. Opel Astra Turbo modelleri diğer modeller gibi oldukça beğenilmektedir. Motor gücünü geliştiren firma turbo motoru sayesinde otomobil tutkunlarının ihtiyaçlarına cevap vererek odak merkezi haline gelmeyi başarmıştır.

Kışkırtıcı Tasarımı ile Yeni Opel Astra Turbo ve Özellikleri

Opel Astra Turbo modelleri son çıkan otomobil modelleri arasında oldukça şık bir görünüme sahip olması nedeniyle büyük beğeni toplamaktadır. Söz konusu firmaya ait olan GTC modeli 1.4 turbo motoru sayesinde yüksek performans sunmaktadır. Geliştirilen donanımları sayesinde keyifli sürüşlere imza atacaksınız. Konforlu yolculuklar yaşamanız için 60/40 katlanabilir koltuklar tasarlanmıştır. Ayrıca ön koltukta şişe tutacağı, sürücü saklama gözü ve açılabilir saklama gözleri olmak üzere 19 farklı saklama alanı bulunmaktadır. Ayarlanabilen koltuk açısı sayesinde sürüş anında belinizi zorlamayarak vücudunuza uyum sağlamaktadır. Ayrıca bacak desteği sağlamak için koltuk minderi uzantısı bulunmaktadır. Bu sayede konforlu sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Yüksek manevra kabiliyeti sayesinde en zorlu virajları bile rahatlıkla geçebilirsiniz. Önden çekişli 1.4 turbo motoru kullanıcılarına yüksek performans sunmaktadır. Dört kanallı ABS frenleme sistemi, elektronik fren gücü dağılımı ve çekiş kontrolü sayesinde mükemmel sürüş dinamiği sağlıyor. Yolculuk esnasında eğlenebilmeniz için yüksek teknolojiler ile donatılmıştır. Bu teknolojilerin başında müzik ve nagivasyon sistemleri gelmektedir. Nagivasyon teknolojisi sayesinde artık bilmediğiniz her türlü yola güvenle çıkabilirsiniz. Firma kullanıcılarının güvenliğini de düşünerek en üst düzeyde güvenlik sağlamaktadır. Kullanıcıya uyarlı ön farları sayesinde her türlü koşula uyum sağlayarak kaza riskini minimuma indirebilirsiniz. Bir diğer güvenlik sistemi ise otomatik park pilotudur. Aracın arkasındaki herhangi bir engeli saptayarak aranızdaki mesafeleri belirliyor ve grafiksel olarak ekranınıza aktarmaktadır. Bu aktif güvenlik donanımlarının yanında pasif güvenlik sistemleri de göze çarpıyor. Bunların başında güçlü tamponları ve darbe emici dinamik sistemleri geliyor. Sürücülerin güvenliğini en üst düzeyde sağlayan firma uygun kredi imkanları sayesinde de sürücülerin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Cazip Kredi İmkanlarından Hemen Faydalanın

Otomobil firmaları her yıl farklı kampanyalarla müşterilerini otomobil sahibi yapmayı hedeflemektedir. Özellikle bahar aylarında ve yıl sonlarında kampanyalar düzenleniyor. İnternet sayesinde kampanyaları online olarak takip edebilirsiniz. Opel firması, Astra ve birçok modeli uygun kredi imkanlarıyla kullanıcılarına sunmaktadır. Yetkili bir bayiye uğrayarak size en uygun kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz 444 67 35 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. Opel bayilerine gelerek size en uygun fiyatlarla hayalinizdeki modele hemen sahip olabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları