Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri: Kadın ve Erkek Saç Modelleri

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Galeri

Zaman hızla ilerlerken her açıdan zamanın gerisinde kalmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Kullandığımız ürünlerden kıyafetlerimizin tasarımına, gündemimizden günlük yaşamımıza kadar her şey her an değişime uğrayabiliyor. Moda adını verdiğimiz bu değişimden nasibini alan sadece kıyafetlerimiz değil. Özellikle bayanlar için son derece önem arz eden saçlar da artık modaya uyum sağlar hale geldi. Bir dönemin en popüler saç kesimleri şimdilerde basit ve sıradan bir görünüm kazandırıyor. Hal böyle olunca kuaförler her sezonda farklı tasarımlara yoğunlaşarak hem bayanları hem de erkekleri memnun etmek için elinden geleni yapıyor. Bu anlamda sürekli kendilerini yenilemek durumunda kalan kuaförler saç modasını hem kesimiyle hem de renkleriyle yakından takip etmek zorunda olan meslek gruplarının başında geliyor. Peki, günümüz şartlarında çağa uygun saç modelleri hangi kesimleri içeriyor derseniz yanıtımız kısa ve tüm kesimlerin ortak özelliği olan önü uzun arkası kısa saç modelleri olacaktır. Modern ve havai bir görünüm sergilemek isteyenler genellikle bu tarza uygun tercihlerde bulunuyorlar.

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

Modaya uygun kıyafetler, ayakkabılar ve çantaların tamamlayıcısı olan saçlarda bu modelleri tercih edenler genellikle gençler olsa da orta yaş grubuna hitap eden kesimler de bulunuyor. Özellikle bayanların her dönem vazgeçemediği modellerden biri olan küt saçlara kazandırılan bu kezim, çok daha kullanışlı olduğundan sıklıkla tercih ediliyor. Önlerde perçemleri bulunan ve saçların uçlarına sivrilik kazandırılan modeller her tarza kolaylıkla uyum sağlayabildiğinden ve fön gerektirmediğinden büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Her ne kadar modayı yakından takip etmiyor gibi görünseler de erkekler saçları söz konusu olduğunda kolaylıkla değişim kararı alabiliyor. Önü uzun arkası kısa saç modelleri bayanlar adar erkeklerin de tercihi olmaya devam ediyor. Bu tasarımlar gençler arasında oldukça yaygın. Saçların ön kısmı farklı uzunluklara sahip olacak şekilde geliştirilen modeller yüz hatlarını daha fazla ön plana çıkarırken özelikle köşeli yüz hatlarına sahip olan bayan ve erkeklerin en ideal seçimleri arasında yer alıyor. Çünkü köşeli ve ciddi görünümlü yüz şekillerine yumuşaklık kazandırarak daha hoş bir görüntü elde edilebiliyor. Bayanlar bu modeller uygun makyaj tekniklerini oldukça kolay benimsedi ve hayatına geçirdi. Bu saç modelleri uygulandığında gözler makyaj ile ön plana çıkarılarak kusursuz bir görünüm elde etme şansı yakalanıyor. Sivri uçlarla biraz da asi bir hava kazandırılan saçların hem bakımı kolay hem de şekil vermek için uzun uğraşlar gerektirmiyor. Bu nedenle özellikle iş hayatında yoğun bir tempoyla çalışan bayanlar ev erkekler saçlarına daha kısa zaman ayırarak şekil vermenin keyfini sürüyor.

Kadın ve Erkek Saç Modelleri

Her ne kadar bir süre uzak kalınan saç tasarımları arasında yer alsa da arkası kısa saç modelleri artık her yaş gurubuna hitap eden kesimler arasındaki yerini almış durumda. Siz de saçlarınızda bir değişikliğe gitmek istiyor ancak modele hala karar veremiyorsanız, bu tarımları deneyebilirsiniz. Sayısın kesim şekli ile değişime uğrayacak saçlarınız size farklı bir görünüm kazandırmakta başarılı olacaktır. Yakala.co ve Sehirfirsati.com gibi fırsat sitelerinden yararlanarak uygun fiyatlarla saçınıza istediğiniz modeli verebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yakala.co
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları