Olay Krem: Online İndirimli Fiyatlarla Olay Cilt Bakım Ürünleri

Olay Krem: Online İndirimli Fiyatlarla Olay Cilt Bakım Ürünleri Galeri

OAfrika’da yaşayan bir bilim adamının çok sevdiği eşinin yaşlanmasını geciktirmek, kırışıklıklarını yok etmek ve ona daha güzel bir cilt sunmak için formül arayışı ile markanın ilk adımları atılmış oldu. O günden bu yana sürekli markaya yeni ürünler eklenmiş, kadınların daha güzel ve genç görünme arzularını gerçekleştirmek için üretimlerine devam etmektedir. Markanın ürünleri İngiltere, Çin, Amerika gibi bir çok ülkede yıllardır tercih edilen Olay Krem kaliteli ve güvenilir kozmetik üretiyor. Marka, gündüz, gece, kırışıklık, anti aging ve güneş kremleri ile kadınların daha güzel bir cilde kavuşması için çalışıyor. Marka kremlerindeki kalojen oranını yükselterek daha genç, dolgun ve esnek bir cilt yaratma hedefine ulaşıyor.

Fiyatı Düşük Etkileri Büyük Olay Kremler

Fiyatı Düşük Etkileri Büyük Olay Kremler

Güzel bir cilt için bakım şart. Temizleme, ve nemlendirme temel adımlar, sonrasında cildin ve yaşın özelliklerine göre ürünlerin kullanılması gerekiyor. İlk adım temizleme için Olay’ın bir çok seçeneği mevcut. Skin Comfort Temizleme Sütü 200 ml ambalajında sunulan, kuru ciltlere özel bir ürün. Yaşlanmanın 7 işareti ile savaşan serisi Total Effects’e ait yüz yıkama jeli yağlı ciltler için. Yüzü derinlemesine temizlerken ince kırışıkları azaltıyor, cilt rengini eşitleyip nemlendiriyor. Yine bu serinin kuru ciltlere özel temizleme sütü de yaşlanma etkileri ile savaşıyor ve hücre yeniliyor. Hassas ciltler için temizleme sütü Daıly Cleansers, cildi hırpalamadan nazikçe temizliyor. Aynı serinin toniği temizleme ürününün kalıntılarından cildi arındırıyor ve gözenekleri sıkıştırıyor. Total Effects serisine ait tonik kırışık ve yıpranmış ciltlere özel üretilmiş. Temizlemek cilt için ne kadar önemliyse nemlendirmek de bir o kadar önemli. Yine Regenerist serisine ait Micro-Sculpt Cream cildi yeniden yapılandırıyor. İçeriğindeki aminopeptid kompleksi ile cildi sıkılaştırıp toparlıyor. Olay kremlerin gündüz serilerine ait Total Effects, Complete Care Spf 15 ve Active Hydrating Double Action cilde nem ve koruma sağlıyor. Actıve Hydratıng Gece Kremi cildi uykuda yeniliyor. Normal ve kuru ciltler rahatlıkla kullanabilir. Regenerist ve Total Effects serilerine ait gece ürünleri de kırışıkların azalması gece çok daha hızlı olan hücre yenilenmesine yardımcı olarak sabaha ışıltılı ve sıkı bir ciltle uyanmayı sağlar. Cildin temel bakımlarının yanında özel bakımlarını yapan Olay ürünleri de mevcut. Regenerist Thermal Polisher, cildi ölü hücrelerden arındıran, gözenekleri açan bir peeling. Termal etkisi nedeni ile yüze sürüldüğünde ısınan peeling mikro kristaller içeriyor. Total Effects 7 Signs Serum olgun nemini ve esnekliğini kaybetmiş ciltler için geliştirilmiş bir ürün. Ciltte lekeleri ve kırışıkları azaltıp gözenekleri küçültüyor. Tüm cilt tipleri kullanabilir. Regenerist 30 Seconds Wrinkle Filler, 30 saniyede kırışıkları dolduran çok etkili bir ürün. İnce ucu ile göz, dudak gibi bölgelerdeki kırışıklara ince ucu ile sürülür. Dolgu bakımı bu bölgelere anında etki ederek kırışıkları doldurur. Regenerist Anti-Ageing Lip Treatment, dudaklara özel bir bakım ürünü. Yaşlandıkça eriyen dudak dokusunu canlandırıp daha doldun ve bakımlı dudaklara kavuşulmasını sağlıyor. İçeriğinde E vitamini ve micro dolgu ile dudakları dolgunlaştırıp nemlendirir.

Olay Kremlerini Fırsatlarla Sunan Online Mağazalar

Olay Kremlerini Fırsatlarla Sunan Online Mağazalar

Kaliteli ve düşük fiyatlı Olay ürünlerini daha da düşük fiyata ve kampanyalar ile satışa sunan bir çok online mağaza mevcut. Bu fırsatlardan herkes evinin rahat ortamından ayrılmadan faydalanıp cildine en uygun ürünleri satın alabilir. Evoria.com mağazasında binlerce kozmetik, güzellik ve sağlık ürününü satıyor. Alıcılarına ürünleri ücretsiz gönderim ile ulaştırarak büyük kolaylık sağlayan mağaza orijinal ürün garantisi veriyor. Zidaya.com online mağazasına birkaç adımdan oluşan işlemle üye olunduğunda 50 TL hediye çeki veriyor. Yaptığınız alış verişlerde çek için verilen kod istenen üründe kullanabiliyor. Üstelik çoğu üründe peşin fiyatına 3 veya 6 taksit imkanı da var. Balerin.com’da binlerce kozmetik ürünü bir arada müşterilerine sunuyor. Kapıda ödeme imkanı sağlayan mağaza blogunda da makyaj ve güzellik sırlarını paylaşıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zidaya
  • Evoria
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları