Odeon Tur: Turlarda Erken Rezervasyon İndirim Kampanyaları

Odeon Tur: Turlarda Erken Rezervasyon İndirim Kampanyaları Galeri

Yaz mevsimi herkes için tatilin habercisidir. Yoğun geçen bir yılın ardından dinlenebilme imkanı bulabilmek tüm yıl boyunca üzerimizde olan stresi atmaya bire birdir. Yaz aylarında hepimizi tatlı bir heyecan sarar. Kış boyu hayal edilen tatil günlerinin gelmesi kadar güzel bir durum yoktur. Herkes kendi imkânları doğrultusunda bir tatil planı yapmak ister. Birçok tatil seçeneklerinden de kendi tercihlerimiz doğrultusunda bir alternatif seçeriz. Yurt içi gezileri, yurt dışı geziler, tekne gezileri ya da güzel bir otelde tam pansiyon konaklama tercihi bunlardan bazılarıdır. Aslında yapılması gereken her sene farklı bir aktivite yapmaktır. Bu sayede yeni heyecanlar yaşar, yeni yerler de görmüş oluruz. Yaz mevsimi gelince gazetelerde, televizyonlarda, internet sitelerinde birçok otel ve gezi seçeneklerini görürüz. Bunların arasından bir tanesini seçmek ise çok zordur. Seçtiğimiz yerdeki hizmetlerin ve konforun nasıl olacağını bilemediğimiz için gittiğimizde bir sürprizle karşılaşmak istemeyiz. Bu yüzden bize en iyi seçenekleri sunabilecek turizm firmaları vardır. Bu firmalar tüm oteller hakkında bilgi vererek aklımızda oluşabilecek tüm soru işaretlerini de ortadan kaldırır. Bu firmalardan birisi de Odeon Tur’dur. Kaliteli hizmeti, birçok tatil seçeneği ve her bütçeye uygun fiyatları ile tatil seçenekleri fazladır.

Odeon Tur

Odeon Tur

Yaz tatili keyif ve eğlencenin habercisidir. Güzel geçirmeyi planladığınız günlerin sorunsuz olmasını isteriz. Tatil için seçtiğimiz mekanın hizmet olarak iyi olması bizim konforlu bir hafta geçirmemiz demektir. Odeon Tur’un birçok tatil alternatif tatil seçenekleri vardır. Bunlardan bazıları şöyledir. Alanya Blue Fish, Lemon Beach, Astor Beach, Goldcity Tourism, Sentido Golden Bay,Melissa Garden, Kemer Club Phaselis, Grand Miramor Hotel, Larissa Club Akman Park, Lara Venezia Palace Deluxe Resort otellerini sayabiliriz. Bir başka sahil beldemiz olan Bodrum’da ise yine gidebileceğiniz birçok otel seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise; Grand Yazıcı, Rixos Premium, Crystal Green Bay Resort, İsis Hotel, Mavi Kumsal. Eğer tercihiniz Ege’nin incisi Çeşme ise burada da Odeon Tur’la konaklayabileceğiniz birçok otel vardır. Bunlar ise; Alaçatı Golden Resort, Altınyunus, Sheraton, Ceshme Plus, Pırıl tesislerini sayabiliriz. Eğer tercihiniz yurt dışı gezileri ise Amsterdam, Benelux – Paris, Benelux – Londra, Beyrut, Rusya, Dubai, İskandinavya, Barcelona, Ukrayna tur programlarını sayabiliriz. Ailecek geçirilen keyifli bir tatilin huzuru bambaşkadır. Sizler de birçok seçenekten birini tercih edebilir güzel bir hafta geçirebilirsiniz. Turizm firmalarının seçenekleri arasında birçok alternatif vardır. Sizler de bütçenize ve görmek istediğiniz şehre ya da ülkeye göre bir programı seçebilirsiniz.

Odeon Tur'da Erken Rezervasyon İndirim Kampanyaları

Tatil için hepimizi belli bir bütçe ayırırız. Gideceğimiz yeri ve oteli önceden belirlemiş isek erken rezervasyonla daha cazip fiyatlarda tatil yapabiliriz. Hatta bu indirimler sezon fiyatından %30 daha indirimli bile olmaktadır. Nakit ödemelerde de birçok indirim kampanyası düzenlenmektedir. Sizler de kışın erken rezervasyonla yaz tatilinizi uygun hale getirebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları