Nüans Moda: Yeni Sezon Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Aksesuarları

Nüans Moda’da Avantajlar Galeri

Her genç kızın hayali, evlendiğinde son derece şık bir tasarımla üretilen gelinlik giymektir. Hayatlarında bir kez giyecekleri o özel kıyafet gösterişli ve şık olmalıdır. Düğün salonuna girildiğinde genç kızlar prensesler gibi görünmelidir. Bu tasarımlar çok özeldir ve ince işlemelerle yapılmaktadır. Usta tasarımcıların elinden çıkan modeller son derece zariftir ve gelinleri muhteşem göstermektedir. Gipürle oluşturulan, çeşitli taşlarla hareketlendirilen tasarımlar, genç kızları bir kuğu güzelliğinde göstermektedir. Her yıl yenilenen modellerle kullanıcılarının karşısına çıkan markalar, bu özel gün için hazırladıkları kıyafetleri usta tasarımcılara hazırlatmaktadırlar. Birbirinden şık ve zarif gelinlik modellerini birçok marka üretmektedir. Nüans Moda da bu firmaların arasında bulunmaktadır. Her sene birbirinden şık tasarımlar hazırlayan Nüans, dünya gelinlik modasını yakından takip etmekte, bu özel gün için en şık modeller ortaya çıkarmaktadır. Nüans, modacı Fatma Tuncel tarafından küçük bir atölyede başladığı sektör yolculuğuna bugün birlerce farklı tasarımın hazırlandığı dev bir marka haline dönüşmüştür.

Nüans Moda’nın Şık Gelinlik Tasarımları

Nüans Moda, kaliteli kumaşları usta tasarımcıların elinde orijinal ipliklerle birleştirerek birbirinden farklı modeller ortaya çıkarmaktadır. Her gelin adayının zevkine hitap edecek tasarımlar ortaya çıkaran marka, kıyafetlerdeki ayrıntılara dikkat ederek son derece şık ürünler hazırlamaktadır. Dileyen firmanın hazır tasarımlarını satın alabiliyor, dileyen özel sipariş vererek en özel modeli hazırlattırabiliyor. Dünya gelinlik modasını yakından takip eden marka, bunun üzerine Türk tasarımcılarının bilgi ve birikimlerini ekleyerek ortaya Türk geleneklerine uygun modeller çıkarıyor. Modern tasarımların yanında muhafakazar yaşam tarzını benimseyen bayanlara yönelik gelinlik tasarımları da yapan marka, bu modellerde de son derece şık gelinlikler hazırlıyor. Straplez modellerden çift askılı tasarımlara, tesettür modellerinden taşlı ve işlemeli olanlara kadar yüzerce hatta binlerce farklı tasarımı bulunan markanın ürünleri son derece kaliteli kumaşlardan üretilmektedir. Her sene farklı modeller geliştiren markanın tasarımcıları, genç kızların bir gelinlikten beklediği tüm ayrıntıları özenle hazırlamaktadır. Her bedene uygun kıyafet tasarımı bulunan firma, her zevke göre de ayrı tasarımlar hazırlamaktadır. Her kesimin kendisine göre bir ürünü kolayca bulabileceği Nüans moda, kapalı modellerde de çok şık tasarımlar hazırlamaktadır. Her yaştan kadının beğenebileceği ürünler hazırlayan markanın ürünleri göz kamaştırmaktadır. Firma, tesettür gelinlik modellerinde de çok fazla seçenek sunmaktadır. Bu da mağazaya giren her gelin adayının zevkine göre bir tasarımın bulunması anlamına gelmektedir.

Online Alışverişte Avantajlı Fiyatlar

Nüans Moda’nın tüm tasarımlarını kendi internet sitesinde görme imkanınız vardır. Firmanın resmi internet sitesinde beğendiğiniz ürünü mağazalarına giderek yakından görme ve uygun fiyatlarla satın alma imkanınız vardır. Marka belirli zamanlarda hazır ürünlerde kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyalardan yararlanarak en şık tasarımı uygun fiyatlarla satın almak mümkündür. Markanın internet sitesinden de online sipariş verilebilmektedir. Online satıştaki fiyat, mağazalardaki fiyatlardan daha uygundur. Ayrıca internet üzerinden gelinlik, nişanlık, abiye ve aksesuar siparişleri verilebilmektedir. Sitenin online satış linkinde hem yeni ürünler, hem de kampanyalı ürünlerin siparişleri verilebilmektedir. Siteye üye olarak tüm kampanyalardan haberdar olma imkanı da vardır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları