Nokia Xpress Music: Nokia Müzik Telefonlarında İndirimli Fiyatlar

Nokia 5310 Galeri

Fredik Idestam tarafından kurulan Nokia, önemli cep telefon üreticilerindendir. Kurulduğu andan itibaren büyük ilgi ve beğeni toplayan firma, her geçen gün kendini yenilemektedir. Kullanıcının istek ve arzularına göre üretim yapması alım gücünü daha da artırmıştır. Yüksek performans ve kalitenin birleşimiyle değişen çağa ayak uydurmayı başarmıştır. Her birey düşünülerek tasarlanan cihazlar bulunmaktadır. İş için klavyeli rahat modeller, multimedya için ise özel tasarım ürünler bulunmaktadır. Nokia Xpress Music telefonları, müzik severler için çıkarılmıştır. Sizler de bu ürünler hakkında detaylı bilgiyi internet sitelerinden bulabilirsiniz.

Nokia Xpress Music Modelleri ve Teknik Özellikleri

Nokia Xpress Music Modelleri ve Teknik Özellikleri

Cep telefonları, artık zevke göre üretilmektedir. Büyük iletişim kaynağı olan telefonlar, konuşmaktan çok mesaj gönderimi, internet ve müzik dinlemek için kullanılmaktadır. Çağımızın getirmiş olduğu teknolojiyle, telefonların hayatımızdaki etkileri artmaktadır. Bu cihazları alırken öncelikle bütçemize uygun olup olmadıklarına dikkat ederiz. Oldukça önem taşıyan bu durum seçim yapma konusunda yardımcı olacaktır. Telefon alırken, ihtiyaçlarınızı ve ne amaçla kullanacağınızı ayarlamanız gerekmektedir. Genellikle iş için kullanıldığında klavyeli modeller, oyun, müzik gibi uygulamalar için ise büyük ve dokunmatik modeller tercih edilmektedir. Multimedya özellikli telefonlar arasında, Nokia Xpress Music modelleri, kullanıcıların listesinde bulunmaktadır. Nokia’nın ileri derecede kalitesi, cihazlarına yansımıştır. Kullanıcıların istek ve arzularına uygun cihazlarla, alım gücünü yükseltmeyi başarmıştır. Xpress Music telefonlar, müzik dinlemeyi ve multimedya özellikli tüm uygulamalar için tasarlanmıştır. Oldukça şık ve zarif olan bu cihazlar, birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Nokia 5800 Xpress Music modelinde, dahili olarak 81 Mb hafıza bulunmaktadır. microSD kartlar sayesinde, 16GB’a kadar alan yükseltilebilmektedir. Sadece müzik için değil 3.15 Megapiksel kamerasıyla, fotoğraf severlerin de kalbini fethetmiştir. Zum, Netleme, Flaş, Video Kayıt ve dahili ikinci kamerasıyla, kusursuz özellikleri bir arada bulundurmaktadır. AAC, eAAC, M4A, Mp3 ve WMA ses dosyalarını desteklemektedir. Fm Radyo özelliği de mevcut olan cihaz, tamamen müzik severler için düşünülmüş şık bir cihazdır. Bir diğer Xpress Music telefonu olan 5310 modelinde ise, dahili olarak hafıza bulunmamaktadır. Ama microSD kartlar sayesinde 4GB alana erişilebilmektedir. Cihazın yanlarında bulunan tuşlar sayesinde, medya player’ı rahatlıkla yönetebilirsiniz. 240x320 çözünürlüğü bulunan modelin, bataryasında 5.5 saat konuşma süresi verilmektedir. Yüksek performans ve kaliteyi bir arada bulmak istiyorsanız, internette güzel bir araştırma yaparak modellerin teknik özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Müzik Telefonları ile Enerjiyi Yakalayın

Online alışveriş sitelerinde, kendinize uygun Xpress Music modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Uygun fiyatlar, ödeme seçenekleri ve kampanyalarla birlikte avantajlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu avantajlarla, rekabet içerisinde olan firmaların ürünlerini piyasa değerinin aşağısında satın alabilirsiniz. Darty ve Kliksa gibi teknoloji marketlerinin online sitelerinde ürünler hakkında detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir husus alışveriş sitelerinin güvenirliği olacaktır. Aldığınız ürünler, 1 hafta içerisinde adreslere gönderilmektedir. Yapmanız gereken tek iş internette biraz vakit geçirmek olacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nokia
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları