Nokia Telefonlar: Cep Telefonları Online Mağaza İndirimi Fırsatlarıyla

En Yeni Modellere Online Fırsatlarla Sahip Olun Galeri

Telefonlar hayatımıza girdiğinde oldukça basit üretilmekteydi. Bu cihazlar icat edildiği ilk zamanlar kablolu olarak kullanılmaya başlandı. Ulaşması zor bir icat olması sebebiyle herkes tarafından kullanılamamaktaydı. Daha sonra cep telefonları icat edildi. Yüzlerce kilometre uzaktaki insanın sesini ileten bu cihazlar birçok insanda merak uyandırdı. Söz konusu cihaz ilk üretildiği zamanlarda kendisinin ve anteninin büyüklüğü sebebiyle oldukça kaba bir görüntüye sahipti. Zamanla üretici firmaların yaratıcılığı sayesinde oldukça zarif bir görüntüye bürünmüştür. Günümüze kadar gelen süreçte bu teknoloji harikası cihazlar oldukça geliştirildi. Öyle ki artık bu cihazlar sayesinde internete bağlanmak, resim çekmek, oyun oynamak mümkün. Artan talepler doğrultusunda birçok üretici firma pazardaki yerini almıştır. Bu firmaların başında Nokia şirketi gelmektedir. Şirket, 1871 yılında Fredrik Idestam tarafından kurularak üretime başlamıştır. Finlandiya merkezli olarak çalışan firma, her yıl birçok özellikte modeller üreterek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her geçen yıl tüm dünya üzerinde milyonlarca Nokia telefonları satılmaktadır.

En Yeni Nokia Telefonları ile Eğlencenin Tadını Çıkartın

Nokia firması, ilk üretime başladığı günden beri dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Her geçen yıl müşterilerine daha kaliteli cihazlar sunmayı misyon edinmiştir. Nokia modellerinin en yenisi olan dokunmatik özellikli N9 modeli, kullanıcıları tarafından çok beğenilmiştir. Nokia telefonlarının en yenisi olan bu cihaz, 8 megapiksel kamerası sayesinde oldukça kaliteli fotoğraf ve video çekmenizi sağlar. 3.9 ekran boyutu ile oyun oynarken ve video izlerken eğlenceyi doruk noktasında yaşayabilirsiniz. 854 x 480 piksel ekranı sayesinde mükemmel kalitede görüntü sunmaktadır. Çift kamerası ve 3G özelliği sayesinde kilometrelerce uzaktaki sevdiklerinizle görüntülü konuşabilirsiniz. Oldukça şık ve estetik tasarlanan cihaz 133 gram ağırlığında üretilmiştir. Söz konusu firmanın oldukça beğenilen bir diğer modeli ise Asha 205'tir. 94.0 gram ağırlığında tasarlanan ürün oldukça estetik bir görüntüye sahiptir. 2.4 inç ekran boyutu, 64 Mb dahili hafızası ve LCD ekran gibi özellikleri bulunmaktadır. Asha 205, Java ve Flash yazılımlarını desteklemektedir. Cihaz, Xpress müzik kalitesinin tüm imkanlarından yaralanıyor. Nokia telefonları arasında büyük ses getiren ve beğenilen diğer bir model ise Lumia'dır. Lumia serisinin en şık tasarımları arasında yer alan Lumia 820 modeli, 8 megapiksel kamerası ile büyüleyeci çekimler yapmanıza olanak veriyor. 4,3" Clear Black parlak renkli ekranda eğlenceye doyacaksınız. Dokunmatik ekran sevenler için düşünülmüş özel dokunmatik ekranı kullanıcılarını daha şimdiden memnun etmiş gibi görünüyor. Lumia 820 modelinin bir diğer özelliği ise çift sim kart ile çalışabilmesidir. İnternet tutkunları ve sosyal ağdan kopmak istemeyenler için WLAN 802.11 a/b/g/n kapsama alanı ile kablosuz internete bağlanarak eğlencenin tadını çıkartacaksınız.

Son Çkan Akıllı Telefonlarda Online İndirim Fırsatları

Bu teknoloji harikası ürünler 7'den 77'ye kadar birçok yaştan insanın kullandığı ürünlerdir. Üstelik bu ürünlere ulaşmak oldukça kolay. Nokia telefonlarına sanal ortamdan satın almanız artık mümkün! Darty, Yeni Çarşım ve Kliksa.com gibi siteleri ziyaret ederek dilediğiniz model ürüne sahip olabilirsiniz. Bu eğlenceli dünyadaki yerinizi almak istiyorsanız bu web sitelerini ziyaret edebilir ve online ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nokia
  • Kliksa.com
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları