Nokia Telefon: İndirimli ve Kampanyalı Online Nokia Telefon Fiyatları

Nokia telefon modeli Galeri

Nokia, 1871 yılında Fredrik Idestam tarafından kurulan Finlandiya merkezli cep telefonu üretim markasıdır. Günümüzde markanın başkanı ve Ceo'su Kanadalı Stephen Elop'tur. Stephen Elop, markanın Finlandiyalı olmayan ilk Ceo'su olması bakımından önemlidir. Dünyanın her yerinde kullanılan Nokia telefonlar, günümüzde sıkça alışveriş yapılan bir yer olan dijital platformlarda da satışa sunulmaktadır. Yoğun iş temposundan alışverişe fırsat bulamayan insanlar için online alışveriş kaçınılmaz bir fırsat haline dönüşmektedir. Zahmetsiz olarak, tek bir tıkla istenilen Nokia telefonuna çok daha hesaplı fiyatlardan sahip olunabilme şansı müşterileri internetten alışveriş yapmaya yöneltmektedir. Dolayısıyla online mağazalardan alışveriş yapmak gün geçtikçe yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir.

Nokia Telefon Modelleri ve Özellikleri

Markanın ürettiği ürünler arasında bazıları diğerlerine oranla biraz daha fazla beğenilmektedir. En çok beğenilen modellerden biri de dokunmatik bir ürünl olan N9 modelidir. Parmak gücüyle çalışan bu ürünler birçok üst düzey özellikle donatılmıştır. 8 megapiksel kamerası ile fotoğraf ve video çekme imkanı, 3.9 ekran boyutu, bluetooth ile ücretsiz ve kablosuz bilgi alışverişi, dokunmatik renkli ekran, MeeGo işletim sistemi, 854 x 480 piksel ekran özelliği, 10 saat konuşma süresi, 380 saat bekleme süresi, 3g ile görüntülü konuşma keyfi ve 135 gram ağırlığı ile insanlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Beğenilen diğer bir ürün ise E6 modelidir. 133 gram ağırlığı ile oldukça hafif bir özellikte olan Nokia E6 modeli, 640 x 480 piksel ekran ölçüsü, Symbian Anna OS işletim sistemi, 8 megapiksel kamerası, paslanmaz çelik gövdesi, 681 saat bekleme süresi, 15 saat konuşma süresi, 32 gb harici bellek, 8 gb dahili bellek özelliği ile siyah, beyaz ve gümüş renklerde üretilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Nokia telefonlar arasında çok fazla rağbet gören diğer bir ürün de Lumia 900 modelidir. Dokunmatik özellikteki bu ürünler de birçok özelliği içinde barındırmaktadır. Bu özelliklerden en önemlileri ise; 8 megapiksel kamerası, 16 gb dahili belleği, microsoft windows phone 7.5 Mango işletim sistemi, Amoled kapasitif dokunmatik ClearBlack ekran özellikleri ile siyah, beyaz ve mavi renklerde üretilmektedir. Günümüze kadar üretilen dönemde en çok rağbet gören diğer modeller ise; Asha 302, N8, N97, 5800 Xpress Music, N95, 6500 Slide ve 6303 Classic modelleridir.

Nokia Telefonlarda İndirim Fırsatları

Bu ürünler günümüzde küçüğüyle büyüğüyle her yaştan insanın kullandığı kişisel iletişim araçlarıdır. Cep telefonları arasında özellikle Nokia'nın ürünleri oldukça fazla rağbet görmektedir. Ucuz ve kaliteli bir telefon almak isteyen bireyler bu konuda oldukça zorlanmaktadır. Fakat en önemli teknolojik gelişme olarak nitelendirilen internet sayesinde bu tür ürünlere çok daha hesaplı olarak ulaşmak mümkündür. Birçok marka satış sayısı artırmak için, ürünlerini online mağazalarda satışa sunmaktadır. Üstelik online mağazaların fazla bir gideri de olmadığından dolayı fiyatlar oldukça cazip olabilmektedir. Ülkemizde bu tür ürünleri satan güvenilir online mağazalar ise Darty, Kliksa.com, HızlıAl ve Daybuyday gibi mağazalardır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları