Nokia N96: Yepyeni Oyunlar ve Uygun Fiyatlarla Online Sipariş Fırsatı

Nokia N96 Galeri

Network sisteminin altyapısını oturtan Nokia firması, daha birçok yeniliğe öncülük yaparak, Dünya’nın lider kuruluşların başında yer almıştır. Uluslararası cep telefon şebekesi sisteminin buluşunu yapan marka, iletişim alanında devrim yapmıştır. Piyasanın büyük bir oranına sahip kuruluş, büyük cirolar elde ederek, satış rekorları kırmış ve bu başarısını aldığı ödüllerle tescillemiştir. Akıllı telefon teknolojisini, 2011 yılında üretimlerinde kullanmaya başlayarak, daha modern ve çok işlevli özellikler kazandırdı. Çizme, bot gibi tasarımlar üretmek ile başladıkları serüvenine, telekomünikasyon sektörüne el atarak devam etmiş ve büyük ün kazanmıştır. 1992 yılında ilk telefonu olan 1011 modeli ile piyasayı bir anda alt üst etti ve en çok satış yapan tasarım arasında yer aldı. Ve bu yıldan sonra tasarımlarında ileri teknolojiyi kullanmış, yeni üretimlerinin, hem görünüş hem de teknik özellikler ekleyerek, herkesi kendine hayran bırakmıştır. 1 Ekim 2008 yılında satışa sunulan bir model ile harikalar yaratan kuruluş, Nokia N96 serisi ile farkını ortaya koymuştur. Güçlü mültimedya fonksiyonları ile dikkat çeken model, internet özgürlüğünü ve hızını da sizlere doyasıya yaşatıyor.

Nokia N96 Modelinin Özellikleri Ve Avantajları

Nokia N96 serisi ile haberleşme sektörüne ayrı bir hava getiren marka, kullanım rahatlığı ve kolaylığı sunmaktadır. Şık ve modern görünüme sahip model, yüksek performans göstererek, birçok işlemi çok hızlı bir şekilde halletmenizi sağlıyor. Slide formunda tasarlanan model, bir ilke imzasını atıyor ve internet tarayıcı siteminde flaş video donanımını barındırıyor. Çift yönlü değişen kapağı ile hizmet vererek, çoklu ortam özelliklerini taşıyor. Dijital karasal sistemi ile ilgi çeken telefon, tv izleme ve program takibi yapabilmeyi sağlıyor. 16GB’lık hafızası ile istediğiniz video, resim, kişisel dosya gibi birçok bilgiyi arşivleyebilir, ayrıca hafızayı daha çok genişletebilirsiniz. Uydu teknolojisi ile harekete geçen sesli navigasyon sistemi gibi yeniliklere ev sahipliği yapan tasarım, gideceğiniz yere daha kısa ve kolay bir şekilde ulaşmanıza aracı olmaktadır. Entegre 3D stereo hoparlör, çift LED Flaş'lı 5 megapiksel kamera, 5 adet NGage oyunu ve Windows Media Video donanımları, bu telefonu, eşsiz kılmaktadır. Aynı anda hem müzik hem de video izlemeye olanak sağlayan seri, hands-free sistemi ile işlerinizi kolaylaştırıyor. USB 2.0 bağlantı özelliği ile bilgisayarınızdan indirdiğiniz dosyaları çok uzun zaman bünyesinde barındırıyor. Gelişmiş müzik ve eğlence sistemine sahip seri, internet üzerinden istediğiniz kadar radyo kanalı seçeneği ile keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyor. Kızaklı bir tasarım ile üretimi gerçekleşen Nokia N96, harekete duyarlı ekran, görüntülü konuşma, doküman görüntüleyici, uçuş modu gibi özelliklere sahiptir.

Online Satış Noktalarında Çok Ucuz Fiyatlar

Nokia N96 modeline, online mağazalarından çok uygun fiyatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz. Yeniçarşım.com, kliksa.com, darty.com, hizlial.com ve firmanın resmi sitelerinden, kampanya ve indirim seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Kredi kartına taksit fırsatı da sunan siteler, bütçenize en uygun ödemeyi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Hediye çeki ve kupon sürprizleri ile alışverişinizi daha keyifli hale getiren online sistemi, zahmetsiz ve kaliteli bir alışverişi garantiliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nokia
  • Darty
  • Yeniçarşım
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları