Nokia N95: Yeni Cep Telefonları Online Mağaza İndirimi Fırsatlarıyla

Nokia N95 Galeri

Teknolojinin giderek yaygınlaşması sonucu her geçen gün yeni bir cep telefonu modeli üretilmektedir. Her yeni model daha fazla özelliğe sahiptir. Nokia N95, Nokia firmasının 2007 yılında piyasaya sürdüğü, kullanıcı tarafından en çok beğeni toplayan cihazlarından biridir. Cihaz kullanışlı olması, mobil oyun uygulamaları, üçüncü nesil görüntülü konuşma, kablosuz ağ bağlantısı gibi özellikleri ile piyasaya sürüldüğü günden itibaren pek çok kullanıcının ilgi ve beğenisini üzerine çekti. Nokia N 95’in bu kadar çok beğenilmesinin sebepleri arasında başta çok kullanışlı olması yatıyor. Cihaz başta yer bulma, interneti özgürce kullanma, kablosuz teknolojisi, kamerası, oyun uygulamaları, yüksek çözünürlükte video özelliği ve müzik gibi özellikleri ile yeni nesil pek çok cihazdan daha öndedir. Cihazın detaylı özelliklerine bakıldığında başta 5 MP çözünürlüklü kamerası oldukça dikkat çekiyor. Flaş özelliği bulunan cihaz her anı yakalamayı seven fotoğrafçılar için idealdir. Radyo uygulaması yeni nesil pek çok telefona göre kullanışlı ve kolay olan cihaz radyo severler içinde ideal. İnternetimden uzak kalamam diyenler için Wi-fi teknolojisi mevcut. Kablosuz ağ bulunan her mekânda Nokia N95 cihazınızdan rahatlıkla internete girip gezinebiliyorsunuz. Ayrıca cihaz ekranını yan çevirdiğinizde görüntüyü yan izleyebildiğinizden internette daha kolay gezebilir, videoları keyifle izleyebilirsiniz. GPS özelliği sayesinde konumunuzu kolaylıkla bulabiliyor ve gitmeyi düşündüğünüz bir yeri haritada işaretleyerek cihazınızın gösterdiği yola bakarak oraya gidebiliyorsunuz.

Nokia N95 Cep Telefonlarının Özellikleri

Cihazın kulaklık girişine istediğiniz bütün kulaklıkları bağlayabiliyor, çok uzun süre dayanan şarjı ile telefonunuzu uzun süre fişe takmadan çalıştırabiliyorsunuz.8 GB hafızası ile geniş veri depolaması sağlayabiliyorsunuz. Cihazın işletim sistemi Symbian’dır. 300 dakika konuşma ve 280 saat bekleme süresi var. Titreşim, ses kaydı, bas ve konuş, eller serbest, uçuş modu gibi özellikleri de mevcut. Her iki yöne doğru kayabilen sürgülü kapak sayesinde ise cihazın kullanımı çok kolaydır. İndirimli fiyatlarla son model telefonları satın almak mümkündür. Online sitelerin yaygınlaşmasıyla birlikte alışverişler de internet üzerinden daha fazla yapılmaya başlamıştır. Online birçok mağaza her türlü marka ve ürünü cazip fiyatlarla satın almanızı sağlamaktadır. Teknolojik aletlerin yaygınlaşması ve daha fazla özellik içermesiyle birlikte iletişim gücü de artmıştır. Uzak mesafelerdeki yakınlarınızla kolayca iletişim kurabileceğiniz bir şekle dönüşmüştür. Akıllı telefonların tasarlanması ve geliştirilmesi sonucu haberleşme oldukça kolay bir hal almıştır. Alışveriş yapmak için en ideal alternatifler arasında online mağazalar bulunmaktadır.

Cep Telefonları Online Mağaza İndirimleriyle

Gold Bilgisayar, Kliksa ve Hizlial.com gibi online alışveriş mağazaları birçok ürünü indirimli fiyatlarla satın almanızı sağlamaktadır. Hızlı ve güvenilir bir şekilde kolayca alışveriş yapabileceğiniz bu mağazalardan son model ürünlere oldukça uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı ile ödeme yapabilir ve taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca taksit erteleme fırsatı da sunulmaktadır. Son model Nokia N95 cep telefonlarına uygun fiyatlarla sahip olmak için online indirimleri asla kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Nokia
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları