Nokia E73: Yepyeni Oyunlar ve Uygun Fiyatlarla Online Sipariş Fırsatı

Nokia E73 Galeri

Günümüzde herkes bir hatta iki adet cep telefonuna sahiptir. Çünkü cep telefonları iletişim ihtiyacınızı en kolay giderebileceğiniz ürünlerdir. İnsan ihtiyaçlarından biri olan iletişim ihtiyacı, birçok teknolojik aygıt ile giderilebilmektedir. Ancak bunun en pratik yolu cep telefonlarından geçmektedir. Diğer teknolojik aygıtlarda olduğu gibi telefonlar da zaman içerisinde gelişerek günlük kullanım için çok daha yararlı hale gelmişlerdir. Buna en iyi örnek son dönemlerde birçok kişi tarafından tercih edilen akıllı telefonlardır. Bu telefonlar aracılığıyla rahatça internette dolaşabilir, haber sitelerini gezerek gündemi yakından takip edebilir ve dilediğiniz an oyun oynayabilirsiniz. Tüm bunları yapabileceğiniz, ekonomik fiyatı ile öne çıkan bir cep telefonu arıyorsanız da Nokia E73 en uygun modeldir. Nokia kalitesi ile şık tasarımın harika bir birleşimi olan E73'ü online mağazalardan çeşitli kampanyalar sayesinde oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Cep Telefonlarında Online İndirimleri Sakın Kaçırmayın!

Kaliteli bir cep telefonuna sahip olmak istiyorsanız yüksek fiyatları göze almalısınız. Çünkü son teknolojinin ürünü olan cep telefonları, kaliteleri dolayısıyla yüksek fiyatlı olmaktadırlar. Ancak yüksek fiyatlar ile bütçenizi zorlamak istemiyorsanız, çok daha pratik ve çok daha güvenli bir yöntem kullanarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz; online mağazalar. Özellikle son yıllarda kullanım alanının genişlediği online mağazalar, uygun fiyat politikaları sayesinde tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarmışlardır. Sahip oldukları kaliteyi başarılı bir şekilde muhafaza ederek, alışveriş konusunda adeta bir otorite haline gelmeyi başarmışladır. Hızlıal, Gold Bilgisayar ve Kliksa gibi online mağazalardan Nokia E73 modelini birçok cazip fırsattan yararlanarak satın alabilir ve uzun süre rahatça kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Nokia E73 Modelinin Detaylı Teknik Sırları

Gelişmiş özellikler ile donatılmış Nokia E73'ü çok seveceksiniz. Pil ömrü uzun, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken bir cep telefonu arıyorsanız, bu model ödeyeceğiniz tutara değecek bir modeldir. Nokia kalitesine sahip olması E73'ü bir adım öne çıkarmaktadır. QWERTY klavyesinin bulunması ise özellikle sosyal medyayı aktif olarak kullanan biriyseniz, işinize çok yarayacaktır. Bu klavyenin en önemli özelliği mesajlaşırken eliniz yorulmadan dilediğiniz gibi yazmanıza olanak sağlamasıdır. Son dönemlerde oldukça popüler olan ve dünyaca ünlü markaların birçok modelinde kullandığı bu klavye türü Nokia E73'ün modern yüzünü başarıyla yansıtan önemli bir detaydır. Bu model 2010 yılında raflardaki yerini almıştır. 113.8 x 58.4 x 10.2 boyutlarındaki bu modelin ince bir yapıda olması, telefon tek elinizle kolayca kavramanızı sağlayacaktır. 2.4 inç ekrana sahip olan bu model, 16M renk derinliğine de sahiptir. QWERTY klavyesinin yanı sıra beş farklı yönü kontrol edebilen scroll tuşu da cep telefonunuzu kullanırken sizi rahatlatacaktır. İşletim sistemi olarak Nokia firmasının modellerinde sıkça kullanılan Symbian işletim sistemi tercih edilmiştir. Telefon ile birlikte 4GB hafıza kartı gelmektedir. Ancak dilerseniz bu hafızayı 16GB'a kadar genişletebilirsiniz. 250MB dahili belleğe sahip olan model, 5MP çözünürlüğünde kameraya da sahiptir. Bunun yanı sıra görüntülü konuşmalarda kullanmak üzere bir adet 3G kameraya da sahiptir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Nokia
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları