Nokia E66: Teknoloji Ürünlerinde Ucuz Fiyat Seçenekleri Sanal Mağazada

E66 Galeri

Çelik malzeme ve kızaklı tasarımdan hoşlananlara hitap eden Nokia E66 çok şık bir modeldir. Bir iş telefonu mantığı ile tasarlanan telefon, günlük kullanım için de ihtiyaç duyulan tüm çözümleri barındırır. Dünya liderlerinden birinin ürünü olan bu model, pek çok artısı ile birlikte satışa sunulmaktadır. Çelik yapının sunduğu dayanıklılık tasarımın ince detaylarında saklı zariflik ile birleştiğinde elinizden düşürmeyeceğiniz bir cep telefonu modeline dönüşür. Teknik özelliklerini incelediğinizde bir cep telefonundan beklediğiniz her türlü ayrıntının da mevcut olduğunu görürsünüz.

Nokia E66 İş ve Özel Hayatınızda En Büyük Yardımcınız Olacaktır

Nokia E66 İş ve Özel Hayatınızda En Büyük Yardımcınız Olacaktır

Finlandiya merkezli Nokia şirketinin kökenleri 1865 yıllarına kadar uzanmaktadır. 1947 yılında ise üç ayrı parça halinde bulunan şirket Nokia Corporation adı altında birleşmiştir. Kurulduğu günden günümüze kadar pek çok önemli şirket ile ortaklıklara imza atan ve pek çok şirketi de bünyesine katan Nokia, telekomünikasyon sektöründe dünya liderlerinin başında gelmektedir. 2011 yılında Microsoft ile iş birliği içine girerek ürettiği akıllı telefonlarında Microsoft işletim sistemini kullanmaya başlamıştır. Nokia E66 modeline gelince. Tek dokunmalı özel tuşlar ile takvim, e-posta gibi özelliklere kolayca ulaşabilirsiniz. Cihaz, uyku modunda olsa bile navi tuşuna basarak saat ve tarihe bakma imkanınız olacaktır. Video izleme ve harekete duyarlı resim çekme özelliğinden başka internette gezinmek de çok kolay ve keyifllidir. Dahili kamerası, medya oynatıcısı, radyo çalar ve görüntülü görüşme özelliği bulunan E66, modelinde bluetooth, GPS ve 3G bağlantısı da bulunmaktadır. Ayrıca wireless bağlantı özelliği de bulunan cihazın hafızası harici olarak yükseltilebilir. Ion pil kullanılan modelin, 266 saat bekleme süresi ve sekiz saate yakın da konuşma süresi vardır. Beyaz ve gri renk alternatiflerine sahip olan Nokia E66, 2,4 inçlik renkli bir ekrana sahiptir. Maksimum 8 gb kapasiteli harici hafıza kartı takabileceğiniz cihazın dahil hafızası ise 110 mb'tır. Multimedya özelliklerine gelince. Polifonik melodi, ekran koruyucusu, Mms ve java desteği bulunan cihaz, iki adet dahili kameraya sahiptir. 3,2 megapiksellik kamerasının özellikleri arasında otomatik netleme, çekilen fotoğraları blog hesabına aktarabilme, gece çekim özelliği, ve görüntü efektleri bulunur. Symbian işletim sistemini kullanan modelde, Excel, Word, Powerpoint gibi birçok ofis uygulamasını da bulacaksınız. Çok şık ve ince bir tasarıma sahip olan E66, mobil kullanıcılar için gerçekten bir nimet durumunda. Sunduğu çözümlerin karşısında ödeyeceğiniz bedel asla gözünüze batmayacaktır. Nokia E66 modelinin iş telefonuna yakın olduğu algısının sebebi profesyonel kullanıcıların beklentilerini de fazlası ile karşılamasıdır. Harita, ortam paylaşım servisleri, müzik ve Ovi sitesinde yer alan en yeni uygulamalardan başka kablosuz Lan özelliği bulunan cihaz, HSDPA özelliği ile de kusursuz bir tarama yapabilmenize de olanak tanır.

Tüm Teknoloji Ürünlerinde Uygun Fiyatlar Sanal Mağazalarda

Nokia modellerinin tercih ettiğinizde şarj aleti ile birlikte stereo kulaklık ve data kablosuna da sahip olacaksınız. Ayrıca ekstra aksesuarları arasında yer alan eseries çantası, wrist bilekliği ve seyahat şarj cihazını da satın alabilirsiniz. Ciddi paralar yatırdığımız, beklentilerimizi yüksek tuttuğumuz ve kaliteli olmalarına özen gösterdiğimiz teknoloji ürünlerini güvenilir adreslerden almaya özen göstermeliyiz. Bu adreslerin başında gelen teknosa.com ve gold.com.tr sanal mağazalarında dilediğiniz ürünü ve aksesuarları çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nokia
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları