Nokia C1: Uygun Fiyatı ve Beğenilen Özellikleriyle Online Siparişte

Nokia C1 Galeri

Gelişen teknoloji sayesinde günümüzde iletişimin en önemli kaynağı olan cep telefonları son sürat gelişmektedir. Markalar her gün bir yeni ürün ile teknoloji pazarında yerini almakta ve bu durum rekabeti de beraberinde getirmektedir. En ünlü telefon markaları arasında olan Nokia şirketinin cep telefonlarından biri olan Nokia C1 modeli müşterilerini beklemektedir. Pek çok çoklu ortam ve mesajlaşma özelliklerine sahip şık, güvenilir bir cep telefonu olma özelliğine sahiptir. Bu model 108x45x14 mm boyutuna sahiptir. Bataryası dâhil ağırlık sadece 78,8 gram gelmektedir. 57 CC hacminde olan cep telefonu, 1,8 inç ekran boyutuna sahiptir. 128 x 160 piksel tam 65.000 renge kadar çözünürlüğü vardır.

Nokia C1 Telefonlar En Beğenilen Özellikleriyle

Nokia C1 cep telefonları 4 farklı renkle görücüye çıkmaktadır. Bunlar; gece mavisi ve koyu gridir. Ayrıca açık gri ve kırmızı da bulunmaktadır. MP3 şeklinde zil sesi, özelleştirilebilir tercihleri, duvar kâğıtları bulunmaktadır. Güç yönetimine değinecek olursak; BL -5CB bataryası 10,6 saate kadar konuşma yapabilme, 21 güne kadar bekleme özellikleri vardır. Fakat bu özellikleri, kullanıcının yaptığı çalışmalar, müzik dinlemesi ve telefon şebeke kullanımına göre değişiklik gösterecektir. Nokia cep telefonunuz açık iken değiştirilebilen 32 GB hafıza kartı yuvasına, dâhili olarak ise 64 GB hafızaya sahiptir. Cep telefonu deyince bağlantı olmazsa olmazdır. Bunun için üründe Bluetooth, yüksek hızlı USB 2,0, 3,5 mm AV konektör gibi özelliklerde mevcuttur. E-posta, MMS, SMS, takvim, rehber ve notlar gibi uygulamalarda vardır. Kişisel bilgi yönetiminde; takvim, saat, gelişmiş düzeyde hesap makinesi, dünya saati, dönüştürücü, ajanda, sözlük yer almaktadır. Cep telefonu seçerken en önemli ayrıntılardan biri de, rehber hafızasına kaç kişinin kaydedilebileceğidir. Bu model size 1000 kişilik bir rehber hafızası sunuyor. Aranılacak kişilere kolay ulaşım için hızlı arama özelliği, çoklu konuşma yapmak için konferans çağrısı, bütünleşmiş eller ve serbest hoparlör vardır. Bir diğer önemli husus kamera desteğidir. Durağan görüntü desteği; GIF, BMP, JPG ve VGA kamera özelliği bulunur. Ürün içinde çeşitli oyunlar da mevcuttur. Aynı zamanda stereo FM radyo ile sevdiğiniz şarkıları çalarken kayıt edebilirsiniz.

Cep Telefonları Online İndirim Fırsatlarıyla

Standart satış paketi içinde; Nokia C1-01, telefon bataryası, telefon şarj cihazı, Nokia stereo kulaklık WH-102 VE kullanım kolaylığı açısından mini kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Cep telefonu almaya karar verdiyseniz; çok yönlü kullanım avantajı sağlayan bu özel ürünü deneyebilirsiniz. Hizlial.com ve Gold Bilgisayar online sitelerinden son model cep telefonlarını cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca taksitli ödeme seçeneği de sunulmaktadır. En yeni model telefonlar en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Online alışveriş mağazalarına üye olarak ekonomik fiyatlarla ürün satın alabilir ve ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler adresine kadar teslim edilebilmekte ve aynı gün içerisinde kargoya verilebilmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nokia
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları